Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 43 prej 43
  1. #41
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    19-03-2006
    Postime
    8
    Agime ,loool, se ky emer te shkon shume
    Sa per te shuar kureshtjen dhe fantazine qe e paske shpelle,hahahaha, te kan keqinformuar ktu ne forum.Une gojen e kam normale dhe dhemnbet i kam te miat dhe jo te vena si ty qe mund te bien kur te jesh me ndonje podjum.Po prap un nuk e kuptoj se ca te keqe ka kur un thjesht jap nje mendim.Ti moj "Agime" je e vonuar moj cupe ne cdo drejtim dhe kujton qe jeta eshte vetem podjume. Ty yte mbeti jeta ne podjum moj e shkrete dhe gjithmone ne fund te podjumit te lane me fshes ne dor.Kur te flasesh me mua laje gojen mir dhe kujdes dhembet. Agime une jam 1.74 bjonde sybojqelli dhe e fejuar me vjen keq qe je xhuxhe dhe te kan len gjithon ne fund te podjumit.Te iku jeta neper podjume moje shkrete sikurse dha atyre plakave te Miss diaspora.
    Thanks gjith cunave dhe gocave te forumit

  2. #42
    ..She is so cute... Maska e jessi89
    Anėtarėsuar
    25-08-2003
    Postime
    955
    Suela,ke te drejte ti mi hec mos nigjo ca tipa naresh qe te hapin barkun.......
    Wild and crazy can't be lazy

  3. #43
    i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
    Anėtarėsuar
    29-09-2004
    Vendndodhja
    Bangkok
    Postime
    2,614
    Citim Postuar mė parė nga Suela_boga
    Ua moj vajza ,se seriozisht e keni mare kete teme sikur te ishte ndonjera nga ju qe ka shkuar te mis diaspora.
    Une e thashe 'plaka' ne kuptimin e konkurimit per miss, sepse edhe mamaja ime eshte 46 vjece po ngjan me e mire se kto miset dhe me e mire se kjo 'fiorala' apo si e ka emrin kjo qe pretendon per topmodele lol!
    me thoshit qe te dergoj nje foto ,po jo mi goca se un skam ndermend te reklamohem sic bejn ca ktu ne forum.Une jam e gjate 1.74 simpatike ,kaq mund te them per veten, po nuk me ndalon njeri te jap mendimin tim per misset qe lane kockat per nje kurore dhe se moren kurr ate kurror.
    Jam ne nje mendje me 'PILIVESEN' te pine uthull ato qe sfituan gje lool.

    sometimes you have to be cruel to be kind
    Dgjo moj femer debile.

    Kur te japesh nje mendim te pakten mos ofendo te tjeret. Thuaj qe filan person e meritonte dhe ska nevoje qe te thuash nr. 10 ishte si burre etj etj.
    Sa per bukurine qe mund te kesh ti...lere mos e pyet se me pershkrime eshte cdo njeri.
    Jam shum i sigurte qe je nga ato femra qe e pershkruani boten duke u mbeshtetur ne filma, libra e telenovela.
    Kshu qe sic tha dhe agimja, nxirre nje foto dhe te shohim se c`komente do te lene te tjeret...

    Hajt pra shut the fucking up!
    If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

  1. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
    Nga ILovePejaa nė forumin Elita kombėtare
    Pėrgjigje: 85
    Postimi i Fundit: 15-11-2022, 22:39
  2. Sulė Hotla (1875-1947), Njė Jetė Pėr Shqipėrinė
    Nga strong_07 nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
    Pėrgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 29-04-2019, 16:32
  3. Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 24-11-2016, 09:56
  4. Kristo Frashėri: Dilema pėr Himarėn
    Nga Qafir Arnaut nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 28-02-2006, 13:56
  5. Letėrsia Shqiptare
    Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Enciklopedia letrare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •