Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 48
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Antarsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285

  far lloji muzike dgjoni?

  Do te kisha dashur qe te hap nje teme te ketille per nje arsye qellimmire....
  Cilet jane tre kengetaret te muzikes popullore (me te preferuar nga ju)?
  te muzikes argetuese?
  te muzikes te huaj?
  klasike?etj.
  d.m.th te shkruani gjithcka nga muzika dhe kengetaret apo kengetaret qe ju pelqejne

 2. #2
  ha i her po e baj un Bismila ket tem .muzika qe me pelqen ma shum edhe qe nuk me en ne gjum (se muzika po te vuni ne gjum a gja koti)eshte Muzika RAP.
  Unik Katil me gjith ETNO engjujt jan bo yll bote fare. na kenaqin veshet na kenaqin .........

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,215
  Muzika si e tille eshte nje ushqim shpirti, prandaj degjuam cfare degjuam eshte diçka qe na kenaq zemren.
  Une per vehten time, si tip melankolik qe jam degjoj serenada dhe balada (ato i dua me se shumti).
  Nuk do te numroj ndonje kengetarë apo kengetare, sepse te gjithe me pelqejne hiq ata qe kendojne tallava muzike (muzike qe nuk ka as kurfar teksti, ndersa muzika eshte vetem nje zhurme kot se koti).
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 4. #4
  i pavdekshem Maska e mystery-guy
  Antarsuar
  16-08-2005
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  63
  Nese pyet se cfare muzike pelqeni...une pelqej metalin.
  Por nese pyesni nese na pelqen muzika popullore...eshte gje tjeter.

  Pershendetje.
  Lux Aeterna....!

 5. #5
  GoLdEn BoY Maska e Wind_of_Change
  Antarsuar
  23-12-2005
  Vendndodhja
  atu ku ndodhen tifozet e italise
  Postime
  251

  Talking hhhhhhmmmmmmmm

  Muzika qe degjoj me shume eshte ajo hip hop dhe rock.
  Edhe grupet e vjetera i degjoj shume pasi kane kenge te pavdekshme.
  Ne pergjithesi te gjitha rrymat i pelqej.

 6. #6
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,210
  Une ndegoj muzike Hip-hop & RnB Edhe te tjera po keo me se shumti

 7. #7
  www.Alb-IT.com Maska e ylber1998
  Antarsuar
  24-10-2005
  Vendndodhja
  Kosov
  Mosha
  32
  Postime
  253
  Une ndëgjoj muzik Argetuse vërtet më pëlqen,i kam disa këngëar qe me pëlqejn më i dalluari ësht ështe Sabri Fejuzllahu...

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Antarsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285
  Citim Postuar m par nga Poeti

  Nuk do te numroj ndonje kengetar apo kengetare, sepse te gjithe me pelqejne hiq ata qe kendojne tallava muzike (muzike qe nuk ka as kurfar teksti, ndersa muzika eshte vetem nje zhurme kot se koti).
  kjo me pelqen

 9. #9
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  po te gjitha nga pak me pelqen muzika eshte nje pjese shoqeruese e jetes

 10. #10
  TETOVA Maska e Tetovar
  Antarsuar
  15-02-2006
  Vendndodhja
  Ne zemer te Sharrit
  Postime
  134
  Me pelqejn xhdo lloj muzike ne perjashtim te muzikes 'rrok i rende'

 11. #11
  Zemra Kumanoves Maska e Kumanovarja
  Antarsuar
  20-08-2004
  Vendndodhja
  Kam shetitur ane e mbane qe nga Shkodra ne Sarande ,Te gjitha vendet i kalova me e bukur KUMANOVA
  Postime
  146
  Muzike te paster Shqipe.sidomos muzika e Lete.popullore .
  Ismet Jasharri yll epoke,
  Rreze drite vepra jote,
  Si vigan n shekuj rritesh,
  I pavdekshm n'zemr t'Shqipes

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  Me se shumti me pelqen muzika Zbavitese
  #VamosArgentina

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e As^Dibrane
  Antarsuar
  03-12-2002
  Vendndodhja
  e humbur diku
  Mosha
  40
  Postime
  209
  Gjithcka qe nuk eshte Tallava, pak me shume Rock&Soul
  Zot me shpeto nga miqte, une mund te mbrohem vete na armiqte

 14. #14
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  ej por kur e degjoj sidomos ajredi pashen lene mo sja kalon afare as rok as korxho tjeter

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-10-2004
  Postime
  349

  Talking hmmmm

  Techno Raif Degjoj

 16. #16
  Krenar Me Ty Maska e Dreq-Kercovari
  Antarsuar
  03-03-2004
  Vendndodhja
  Me Ty Gjithmone
  Postime
  104
  ToskerishtLabe
  Pike ne Zemer me ke Mbetur

 17. #17
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  e dini nuk e ndroj musiken musika shqipetare pa( tallava)

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Antarsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285
  meqe ra llafi po ju tregoj nje ndodhi qe me ka ndodur personalisht.
  Isha ne pune afrohen dy cuna ..pasi i mbarova nga puna e punes....njeri nga keta ma kethen pse ore nuk e njeh kete ti.Te tem te drejten u vura ne pozite,thash me mendje, me siguri do jete ndonje figure e njohtur nga sporti qe jeton jashte.Jo tha une merrem me muzike.
  -Ska mundesi ja ktheva!
  -po!
  po me clloj muzike merresh,cka kendon.
  po ja -ja kthen ai.
  -ska mundesi qe mos te njoh,a kendon Rok se e kam me sume per zemer,REp,zbavitese,popullore cka kendon.
  -po ja kendoj ashtu muzike per te rij....ja kten ai..
  -ooo ti ja futke tralala(se kete tallava me vone e mesova)...
  -po tha tallava.
  PO pse sme tua ti prandj nuk te njoh i thashe....aksidentalist po te me ndodhet ndonje cd e tille ne makine e flak nga dritarja i thashe....po mire more cun ke ze te bukur je i pashem pse nuk kendon kenge popullore qe te ndegjoen edhe pas 30 viteve por kendon kenge qe kane jetgjatesi 3 minuta.....besoni qe kam ndikuar pozitivisht ne artistin...
  kengetarin nuk e zbuloj se kush eshte per pune miresjellje,por kur e ndegjoj nje kenge te vetmen te tijen me te vertet e ndegjoj me pasion se este nje kenge e bukur kercovare......persendetje

 19. #19
  i/e larguar Maska e selina_21
  Antarsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Me pelqen shume muzika e lehte...& Rock

 20. #20
  Spiun Maska e S_P_Y
  Antarsuar
  14-01-2007
  Vendndodhja
  Ne Toke si gjith te tjeret
  Mosha
  39
  Postime
  20
  Selina_21 ta mbeshtes mendimin se edhe une ashtu degjoj e te pershendes me Hazart nga Richard Marx po degjo edhe nje ike muzike shqip te permiresosh shqipen:PPPP

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Kng q dgjoni m shum dhe prse?
  Nga ^AngeL^ n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 105
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 19:34
 2. Fjala q doni t dgjoni
  Nga PINK n forumin N krkim t romancs
  Prgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 05-09-2008, 05:35
 3. Justin Dshmori: Apologjia e par
  Nga Kryeengjelli n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-03-2007, 07:48
 4. Cilen radio degjoni
  Nga njemik n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 61
  Postimi i Fundit: 07-05-2006, 08:57
 5. VETMIA DHE JU QE DEGJONI VETMINE
  Nga eris n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2003, 07:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •