Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  11-11-2005
  Postime
  18

  Vriten 2 policë grek, arratisen nga burgu një rus dhe një shqiptar

  Arratisja ka ndodhur sot rreth ors 11:00 dhe sht shoqruar me shkmbim zjarri.Kan mbetur t vdekur n vend 2 polic grek dhe nj tjetr i plagosur rnd.

 2. #2
  i/e larguar
  Antarsuar
  30-05-2004
  Vendndodhja
  Ministria e Mbrojtjes Se Republikes Demokratike te Shqiperise
  Postime
  1,499
  E imagjinoj sa jeni krenuar me thyerjen e ligjit kur thua "mbeten ne vend te vdekur".

  Megjithate ju ftoj te gjitheve te degjoni albumin e ri te grupit "Leningrad Cowboys".
  Muzike fantastike, qe te rrenqeth mishin, aq magnetike eshte.

Tema t Ngjashme

 1. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 09:31
 2. Paganizmi dhe monoteizmi
  Nga SuNRiSeR n forumin Agnosticizm dhe ateizm
  Prgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 04-09-2009, 06:46
 3. MUZGJE TE NGRIRE (tregim)
  Nga whisper n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 20-04-2006, 23:39
 4. D'Alema: Ibrahim Rugova, njeri i duhur për Kosovën e pasluftës
  Nga ARIANI_TB n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-01-2006, 08:23
 5. Maskrat greke mbi amet
  Nga alibaba n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-12-2005, 16:43

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •