Close
Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112
Duke shfaqur rezultatin 221 deri 235 prej 235
 1. #221
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,119
  Dhe Durresi

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 2. #222
  ElBaSaNi Kampion Maska e ElbasanBoy
  Antarsuar
  18-02-2006
  Vendndodhja
  Ne Kerthis te shqiperise
  Postime
  71
  Kam Shkuar ne Lezh ne Rreshen pak a shum ne te gjith veriun por kur nuk i kam par me kte sy kto vende te mrekullushme...Nje te lumte te madhe per Zeri i Mirdites ke me te vertete sy prej nje profesionist fotograf...
  Tani qe po i shikoj serisht kto vende me pelqejne me te vertete shum
  Ke ber mir qe i ke vendosur kto foto..
  Dhe nje gje kot nuk thone te huajit qe SHQIPERIA esht nje vend shum i bukur sepse SHQIPERIA ka vertete vende te mrekullushme...
  Gjithcka qe kam gjithcka qe me rethon esht per.........

 3. #223
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-05-2006
  Postime
  15
  Sa here qe me merr malli per Shqiperine, hyj e shetis neper fotot e tua.
  Te lumte dora!!!!!!!!

 4. #224
  keto pamje jane te mrekullueshme ju lumte

 5. #225
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,119

  Pr: Udhtoni me mua npr Shqipri

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 6. #226
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,119

  Pr: Udhtoni me mua npr Shqipri

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 7. #227
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,119

  Pr: Udhtoni me mua npr Shqipri

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 8. #228
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,119

  Pr: Udhtoni me mua npr Shqipri

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 9. #229
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,119

  Pr: Udhtoni me mua npr Shqipri

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 10. #230
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,119

  Pr: Udhtoni me mua npr Shqipri

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 11. #231
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,119

  Pr: Udhtoni me mua npr Shqipri

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 12. Anetart m posht kan falenderuar BvizioN pr postimin:

  sirena_adria (08-12-2022)

 13. #232
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,119

  Pr: Udhtoni me mua npr Shqipri

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 14. Anetart m posht kan falenderuar BvizioN pr postimin:

  sirena_adria (08-12-2022)

 15. #233
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,119

  Pr: Udhtoni me mua npr Shqipri

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 16. Anetart m posht kan falenderuar BvizioN pr postimin:

  sirena_adria (08-12-2022)

 17. #234
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,119

  Pr: Udhtoni me mua npr Shqipri

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 18. Anetart m posht kan falenderuar BvizioN pr postimin:

  sirena_adria (08-12-2022)

 19. #235
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  16,180

  Pr: Udhtoni me mua npr Shqipri

  Tem & Fotografi te mrekullueshme ! BUKURI MBRESLNSE !

  URIME !

Faqja 12 prej 12 FillimFillim ... 2101112

Tema t Ngjashme

 1. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 09:31
 2. Misioni Amerikan N Shqipri (1946)
  Nga DriniM n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 21:39
 3. Guerilasit e LANC
  Nga Tannhauser n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 14:12
 4. Kryengritja Popullore Shqiptare E 1912 1915
  Nga ORIONI n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-07-2005, 14:44
 5. Debat mes anti liberalve dhe liberalve
  Nga liridashes n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 19:26

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •