Close
Faqja 0 prej 12 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 234
 1. #1
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120

  Udhtoni me mua npr Shqipri

  Siper reve bota duket e njejte.
  Ajo c'fare shtrihet poshte reve nxjerr ne pah ndryshimet.

  Tre foto te marra mbi qiellin Shqiptar,ndofta disa minuta fluturim mbi aeroportin e Rinasit.

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 2. #2
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120

  Aeroporti Nene Tereza,Rinas

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 3. #3
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120

  Dhe keto tre foto,nga rruga e aeroportit.

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 4. #4
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120

  Tre foto te tjera nga superstrata Shkoder-Tirane

  Diku ne afersi te Fushe Krujes


  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 5. #5
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120

  Miloti ne distance...

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 6. #6
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120

  Ndalojme per nje birre Tirana,ne Lezhe

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 7. #7
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120

  Perseri ne Lezhe

  Ne dalje te ures se Drinit  Pamje nga siper rruges  Mbi uren e Drinit

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 8. #8
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120

  Perseri ne Lezhe  Disa ndertime te reja ne Lezhe

  Faleminderit te gjitheve.

  PINK ...nuk egziston mundesia ti behet skip Tiranes..
  Fotot me te shumta jane ato te Tiranes (rreth 200)
  Por le te sorollatemi pak nga veriu sa nuk na ka humbur interesi akoma,lol.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 9. #9
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Policet e sherbimit rrugor,Lezhe (Hmmm! Jo shum larg pijetores.....!)  Nyja lidhese me rrugen nacionale  Lumi i Drinit (i trubullt si gjithnje)

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 10. #10
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Miki ro,ke te drejte !

  Ja po e nderpres me Lezhen vetem per te nxjerre kete pamjen me poshte.

  Kjo eshte rruga per ne aeroportin,nese do shkeputesh nga rruga nacionale afer Fush Krujes per te vajtur ne Rinas

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 11. #11
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120

  Vazhdojme perseri ne Lezhe

  Monumenti i kuvendit te Lezhes  Banka e Tiranes,Lezhe  Nje nder rruget kryesore te Lezhes

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 12. #12
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Perpara godines se Prefektures,Lezhe  Katundarja dhe qytetarja ndajne hijen e pishes  Foto e marre perpara monumentit te Beslidhjes

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 13. #13
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120

  Perseri ne Lezhe

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 14. #14
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Pamje nga poshte kalase se Lezhes  Lulishte diku ne qender  Buze ures se Drinit

  Ndryshuar pr her t fundit nga BvizioN : 28-12-2005 m 10:40
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  nji foto nga pika kufite ne HAN TE HOTIT!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura    

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Upsssssssssss Ngaterrova Foton E Pare ,kerkoj Falje!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  NJI RESTORANT QE ME TE VERTET GATUAJNE MIRE DHE NE VERE ESHTE I FRESKET NDODHET AFER LEZHES ...QUHET laguna e patokut!!
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 18. #18
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120

  Dhe duke u larguar nga Lezha

  Tre pamje,mbase jo dhe aq te pelqyeshme.

  Ky kanali ketu poshte behet shkak permbytjesh te godinave anesore pas rreshjeve jo dhe aq te dendura.Ne momentin qe eshte marre fotoja ka patur pothujse 3 muaj pa rene shi i dendur.Imagjinoje pas rreshjeve........  P ashtu dhe keto godinat anesore bien viktime e permbytjeve,gjate kohes se rreshjeve.  Dhe me se fundi ky zoteria i dehur qe fle gjume ne bordure !!!  Tani largohemi per ne Mirdite.....
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 19. #19
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120

  Shikojme Milotin ne distance  Ura e Zogut mbi lumin e Matit  Eshte mengjes,akoma pa zbardhur mire po te gjithe ato qe kane qene me pare ketu e dine fare mire se cili qytet (faktikisht qyteze) eshte.

  Rresheni

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 20. #20
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120

  Ne Rreshen  Dy fotot e meposhtme,qendra e Rreshenit  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

Faqja 0 prej 12 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 09:31
 2. Misioni Amerikan N Shqipri (1946)
  Nga DriniM n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 21:39
 3. Guerilasit e LANC
  Nga Tannhauser n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 14:12
 4. Kryengritja Popullore Shqiptare E 1912 1915
  Nga ORIONI n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-07-2005, 14:44
 5. Debat mes anti liberalve dhe liberalve
  Nga liridashes n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 19:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •