Close
Faqja 11 prej 12 FillimFillim ... 9101112 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 220 prej 234
 1. #201
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  18-09-2006
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Zeri Mirdites Na Kenaqe Shoku Duke Na Sjellur Shqiperine Nga Afer Nepermjet Interenetit Ku Sa Do Pak Na C Mall Dhe Shum Na Ofron Me Vendlindjen Duke Na Sjellur C Do Ndryshim Qe Behet Aty Perkundrazi Dhe Me Emocionove Ku Papritur Mu Shfaqen Syt E Pelotur Kur Shikova Uren E Zogut Pejzazhin E Bukur Te Lumit Me Solle Ndermend Gjitha Kujtimet E Femijerise Ku Aty Kalova Pra Ketu Ku Jam As Hena Nuk Ndricon As Rrezet E Diellit Nuk Me Ngrohin Si Ne Shqiperi Pra Kjo O Bashkeatdhetar Eshte Jet Emigrimi Ku Prej 8 Vitesh Jam Larg Tokes Sime Por Me Shpirt E Zener Jetoj Kudo Qe Te Jem Kuq E Zi Dhe Ushqehem Me Ndjenja Patriotizmi River Boy From Pllana

 2. #202
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Antarsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,333
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  Bravo ZiM, te gjitha fotot jan te mrekullushme.

  Kam pare shume te tjera foto tende tek skycrapercity dhe te gjitha jan njera me e mire se tjetra.

 3. #203
  i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
  Antarsuar
  08-08-2003
  Postime
  2,666
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga Zeri_i_Mirdites
  Pika e karaburantit "Toma"

  ZiM, ku eshte ky diku afer Fushe Arrezit If yes, he was such a nice guy. Na ka tregu rrugen se kishim humb kur po ktheheshim nga Kosova

  Fotot si gjithmone jane fantastike.

 4. #204
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Faleminderit niku-nyc

  D&G Feminine, eshte 2 km larg Rreshenit kur udheton nga Miloti per Rreshen.Nese nuk ke bere udhetime shpesh ne veri eshte shum lehte te ngaterrosh nje vend me nje tjeter,keshtu qe mund te jete e njejta pike per te cilen ben fjale.Nuk e njoh si njeri sepse ne pergjithsi ka gjithmone personel qe punon per te,sidocofte shquhet per cilesi sherbimi.

  Faleminderit per komplimentin


  Ndryshuar pr her t fundit nga BvizioN : 07-03-2007 m 14:26
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 5. #205
  i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
  Antarsuar
  08-08-2003
  Postime
  2,666
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 13 postime
  Zim ajo qe thua ti eshte mbaj mend qe ishte shume afer nje qyeti po njohuria ime e verilindjes dhe juglindjes se shqiperise le shume per te deshiruar

  nga eshte kjo marre kjo qe sa postove se spaske vene titull, ksamil?

 6. #206
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Eshte diku ne afersi te asaj Kalase se Ali Pashes (Kur largohesh nga Vlora per ne Sarande)
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 7. #207
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Rruga e rinovuar nga Fushe Kruje per ne aeroportin e Rinasit.

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 8. #208
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Gjate Rruges Shkoder - Lezhe

  (Foto jo dhe aq e mire per arsye te xhamave e ndotura te makines, nga pluhuri)

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 9. #209
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Kesaj teme po i afrohet fundi dhe se shpejti do hap nje teme me serine e fotove te reja.Po ne vazhdim po postoj akoma disa foto nga te meparshmet.


  Flaka e brishte e lutjeve
  Duke ngjitur shkallet si vitet e jetes qe largohen!
  Ne boten e te prehurve! (fotoja eshte marre nga varrezat e Lacit)

  Varrezat ngjallin trishtim dhe jo shume njerez jane te interesuar te shkrepin fotografi neper varreza.Per mendimin tim fotot neper varreza kane po aq vlere sa dhe te tjerat. Tek e fundit, nje dite te gjithe do behemi pjese e ketij komuniteti.

  Ndryshuar pr her t fundit nga BvizioN : 20-04-2007 m 10:43
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 10. #210
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Kembana e heshtur e Rubicut


  Per te gjithe ata qe mund te kene pare dhe u kujtohet filmi 'Ditet qe sollen Pranvere', realizimet jane bere ne rethinat siper qytezes se Rubikut dhe ky eshte pikerisht nje nga ambientet e xhiruara ne film.


  Perendim ne Kunore

  Fotoja eshte marre 2 km ne dalje te Rreshenit (Mirdite) ne afersi te fshatit Nderfushaz. Mali qe shikoni ne horizont eshte Kunora.Ne anen tjeter te ketij mali eshte Lura me liqenet e mrekullueshme te saj.

  Fotoja eshte marre ne nje buzembrembje te ftohte Janari, siq mund ta shikoni nga shtresat e uleta te tymit poshte ajrit te ftohte.Ne nje Dimer normal te gjitha ato male qe shikoni ne horizont do ishin te mbuluara nga Debora. Po Debora (fale ngrohjes globale) gradualisht do shderrohet ne nje dicka qe i perket se kaluares.

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 11. #211
  Feniks. Maska e niktironci
  Antarsuar
  25-03-2007
  Vendndodhja
  Aty ku jetohet.
  Postime
  337
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Citim Postuar m par nga Zeri_i_Mirdites
  Te lumte dora edhe syri.
  Na i mbushe syte me lot.

 12. #212
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  34
  Postime
  4,064
  Faleminderit
  59
  23 falenderime n 21 postime
  Hallall te baft zoti e ke ndrit fare me ato foto, tani qe erdh PRanvera me vrap ne liqenin e Lures per tu lare


  Respekt.
  Ndryshuar pr her t fundit nga BaBa : 22-04-2007 m 10:41

 13. #213
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ZIM si gjithmone fantastike fotot.....
  isha duke shku kete te diele ne nje restorant dhe me habiti nje gje......!!mendova ta fotografoj......gjykoni vete foton!!


 14. #214
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kalaja e petreles ne sfond,ne rrugen e elbasanit......hmmmm me shume shtylla e tensionit ,por skisha nga ta fotografoja me mire...


 15. #215
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  perendim ne torovice.


 16. #216
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  kto ikjet ne mjes nuk me pelqejne......


 17. #217
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime  sot per sot aereoporti me i mire ne ballkan!!!

 18. #218
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Foto Mahnitese Komplimentet E Mia....................

 19. #219
  E dua letrsin Maska e tiramisu
  Antarsuar
  03-07-2007
  Vendndodhja
  Escondido, CA
  Mosha
  43
  Postime
  37
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Faleminderit per fotografite e bukura, me kane pelqyer shume. Mendoj qe ke sy fotografi!

 20. #220
  progress Maska e BvizioN
  Antarsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,121
  Faleminderit
  0
  83 falenderime n 68 postime
  Kesaj teme po i afrohet fundi.

  Shume foto te tjera jane per tu vendosur ne tema te reja keto dite.

  Fotot me te shumta jane nga....

  Tirana  Vlora  Shengjini

  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

Faqja 11 prej 12 FillimFillim ... 9101112 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 08:31
 2. Misioni Amerikan N Shqipri (1946)
  Nga DriniM n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 21:39
 3. Guerilasit e LANC
  Nga Tannhauser n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 14:12
 4. Kryengritja Popullore Shqiptare E 1912 1915
  Nga ORIONI n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-07-2005, 14:44
 5. Debat mes anti liberalve dhe liberalve
  Nga liridashes n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2005, 18:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •