Close
Faqja 3 prej 25 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 485
  1. #41
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    Partizoni Partizoni
    Legjenda e shqiperise

    spo e vazhdoj se osht me te shame dhe sdu me shajt ropt kot se sjena ne stadium
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  2. #42
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    ja kur shikoj kush gocash me ik zari fare

    ti nuk je goc e mire

    ti je rob zoti


    Bulevardi mbushur plot
    ne stadium luan Partizoni
    do ta lajm fushen me lot
    o fitojm o bohet nomi


    DEMAT E KUQ
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  3. #43
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anėtarėsuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Sic e thashe edhe tek tema tjeter:

    Eshte e kote qe partizani te shpresoje per titull kete sezon e mira do ishte te pergatitej per sezonin e ardhshem.

    Sa per ate mbytjen nuk i dihet po e leme te flasim pas ndeshjes.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  4. #44
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anėtarėsuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    PS: MUA-HHH nderroje ate firme mer burr apo ste pelqe

    Partizani 1 - 1 Lushnja

    meqe ishte rezultati i fundit...
    apo ju vini vetem rezultatet pozitive...
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ClaY_MorE : 26-02-2006 mė 13:06
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  5. #45
    i/e regjistruar Maska e swat
    Anėtarėsuar
    18-09-2005
    Vendndodhja
    Prapa DiEllIT
    Postime
    618
    clay ketu jemi ketu
    ne nuk jemi si ju qe kur u rrafet nga ne aty ne Rruzhdi Bizhuta su bote te gjalle per nja muaj ne forum
    ketu na ke edhe behuni gati per humbjen e rradhes kunder neve
    Forcaaaaaaaaaaa Dematttttttttttt e Kuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

  6. #46
    Trusti i Lulelakres Maska e Tulipani Zi
    Anėtarėsuar
    02-09-2004
    Vendndodhja
    Aty ku mos qofsha
    Postime
    412
    Citim Postuar mė parė nga swat69
    clay ketu jemi ketu ne nuk jemi si ju qe kur u rrafet nga ne aty ne Rruzhdi Bizhuta su bote te gjalle per nja muaj ne forum
    ketu na ke edhe behuni gati per humbjen e rradhes kunder neve
    Forcaaaaaaaaaaa Dematttttttttttt e Kuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
    Po kta dy veta jane gjithsej Miki dhe Clay.
    Nejse te Shtunen eshte ndeshja vendimtare e kampionatit. Le te fitoje me i miri, dmth DEMAT E KUQ.
    Le te jete fitorja te Shtunen nje dhurate per ditelindjen e MUAHHH.

    PARA PARTIZONI

    P.S. Ca bo kjo UEFA kshu na ka ngaterru emrin. Kush do i shkruj cik atyne qe ne jena "RED BULLS" e dhe jo "RED DEVILS"

    UEFA - A 1-0 win at home against KS Vllaznia allowed the leaders to extend their lead over second-placed Partizani to six points as the 'Red Devils' only drew 1-1 at KS Lushnja thanks to a late equaliser.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Tulipani Zi : 28-02-2006 mė 17:22
    BRIGADA E KUQE PERJETE

  7. #47
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    keshtu ju pafsha gjithe jeten


    Kjo ngjyre e kuqe
    ngjyre trimerie
    o Partizoni
    cte paska hije

    edhe pa Sasha Delain dhe Arber Abilaliajn do ua tregojme vendin ketyre tipave qe kane dy vjet qe u kane dal puplat
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  8. #48
    Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
    Anėtarėsuar
    02-08-2003
    Vendndodhja
    overal, ne levizje.
    Postime
    2,604
    Kokodrili po me dy gola akoma i zhgenjyer je, lol

    Fitore e paster 2-0 (18' Mahir Halili)
    (78' Igli Allmuēa)

    Forca Demat e Kuq!!!!
    Trimi mirė me shokė shumė!!!!!!

  9. #49
    Trusti i Lulelakres Maska e Tulipani Zi
    Anėtarėsuar
    02-09-2004
    Vendndodhja
    Aty ku mos qofsha
    Postime
    412
    Ai qe i dha fitoren sot Partizonit ishte Dori. Mahiri e shenoi golin mbas nje goditje te fuqishme nga 20m e Dorit qe goditi shtyllen. Ndersa goli i Allmuces erdhi si rrjedhoje e nje pasi te papare nga Dori.

    Nejse Partizoni nuk me pelqeu me perjashtim te Dorit dhe Muzakes. ndoshta ishte edhe mungesa e Abilaliajt qe sulmi ishte aq anemik dhe "mocali" Qemal Stafa.
    BRIGADA E KUQE PERJETE

  10. #50
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    i kena myt ua kena vulos gojen

    ua futem tapen

    le te llapin sa te dun

    i kena vdek

    PARTIZONI PARTIZONI PARTIZONI EOOOOOOOO

    i kena masakru fare, le ta morin vesh te gjithe se kush osht partizoni, skuader legjende jo buke e skadume


    sa te mundem do ju sjell foton e flamurit te modh

    fatkeqesisht, per mungese fondesh nuk ishte koka e demit (kushtonte 1.5 milion leke te vjetra )m por ishe shkruar ULTRAS PARTIZANI

    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  11. #51
    Perjashtuar Maska e Lunesta
    Anėtarėsuar
    09-09-2005
    Vendndodhja
    Dove la..Vittoria.....
    Postime
    1,660
    Ja u kena degjeneru ndjenjat humanitare sot komplet atyre bugaceve ka elbasoni. I kena myt vetem me tifozllik, mos me fol measnej per parizonin qe me ngjate si brazili. Fitorja po afron cuna, aty majeni shkelmin thash atyyyyyyyy te fyti kundersharit.


    OLE OLE PARTIZONI HAJDE HAJDE CUNA HAJD SE U BO GOLI...GOOOOOOOOOOOOL

  12. #52
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    i boj te fala clay more

    meqe qenka fotograf se nuk e dija

    fotografo i cik kete clay more se je cun i papam daje te kane lezet ato postimet kur barazo apo humb partizoni. Na boj i cik fresk tani hihihihiihihhi


    2-0
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  13. #53
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    30-10-2005
    Vendndodhja
    ēe do aman. RaKi_BMW@hotmail.com
    Postime
    10
    muahhhhhhhhhh shapalluqe os bej kote ne pc por harrojeni kampjonatin se se errni se ju paskeni qene tifozeri legenash se kur erdhet ne elbasan sju ni gjysa e gojes edhe nuk ju shau ose nuk ju ofendoi njeri por me pak fjale mirardhshit ne elbasan lale se atje do ta shihni tifozerin e flakt qe keni do ju nihet goja apo jo,,, une jam ultrrasi i elbasanit edhew une do bej qaetin sic bera edhe ketu ne tiran qe slash gje pa thene edhe ne elbasan por do ikni e bishte neper shale edhe se harrova jeni tifozeri leshi mos merrni dinamovite ose te ekipit te tirones se seshte tifozeri ajo qe ju keni plako tifozeri jena ne edhe shkodrranete respekt nga daja



    E-L-B-A-S-A-N-I KAMPION 2006 E-L-B-A-S-A-N-I KAMPION 2006

  14. #54
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anėtarėsuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Citim Postuar mė parė nga Juvi
    i boj te fala clay more

    meqe qenka fotograf se nuk e dija

    fotografo i cik kete clay more se je cun i papam daje te kane lezet ato postimet kur barazo apo humb partizoni. Na boj i cik fresk tani hihihihiihihhi


    2-0

    Faleminderit shume per urimet e tua Juvi po mesa pashe une lojen e beri Elbasani e jo partizani po thuaj qe ju ecen perhere.

    Suksese per me tej.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  15. #55
    anetar i rregullt Maska e fioreal
    Anėtarėsuar
    05-07-2003
    Vendndodhja
    Ne planetin Toke
    Postime
    124
    Forca Partizani !!!!!!!!!!
    Kesaj here qe kisha frike se nuk kishim sulmues ndodhi me e bukura.Bravo cuna!!!!Mahir Halili e meriton nje vend titullar po nje merit e vecante i takon trajnerit Starova.E kishte blllokuar Elbasanin tere ndeshjen s'bene gek mek.Ama vazhdojne me te humbur raste prape dje i humben ca te pastra fare.Edhe ato ndeshjet e transfertes i kam merak une.Bylykbashi tregoi se e meriton vendin ne Kombetare.
    Forca cuna
    ..I grandi ci sembrano grandi fino a quando stiamo in ginocchio...

  16. #56
    anetar i rregullt Maska e fioreal
    Anėtarėsuar
    05-07-2003
    Vendndodhja
    Ne planetin Toke
    Postime
    124
    Ore se mu kujtua tani dikur nga vitet 86-87 ka qene thurur nje vjersh e gjate per Partizanin. me kujtohen ca vargje
    Ky eshte Panua i Panos se pare
    Si silur ne dem me vale
    Gjuan porten qe nga larg
    qitje me objekt te sakte.
    .....e me rradhe per te gjithe lojtaret e kesaj kohe. ne fund mbaronte keshtu
    Ky eshte Partizani jone
    14 here Kampion
    Qe nga Lorua e Panajoti
    brez pas brezi rritet sporti
    Kam qene i vogel atehere po e kam ditur permendesh.Kush e di ndonjeri ate ta postoje se me ka mare malli
    ..I grandi ci sembrano grandi fino a quando stiamo in ginocchio...

  17. #57
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,823

    Exclamation

    Citim Postuar mė parė nga ^ELBASANLLIU^
    muahhhhhhhhhh shapalluqe os bej kote ne pc por harrojeni kampjonatin se se errni se ju paskeni qene tifozeri legenash se kur erdhet ne elbasan sju ni gjysa e gojes edhe nuk ju shau ose nuk ju ofendoi njeri por me pak fjale mirardhshit ne elbasan lale se atje do ta shihni tifozerin e flakt qe keni do ju nihet goja apo jo,,, une jam ultrrasi i elbasanit edhew une do bej qaetin sic bera edhe ketu ne tiran qe slash gje pa thene edhe ne elbasan por do ikni e bishte neper shale edhe se harrova jeni tifozeri leshi mos merrni dinamovite ose te ekipit te tirones se seshte tifozeri ajo qe ju keni plako tifozeri jena ne edhe shkodrranete respekt nga daja
    SI SI SI ????? Sna Ka Shajt njeri Ne ne Elbason ! PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF Ju na Shajtet Per 81 Minuta ( + 15 Pushimi Qe Nuk Llogaritet ) Dhe pastaj e Mbyllet Gojen Se Ja U Rrasi petllen Dori ! Kshu Kshuja Ti Shko Naihre Ne Stadium Ose Afer Se Ngjohet Ca Bohet. Ene legena sjena ne si puna juj qe skishit lone asnji bilete tribune tu rone shi e tu fry ere asnji bilete tribune skishte ! Juve ju kishim lone gjysmen e tribunes ene D1 Keshtu qe kur flet per Legena ktheje ihere koken mbrapa shiko tifozerine tate ! Kaq. 3 Here Jeni Rraf Ene Prape Do Rrifeni ! Dhe Kur Flet Per Tifozat e Partizonit Laj Gojen Se Sjena Katunar Labionoti Ne Qe Vijme Me Autobuza Flas. Shko Ne Fshat Kap e Rras Mrena Cerra te Vegjel Burra Pleq e Katunar e Katunare Qe Jane Akoma Tu Punu Token. Kshu Kshu !

  18. #58
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    18-10-2004
    Postime
    349

    Talking

    Citim Postuar mė parė nga Imazh
    Cfar tifozerie keni ju mer daj, me autobuza falas ? Qe te mos vej klubi autobuza, ju jo qe nuk vini ne tirane por do jeni tifozeria me e vogel e Shqiperise per nga paraqitja ne stadium.
    Dhe sa per te shamet , mire ja u beme se e meritoni se sic e the dhe vet Ju jeni ata qe beni namin dhe hani kaarin pastaj duke ikur me gishtin ne by*the.

    Edhe per nja 5 vjet te tjera Ju nuk do fitoni dot me Partizonin.

    FORCA DEMAT E KUQ
    TI RE SHOKU MAJE CIK GOJEN SE E PASKE SHUME TE HAPME VINI ICIK FRE EDHE LAJI DHAMET PARA SE TE PERMENESH ^ELBASANLLIU^ ME SHOKE SE DJE NE STADIUM ISHIM DHE ME JU SHAME NEVE SKA BERE VAKI TE SHAJE NDONJE TIFOZERI TJETER.
    SA PER DIJENINE TATE DHE TE CA TE TJEREVE DJE NE STADIUM ISHIN 5000 TIFOZE TE ARDHUR NGA ELBASANI VETEM ME AUTOBUZA.PERVEC ATYRE QE ERDHEN ME MAKINA PRIVATE DHE ME MOTORRA,MEQE JENI KAQ TE FORTE PSE SNA BETE GJA MER LOLI-TOLI.

    PASTAJ NE NUK JEMI LAFARAKER TE VIJME NE STADIUM ME TARGA EL DHE TI FSHEHIM MAKINAT NEPER QOSHE PALLATESH.
    NE I LEJME HAPATAZI SE SNA HA SHUME CAAAARI.
    E MORE VESH TI DHE CA TJERE.
    PO NEJSE SE KAM RESPEKT PER CA CUNA KTU DHE SDU TE THEM LLAFE TE TJERA.
    DHE KUJDES SE TA CAN TOCKEN ELBASANLLIU O ROSH.

  19. #59
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    ej, qenke fanatik

    hallall me pelqen arsyetimi yt

    shava u kenaqe aq ke share sa te rane dhembet ne toke bravo hallall
    vetem kulture keni paraqitur me te sharat

    edhe dicka vella, ne radhe te pare mos eja te provokosh te tema e tifozeve te kuq dhe ne radhe te dyte, perpara se te mburresh per te sharat kujto nje cike

    cila skuader te ka mundur tre here kete sezon?

    shnet e pare
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  20. #60
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    24-04-2002
    Vendndodhja
    Manchester, UK
    Postime
    1,079
    Urime Partizanit per fitoren e javes qe shkoi ene ishalla i humje me Tiranen mas dy javesh

    O cuna, pse bajme llafe kot, nuk e kuptoj. A na ka rraf tre here Partizani? Po. A i kemi ba nej gol ne tre ndeshje ? Jo. Ime mrapa asht kot ajo pune, jo lojen e bame ne, jo i eci atyne. Fitun kete here, hallall i qofte. Ne fund te fundit une preferoj qe te rrifemi kater nga Partizani dhe te dalim kampion se sa te ndodhe si vjet me Tiranen, kur fitum dy here dhe dy here dolem barazim po kampionatin e mori Tirana. Elbasani asht akoma tre pike para dhe kur mendon qe kemi hum 9 pike ndaj kundershtarit direkt, prape mire jemi. Cunat me trajnerin ne krye te mbledhin menjen dhe te fitojne me Tiranen mas i jave dhe gjasat jane qe ma mire do bahet. Per ma teper takimin e javes se fundit qe mund te jete percaktues do e lujme ne Elbasan.

    P.S: Tifozeria e Elbasanit nuk mund te them qe asht shume korrekte kur vjen puna tek te shamet. Te pakten ne dy ndeshje qe kam qene ne stadjum arbitrit dhe kundershtarit i asht sha fisi me robt shtepie. Se si eshte ne krahasim me tifozerite e tjerat nuk e di.
    Lulet edhe mund ti shkelin por Pranveren nuk mund ta ndalin dot.

Faqja 3 prej 25 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. "Demat e Kuq" tė Partizonit - (#3)
    Nga OO7 nė forumin Sporti nėpėr botė
    Pėrgjigje: 512
    Postimi i Fundit: 16-05-2012, 13:27
  2. Diaspora-Bėhet promovimi i romanit tė Bedri Dedjes "Presidenti i planetit tė kuq"
    Nga Vicianum nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 09-05-2009, 01:45
  3. "Demat e Kuq" tė Partizonit!
    Nga gabriel nė forumin Sporti nėpėr botė
    Pėrgjigje: 150
    Postimi i Fundit: 16-12-2005, 10:54

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •