Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2

Tema: Nje shendet

 1. #1
  Gjirokaster ballergjende Maska e Albioni
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Arizona
  Mosha
  42
  Postime
  225

  Nje shendet

  Do te pi per jeten
  Do te pi per vdekjen
  Do te pi per familjen
  do te pi per cdo gje qe kam

  Do te pi sot
  Do te pi per Shqiperine
  Do te pi per nenen
  Do te pi per zotin aty lart ne qiell

  Do te pi per dashurin
  Do te pi per urrejtjen
  Do te pi per ty
  Do te pi per ate qe akoma se njoh

  Do te pi per qiellin
  Do te pi per token
  Do te pi per varrin
  te cilin ngadal e kam gjetur

  do te pi per ju miqte e mi
  qe tani me lexoni
  socialista, demokrat, komunista e fashista
  do te pi per interesat qe ju mbroni

  Po e ngre kete shendet
  sepse shpirti ma thot
  i uroj gjithe te mirat
  c'do njeriu ne kete bote
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albioni : 18-09-2002 mė 06:43
  Be peacefull in your pursuit of a beautiful life.

 2. #2
  Ktheje me fund tė kam rixha
  shėndeti Forumit, s'i thonė shaka
  Pa nis dollia, theren kurbanėt
  Varda Rakia, posht' gjynahqarėt.

Tema tė Ngjashme

 1. Ramiz Alia: Gėzoj shėndet tė plotė
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 06-10-2005, 14:49
 2. Shendet dhe Fitness
  Nga Niko D'Angelo nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 19-12-2003, 14:54
 3. Shėndet!
  Nga Skerdi Sika nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 08-10-2003, 16:13
 4. Shendet. Shihemi me shpesh ne Tetor
  Nga BluPower_blu nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-07-2003, 07:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •