Close
Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 106
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Tironce_Moderne
  Anėtarėsuar
  25-07-2002
  Vendndodhja
  Nga "Ha mer dhe ika"
  Postime
  109

  Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Gocat e sotme vdesin per tualet. ..So do i LoL

  Ca thoni ju per tualetin, na zbukuron, apo na shemton?

 2. #2
  alvi
  i/e ftuar
  Po natyrisht qe ju zbukuron, kur eshte me mase.
  Ka pastaj nga ato qe "lyhen e zhgrryhen" qe te jajpin perihere pershtypjen e qerueseve te kokave te peshkut.
  Sa here i shef ato te lymet e t e zhgerrymet, automatikisht ngre koken per te pare se ku eshte semafori.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e MEDEA
  Anėtarėsuar
  22-05-2002
  Vendndodhja
  jamaica
  Mosha
  37
  Postime
  301
  tualeti patjeter qe zbukuron! ndryshe nuk do ishte shpikur! ai nxjerr ne pah sensualitetin e femres! por kur gjithcka eshte ne masen e duhur...ne te kundert nga sensual do dukej qesharak!
  Tregome kush je, dhe atehere do te di te shprehem me pasion! L.Buscaglia

 4. #4
  Nqs do dish ta besh tualetin ateher do thoja qe te zbukuron.
  :^zilet

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Bjondi
  Anėtarėsuar
  13-09-2002
  Vendndodhja
  Anej Knej Gjithanej
  Mosha
  38
  Postime
  5
  Apo qe nuk dim me bo tualet ne shqipetaret mer amon. Jan ca goca qe hedhin nga 2 gisht krem laraskat me i trem hahahaha.
  Pershendes te Gjithe ShQIPET kudo qe jan se dhe 300-400 vjet kan ngel e pastaj do bohet mire erdhi viti 3000 dhe pak dit kan ngel.Kaq kisha.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e MEDEA
  Anėtarėsuar
  22-05-2002
  Vendndodhja
  jamaica
  Mosha
  37
  Postime
  301
  nqs shqiptaret sdin me bo tualet, shqiptarčt (meshkuj) sdin akoma me u la, merr bjondo! kshu e ka ky popull, nga obskurantizmi vjen, mos prit shume!
  Tregome kush je, dhe atehere do te di te shprehem me pasion! L.Buscaglia

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  15-09-2002
  Postime
  126
  *
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga lulja_e_dimrit : 04-11-2002 mė 19:58

 8. #8
  JuVenTuS Maska e KilleR-X-
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Tirana
  Mosha
  42
  Postime
  160
  MEDEA lal po si the mi shqiptaret meshkuj sdine te lahen ala upupupu sa turp na turproi kjo neve ...Po mire mi lal ndoshta ti ke pasur eksperienca me meshkuj te tille kjo sdo te thote qe jan te gjithe
  KilleR-X-

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e MEDEA
  Anėtarėsuar
  22-05-2002
  Vendndodhja
  jamaica
  Mosha
  37
  Postime
  301
  killer-x nuk po flas per moshen e vogel, moshen tuj se ju xheku perpiqeni. po flas per brezin e kaluar...qe jane ku therret qameti...del ne rruge e te kap tmerri, tia mbathesh me vrap ne mes te tiranes!
  Tregome kush je, dhe atehere do te di te shprehem me pasion! L.Buscaglia

 10. #10
  Moderatore
  Anėtarėsuar
  09-06-2002
  Postime
  1,812
  Tualeti te zbukuron por varet se sa je ne gjendje ta realizosh. Te besh tualet do te thote te korigjosh difektet. P.sh. nese syte jane me prane sesa duhet duke perdorur pudra me ngjyre te celet mund te japesh imazhin e nje distance normale, gjithashtu nese ato jane me larg se distanca normale, me ndihmen e pudrave ne ngjyre te erret mund te korigjosh difektin. Nese hunda eshte e egzaxhiruar, me puder ngjyre kafe ben qe ajo te duket me e vogel sepse pas pudrosjes, pjesa difektoze nuk reflekton drite. Kjo vlen edhe per nofullat kur jane te gjera. Per buzet e holla sugjerohet nje kontur i vendosur me kujdes mbi vijen natyrale te tyre dhe jo shume larg por rreth 1 mm nga konturi natyral. Per te bere diferencen, duhet lyer gjysma e fytyres. Per tualetet e egzaxhiruara them qe eshte e pakendeshme te lyhesh rende. Mund te terheqesh vemendjen por jo te dukesh bukur.

 11. #11
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,799
  Postimet nė Bllog
  3
  Nuk di tu them nese ju zbukuron apo shenton, por per nje gje eshte e sigurt, ju plak para kohe.
  "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

 12. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  15-09-2002
  Postime
  126
  *
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga lulja_e_dimrit : 04-11-2002 mė 19:58

 13. #13
  alvi
  i/e ftuar
  un nuk flas me ke kjo teme, pasi per momentin jam ne autocensure.
  Po kisha nje pyetje
  Sa vlen tualeti ne nje dite me diell?
  Sidomos per ato qe e kane ftyren si Keneta e Maliqit?

 14. #14
  Lady_ In_ Red Maska e annaiss
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  France
  Mosha
  43
  Postime
  45
  Bohet llaē...
  E dua shiun sepse eshte i vetmi moment kur mund te qaj me koken lart...

 15. #15
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  2,071

  Post fjal me men

  Po edhe un ket doja te thoja qe tha Albo qe tualeti ju plak para kohe.

 16. #16
  Demokrat-Bordi-Drejtues Maska e RoboCop2
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Founder #Shqiperia, Lider i Sherbimeve dhe Anėtar i Grupit Abuzimet ne Stafin Ircop Albasoul.Com Italie-Rome-me zemer mes jushe e bukura shoqeri!!!Albasoul Vitamin Qź Pa Te S'do Jetoja Dote!!!
  Postime
  136
  puh ca eshte shqiptari i shkret nuk rri pa u grric iēik.

  Kur paraqitet nji diskutim flitet me seriozitet dhe jepet nji pergjigje e sakte,jo budallalliqe,jo lahet jo s'lahet!

  Eshte e vertet qe tualeti te zbukuron[per ato qe din ta perdorin sic duhet],nxjerr me ne pah bukurin e femres por jam me Albon qe te plak para kohe te pakten keshtu kam degjuar.
  Burri tė mbytė ose ta falė, i ligu as tė mbytė as tź falė!!

 17. #17
  Persa i perket tualetit ne raste te tepruara del i vetmi problem me kalimin e kohes i cili eshte rrudhja e futyres dhe me fjalet e tjera sic ka thene Albo pak me lart te plak para kohe pasi ne nje moshe te re femra eshte e vertet qe do te shfaqi bukurine e saj per kete ajo pervec bukurise reale te saj perdor dhe tualet por gjithmone ta perdorin ne nje fare mase qe mos ti sjelli pasoja me vone etj etj......Mir u lexofshim perseri Bye Bye
  Jeta ėshtė e mbushur me grimca dhe ēdo grim mbart nė vetvete njė kuptim..!

 18. #18
  Perjashtuar Maska e SSALB
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Royal Leamington Spa, UK
  Mosha
  36
  Postime
  107
  Po lutem me gjithe shpirt qe nje dite dhe gocat shqiptare te mesojne te dine te lyhen tamam, e jo si kufoma para varimit, sic ngjajne sot.

 19. #19
  Perjashtuar Maska e korcaprincess
  Anėtarėsuar
  24-10-2002
  Vendndodhja
  Detroit MI
  Mosha
  38
  Postime
  511
  te zbukuron kur eshte nje tualet i lehte dhe me gusto...

 20. #20
  Perjashtuar Maska e shkodrane82
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  1,750
  Nuk e di pse kur nuk vija tualet ne fytyre sme dukej vetja keq
  Sot qe bej tualet kur i shoh ca foto pa tualet smund ta shoh veten sme pelqen hic . lol , a ju ndodh edhe ju tjerave keshtu ????

Faqja 0 prej 6 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Tualeti i syve
  Nga __SwEeT_GirL__ nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 13-01-2010, 14:09
 2. Pasqyra tualeti dhe korridoresh
  Nga pekomeri nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 16-04-2009, 09:42

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •