Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 106 prej 106
 1. #101
  i/e regjistruar Maska e Formidable
  Anėtarėsuar
  07-02-2015
  Vendndodhja
  Sahara
  Postime
  21
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Ngjajne si zhgarravine kur e teprojne fatkeqsisht.

 2. #102
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,759
  Faleminderit
  69
  192 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Varet se si e ben tualetin,mund te kete efekt negativ kur teprohet.
  Pashe nje grua sot me tualet eksesiv dhe menjeher te krijonte
  pershtypjen qe ishte kurv
  E njejta gje edhe me veshjen,varet se cfare vesh, cfare forme teksture kane,cfare ngjyrash perdor
  dhe mund te dukesh mire apo keq.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 3. #103
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime nė 28 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Shqiptaret por edhe tokesoret ne pergjithesi hyjne ne femrat e shemtuara dhe jane si ajo korja bajate e bukes qe nuk hahet po nuk qe e ngrohte dhe pa majoneze.

 4. #104
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  199
  283 falenderime nė 215 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Vec me ngren e ke menjen ti...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 5. #105
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  199
  283 falenderime nė 215 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Varet se si e ben tualetin,mund te kete efekt negativ kur teprohet.
  Pashe nje grua sot me tualet eksesiv dhe menjeher te krijonte
  pershtypjen qe ishte kurv
  E njejta gje edhe me veshjen,varet se cfare vesh, cfare forme teksture kane,cfare ngjyrash perdor
  dhe mund te dukesh mire apo keq.


  O sa kam qesh....
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 6. #106
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  199
  283 falenderime nė 215 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  S'ka me pispillosje me tashi, maske anti covid-19 qe ua mblon surratin
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema tė Ngjashme

 1. Tualeti i syve
  Nga __SwEeT_GirL__ nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 13-01-2010, 13:09
 2. Pasqyra tualeti dhe korridoresh
  Nga pekomeri nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 16-04-2009, 09:42

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •