Close
Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 106
 1. #81
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Me Corazonin jam dhe une. Femra ka lezet me pak make up. Une nuk dal pa pak make up. I kam tiparet jo shume te theksuara dhe kur s 'lyhem me duket vetja si e semure.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga mia@ : 12-12-2013 mė 16:31
  Feelings change - memories don't.

 2. #82
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Dmth sa her del prej shpije duhet me kalu 1 ore para pasqyre?
  Sa her del nje femen nga shpija?

  Kaq kisha.
  T 'vune femrat para o derbardhe . Po cte duhet te futesh ne punet e tyre o derezi, cdo , cdo! Shif ti besh asaj mjekres ndonje shape te bukur ate bej ti, ose nese ste shkon futi nje brisk komplet . Ne lidhje me temen, femrat pa tualet fare jane dembele, pa respekt per veten. nuk du me ofendu asnjeri ketu, po thjesht opinion imi. Pak tualet me finese dhe klas duhet! It's a must!! Nje tualet sysh, e nje pink te bukur te buzet te jep hijeshi. Vec te zbukuron. Aaaaa po ato qe patinohen shume, lekuren ato sme pelqejne. Po Jo t'gjitha e kane ate fat me pas nje lekure te mire. Lol. Kur jam ne rush, gje qe ndodh perdit,e bej ne makine. Perfect
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 3. #83
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Zbukuron pa e tepruar!

 4. #84
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,805
  Faleminderit
  199
  283 falenderime nė 215 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Citim Postuar mė parė nga PINK Lexo Postimin
  T 'vune femrat para o derbardhe . Po cte duhet te futesh ne punet e tyre o derezi, cdo , cdo! Shif ti besh asaj mjekres ndonje shape te bukur ate bej ti, ose nese ste shkon futi nje brisk komplet . Ne lidhje me temen, femrat pa tualet fare jane dembele, pa respekt per veten. nuk du me ofendu asnjeri ketu, po thjesht opinion imi. Pak tualet me finese dhe klas duhet! It's a must!! Nje tualet sysh, e nje pink te bukur te buzet te jep hijeshi. Vec te zbukuron. Aaaaa po ato qe patinohen shume, lekuren ato sme pelqejne. Po Jo t'gjitha e kane ate fat me pas nje lekure te mire. Lol. Kur jam ne rush, gje qe ndodh perdit,e bej ne makine. Perfect
  Puna e pare njehere, me jep njeēik llogari per ket fjaline e fundit... XD

  Pastaj, un mendoj se esht me mir te investosh pak (me gusto) tek veshja sesa te ngjyrosesh si clloun...


  P.S.
  Gjithmon flasim per ate tualetin qe bie ne sy te tipit Kleopatra, dhe jo per rastet kur perdoret me shume finese...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 5. #85
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  LOL!! Kleopatra! E bukur kjo Skender.

  Mu kujtua njeri...
  Where does a thought go when it's forgotten?

 6. #86
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime nė 78 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  e vetmia rast kur sve tualet eshte kur shkoj shopping apo te shtepia e prinderve apo motrat. ndryshe duhet te ve se skam shume konfidence
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 7. #87
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  pse femrat kur trukohen e mbajne gjithnje gojen hapur?????
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 8. #88
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  As vete sjap dot shpjegim pse e mbaj gojen hapur kur lyhem ,e bej pa vetedije
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 9. #89
  i/e regjistruar Maska e Vdekja
  Anėtarėsuar
  20-06-2007
  Postime
  270
  Faleminderit
  10
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Tė shemtuaren e zbukuron ,te bukuren e shemton.
  Nuk jam unė qė ju thėrras ,por jeni ju qė vini tek unė!

 10. #90
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Citim Postuar mė parė nga Elian70 Lexo Postimin
  pse femrat kur trukohen e mbajne gjithnje gojen hapur?????
  ngaqe te mbash gojen hapur te ndihmon te perqendrohesh me shume, duke qene se arrin me shume oksigjen ne tru. ne momentet me vendimtare gjate trukut ama, nese e ke vene re, rrime ne apnee fare...ngaqe keshtu nuk duam te na shperqendroje asgje...as frymemarrja... japim pak nga jeta jone vetem qe truku te dali bukur

 11. #91
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,350
  Faleminderit
  251
  159 falenderime nė 120 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  E zbukuron kur ve tualet me karar , e shemton kur e tepron ...qe duket sikur ka vene nje kg boje ne fytyre

 12. #92
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Un lyhem se mohoj sidomos syt por me shkon ama

  Pertej shakas noj here gjej kohen tvej qumeshtin per trupin dhe nje remel te leht dhe parfumin , buzekuqin ne makine ne te shumten e rasteve. Ku dal po aty lyhem por ne baze te veshjeve qe bej.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 13. #93
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-12-2014
  Vendndodhja
  FRANCE
  Postime
  152
  Faleminderit
  7
  7 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Un lyhem se mohoj sidomos syt por me shkon ama

  Pertej shakas noj here gjej kohen tvej qumeshtin per trupin dhe nje remel te leht dhe parfumin , buzekuqin ne makine ne te shumten e rasteve. Ku dal po aty lyhem por ne baze te veshjeve qe bej.
  fiks europiane ne mode yllo... Kiss kiss...

 14. #94
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Haha eh evropianet ta Ken per nder te jen SHQIPTARE Kreni merciiii et
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 15. #95
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  ka tualet dhe TOILET
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 16. #96
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-12-2014
  Vendndodhja
  FRANCE
  Postime
  152
  Faleminderit
  7
  7 falenderime nė 7 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Citim Postuar mė parė nga Lulke Lexo Postimin
  Haha eh evropianet ta Ken per nder te jen SHQIPTARE Kreni merciiii et
  oui oui bien sur.! vetem ca zakone qe i kemi mos i pacin kurre.. hahahahaaa.... bejn kot sikur sna duan keta se po te mos na donin sdo na linin te depertonim ne cdo pjese te qyeteteve e shteteve me kryesore te botes... APO JEMI NE TE RREZIKSHEM THUA E SKAN SI TE NA E BEJNE?

 17. #97
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,884
  Faleminderit
  313
  181 falenderime nė 148 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Une mendoj se tualeti i thjeshte dhe jo i renduar e zbukuron femren...tani qe nuk bej tualet jam si flameee

 18. #98
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Citim Postuar mė parė nga krenifr Lexo Postimin
  oui oui bien sur.! vetem ca zakone qe i kemi mos i pacin kurre.. hahahahaaa.... bejn kot sikur sna duan keta se po te mos na donin sdo na linin te depertonim ne cdo pjese te qyeteteve e shteteve me kryesore te botes... APO JEMI NE TE RREZIKSHEM THUA E SKAN SI TE NA E BEJNE?
  Kreni nje gje kam ven re, kush ka jetuar ne France dhe eshte rikthyer ne Shqiperi , apo ka levizur ne shtete te tjera ka fituar dicka ktu qe se l'argon dot nga shpirti dhe ky shtet vertet eshte humain . Prźt e percjelle , mban e ushqe ok te merr dhe frymen kur duhet , personnalisht per mua ngelet nje Durres i dyte se t'parin ska asgje ne bote ta zevendesoj , ama e pranoj qe e dua fort kte vend me gjith -dhe + qe ka . Un cme perket e kam fituar me mundim si kam ren ne qafe ktyre kshuqe me duan biles shum me shum se cduhet . Komshi tflasim per kto gjera ktu do na terheqin veshin shkojme tek tema perkatese nese do .: p Duan sduan kta ne ktu jemi rendesi ka te trégojm kush jemi me veset tona me tmira se me cdegjojne per ne ne média te lejm per te deshiruar malheureusement .
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 19. #99
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  17-11-2014
  Postime
  1,662
  Faleminderit
  418
  492 falenderime nė 388 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  Citim Postuar mė parė nga pranvera bica Lexo Postimin
  Une mendoj se tualeti i thjeshte dhe jo i renduar e zbukuron femren...tani qe nuk bej tualet jam si flameee
  Plotesisht dakort per persa i perket pjese ku thua tualeti i thjesht ama sjam dakort per pjesen tjeter qe thua ngjaj si flame...te fotot e mia ne fcb nuk di ke kemi mik te perbashket Tetke por nje grua e hijshem me kishte bere j'aime ( Like dmth ) te dhenat me thon qe je ti ajo do te shkruaj MSG te te pershendes . Cudi me dukesh teper e mrekullueshme per tu vete quajtur “flame “... un ty fort !!!
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Lulke pėr postimin:

  pranvera bica (19-03-2015)

 21. #100
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Tualeti na zbukuron apo shemton?

  varet.

  ka femra qe i transformon per mire, sa ndron mendje e te duket yll, dikush qe e ke pare si krejt te zakonshem ne bukuri.
  PO ka dhe bukuroshe qe tualeti ua zbeh origjinalitetin.

  mbi te gjitha, duhet te dish ca te shkon dhe deri ne cfare mase
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

Faqja 5 prej 6 FillimFillim ... 3456 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Tualeti i syve
  Nga __SwEeT_GirL__ nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 13-01-2010, 13:09
 2. Pasqyra tualeti dhe korridoresh
  Nga pekomeri nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 16-04-2009, 09:42

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •