Close
Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 108
  1. #21
    xumparja
    Anėtarėsuar
    12-10-2002
    Vendndodhja
    SHBA
    Postime
    570

    Re: Tualeti na zbukuron apo shemton?

    Postuar mė parė nga Tironce_Moderne


    Ca thoni ju per tualetin, na zbukuron, apo na shemton?

    Vene, vene(lol)
    Qetesi!
    Shoket lexojne!

  2. #22
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-02-2003
    Vendndodhja
    usa
    Postime
    62
    Per mendimin tim tualeti qe vendoset me mase te jep bukuri. Megjithate une mendoj qe eshte mire qe ne jeten e perditshme kur shkon ne pune apo ne shkolle te vendosesh vetem nje tualet mjaft te lehte (ose sipas rastit, mund te mos vendosesh fare). Ne kete menyre kur shkon ne ndonje mbremje(apo ne ndonje takim )dhe ben tualet tamam, duket nje ndryshim tek njeriu dhe le me shume mbresa.
    Life is either a daring adventure or nothing.

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e Shijakse
    Anėtarėsuar
    21-12-2002
    Vendndodhja
    gjermani
    Postime
    97
    Na Ben pak me te mira sec jemi!!
    Te mjeret ne qe jemi femra,i lam paret lapsa e rimela
    ka lezet mashkulli i grusht uje surratit dhe mbaron pune
    E pasur behesh me dituri, e jo me pasuri

    E Mencur behesh me mend, e jo me moshe

  4. #24
    ....... E pergjuar....... Maska e vana
    Anėtarėsuar
    08-11-2002
    Vendndodhja
    Ku jam une......Nuk je ti!....(Ndoshta jemi duke luajtur kukamcefti) ....
    Postime
    346
    I tepert sigurisht te shumton!
    Une per vete nuk vej tualet, shume rralle e perdore, me mire ne naturale!

  5. #25
    ....... E pergjuar....... Maska e vana
    Anėtarėsuar
    08-11-2002
    Vendndodhja
    Ku jam une......Nuk je ti!....(Ndoshta jemi duke luajtur kukamcefti) ....
    Postime
    346
    Dhe te them nje gje tjeter:
    Ka goca qe vejne tualet, dhe duken te lezetcme, por kur i sheh pa zbukurime, te rrenqeth mishi, aq te shemtuta jane, pra per mua, bukuria e femres duket kur eshte pa tualet!

  6. #26
    ShKoDrAnE 4 EvA Maska e S@r@
    Anėtarėsuar
    10-02-2003
    Postime
    29
    Une jam pro nuk jam knotra tualetit
    When one door of happiness closes, another one opens; but often we look so long at the closed door that we do not see the one which has been opened for us......

  7. #27
    ShKoDrAnE 4 EvA Maska e S@r@
    Anėtarėsuar
    10-02-2003
    Postime
    29
    Postuar mė parė nga S@r@
    Une jam pro nuk jam knotra tualetit
    Kontra****
    When one door of happiness closes, another one opens; but often we look so long at the closed door that we do not see the one which has been opened for us......

  8. #28
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anėtarėsuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Postuar mė parė nga topolina
    Per mendimin tim tualeti qe vendoset me mase te jep bukuri. Megjithate une mendoj qe eshte mire qe ne jeten e perditshme kur shkon ne pune apo ne shkolle te vendosesh vetem nje tualet mjaft te lehte (ose sipas rastit, mund te mos vendosesh fare). Ne kete menyre kur shkon ne ndonje mbremje(apo ne ndonje takim )dhe ben tualet tamam, duket nje ndryshim tek njeriu dhe le me shume mbresa.

    Topolushe....... Po pas "mbresės" ?
    Nje femer as me derdh plehrat jashte , s'duhet te dale pa tualet!
    Une votoj per Partine e " MEJK - AP - it ".
    Where does a thought go when it's forgotten?

  9. #29
    Vini tualet moj se late nam si keto amerikanet qe duke si te vuajtura nga jeta ... Aman si nuk e gjeten 10 minuta kohe te rregullohen keto te shkreta...
    Tualeti te zbukuron dhe tregon se di te kujdesesh per veten...
    Ika se do lyej pak buzet tani se me shijon cigarja me buze te kuqe

  10. #30
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    12-02-2003
    Vendndodhja
    usa
    Postime
    62
    Hej, Mi Corazon po edhe une per partine e pro MAKE-Up it kisha votuar dhe e kisha theksuar qe ne fjaline e pare. Por kuptohet qe jam pro make-up kur vajza di se si te beje make-up. Pasi shikon shume vajza qe lyhen e "sterlyhen" sa nuk i njef se kush jane dhe shumica e tyre nuk duken me mire, perkundrazi duken me keq.(si "kllaune")
    Ky eshte opinioni i im, se kush ka te tijin dhe une e respektoj ate.
    Hajt, pafshim tani per tani.
    Life is either a daring adventure or nothing.

  11. #31
    SIERA LEONE
    i/e ftuar
    sigurisht na zbukuron por ne nje mase jo te tepert )

  12. #32
    Une per vete jam pro tualetit sa me natural, se po te perdor shume ngaqe i kam tiparet e theksuara, me bejne te dukem si nje zhgarravine.
    Nuska, te kuptoj pse e thua per amerikanet ose anglezet. Por mua me duket e tepert, si ne Shqiperi kur grate vene kater gisht buzekuq, taka , plot me tualet sa per te shkuar dy minuta ne dyqan per te blere nje kile qepe. E di qe femrat duhet te kujdesen per veten, por shume e teprojne dhe ne vend qe te zbukurohen, perfundojne me nje look si ato te rrugave.
    LoveAngelMusicBaby

  13. #33
    BeAuTiFuL Maska e roza
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    londer
    Postime
    263
    Hej Goca dhe Cuna !!!!
    per ju cunat: Mos na boni si profesionista kur nuk dini gjo.Nuk eshte e vertet se tualeti te plak nqse aplikohet ashtu sic duhet. Pse si kujtoni ju se gjith aktoret jane budallaqe qe perdorin tualet?Pse nuk plaken ato?Sepse bojn tualet te shendetshem dhe pa diskutim te cilesis se mire.

    Meqense ne nuk kemi mundesi ti blejm tualetet e tyre tualeti mo i mir per lekuren e fytyres eshte uj me bollek dhe ushqim i fresket i pasur me vitamina.
    Nje lekur e paster te jep bukuri natyrore dhe nje tualet i thjesht nuk do te bonte dem pasi te ben te ndihesh mir dhe komfidente.

  14. #34
    BeAuTiFuL Maska e roza
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    londer
    Postime
    263
    Nuk kan faj cunat kur ankohen per gocat se jan bo shum fallco.Sidomos ket heren e fndit qe isha ne tiron(ka 3 muj) o zot i modh u skandalizova me ato femrat!!!!!

    Duke fillu qe ke floket: nuk pash as edhe 1 goc me kok te pa lyme.Ishin bo uniform te gjitha me flok te kuqe.
    Pastaj tualeti teper i ekzagjeruar dhe shum kot pa pik lezeti.Ato vej lloj lloj kremnash e pudrash cdo dit pa e pastruar fytyren se nuk ka ne shqiperi solucione te tilla keshtuqe mbi lekur formohen shtresa me ta shpif.Pastaj edhe dielli bon te veten.

  15. #35
    i/e regjistruar Maska e LePuLuShe
    Anėtarėsuar
    21-03-2003
    Postime
    38
    Per mendimin tim nese tualeti esh perdorur me tone natyrale pra jo i tepruar eshte shuem gje e mire dhe te ben te dukesh shume simpatike
    por nese e tepron do te ngjash si nje kukull kineze imagjinojeni pak lol
    Zombie !

  16. #36
    *Forever* Maska e malli
    Anėtarėsuar
    24-09-2002
    Vendndodhja
    Antwerpen
    Postime
    668
    Varet se si lyhesh , ka femra qe shemtohen me tualet, dhe ato qe dine te lyhen s`diskutohet te mira.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Mina : 22-03-2003 mė 06:51
    **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e DonAlda
    Anėtarėsuar
    23-03-2003
    Postime
    104
    Nqs Tualeti nuk eshte i tepert, por i duhur dhe i lezecem, i zbukuron gocat. Sidomos ato qe dine si ta perdorin. Ca vajzave tualeti i jep konfidence, besim, e siguri per vetveten. I jep ndjenjen cdo vajze duhet te ndjeje, qe ato jane te bukura, femerore, e seksi.
    Sa per thenjen qe tualeti te plak, eshte me shume qesharake sesa e vertete. Nuk ka asnje evidence shkencore qe tualeti te plak. Mamate na i thohin keto thenje qe mos te vinim tualet.

  18. #38
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    04-03-2003
    Vendndodhja
    Bruksel
    Postime
    256
    Per moshat e reja une jam kunder perdorimit te tualetit,nje zbutes buzesh natyural eshte i mjaftueshem.Ato nuk kane nevojekane freskine e moshes.Tualeti per moshat e medha duhet te jete me mase dhe sa me i lehte,eshte koha e renies se moshes dhe perdorimi i tij i zbut problemet e moshes.Ne keto mosha perdorimi i kremrave kunder rrudhave duhet te jete i nevojshem sidomos te syte.
    "E mira vjen nga Zoti,e keqja eshte kusht i egzistences se krijeses"

  19. #39
    BeAuTiFuL Maska e roza
    Anėtarėsuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    londer
    Postime
    263
    ahhahahahaa Donalda je shum funny.

    Esht shum e vertet puna e mamave me tualetin.

  20. #40
    ~SmiLe~ Maska e BaBy_BiRbA
    Anėtarėsuar
    30-04-2002
    Vendndodhja
    Melbourne, Land Down Under
    Postime
    582
    Na zbukuron vetem nese eshte i perdorur ne masen qe duhet...po puna eshte... qe secili ka masen e vet...edhe merre vesh ti se kush eshte lyer shume edhe kush pak
    Shmile Pweet Face..Me Wubz U :D

Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Tualeti i syve
    Nga __SwEeT_GirL__ nė forumin Bukuri dhe estetikė
    Pėrgjigje: 123
    Postimi i Fundit: 13-01-2010, 14:09
  2. Pasqyra tualeti dhe korridoresh
    Nga pekomeri nė forumin Arti shqiptar
    Pėrgjigje: 18
    Postimi i Fundit: 16-04-2009, 09:42

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •