Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  30-05-2004
  Vendndodhja
  Ministria e Mbrojtjes Se Republikes Demokratike te Shqiperise
  Postime
  1,499

  Demokratet ne SHBA fitojne thelle votimet

  Votimer ne shtet. Guvernatioriale.

  Lajmet sot ne tv skane pushuar per fitoren e thelle te demokrateve ne shtete qe njihen si shtete me shumice republikane. 10% u rregjistrua diferenca ne vota per demokratet ne New Jersey, 18% ne Virginia. Ne Amerike eshte kush merr vota me shume ai merr postin. Eshte njesoj sikur John Kerry te fitonte mbi bushin 10% me shume.

  http://www.msnbc.msn.com/id/9972632/

 2. #2
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Anėtarėsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,329
  Tashti e kuptuan ata njerzit Republikan qe votuan per Bushin ne 2004! Tashti qe edhe Virginia u fitua nga Demokratet qe ishte zakonisht shtet Republikan do jet interesante si do dalin dhe shtet puro Republikane vitet e ardhshme te tregoj sa popularitet i kan mbetur Bushit!

 3. #3
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  30-05-2004
  Vendndodhja
  Ministria e Mbrojtjes Se Republikes Demokratike te Shqiperise
  Postime
  1,499

Tema tė Ngjashme

 1. Fillon Kreshma e Madhe
  Nga I KTHYERI nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 10:20
 2. Satira nga Gazeta Shekulli
  Nga [Perla] nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 20-07-2010, 10:41
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 15:50
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-11-2006, 13:27
 5. The Economist: PS, disfatė tė thellė nė zgjedhjet e tetorit
  Nga Albo nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 19-09-2003, 22:11

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •