Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 21
 1. #1
  kureshtar Maska e chi_mai
  Antarsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  perkohesisht tirane, vendbanimi alternativ
  Mosha
  36
  Postime
  373

  Ja më në fund dhe chi_mai

  emrin e them me qejf: ardi,,,, po per mbiemrin nuk behet gje ama

  jam plot 19 dhe se shpejti mbush 20

  une ne fakt shtepine dhe familjen e kam ne fier po meqe me zuri rrota bishtin me studime jetoj perkohesisht ne tirane,,,,,,,, dhe ka filluar te me pelqeje per kete me vjen inat.....

  ohuuuuuuuuuu sa histori e gjate qe eshte. mjafton qe te them e kam pasur babin oficer dhe e kuptoni vete ju..... me nje fjale familje okb (kombet e bashkuara)

  i beqar jam ... them te rri keshtu dhe nja 10 vjet, seci fare me plane une po kot e thashe kete , sa per sy te mire

  jam per histori,, dhe aktualisht u profilizova per arkeologji, po sme ka hyre akoma ne qejf

  profesioni.. pffffff.... ku di une, sikur te kish ndonje ministri per pune te kota do isha minister..

  hobi, uuuuuuaaaaaaaa sa inat me vjen. si skam ndonje hobi tamam une
  me pelqen footbolli. te gjitha sportet ne fakt,, nuk e di nqs quhet hobi te numerosh serine e biletave ne autobus te unazes

  vdes te takoj nje here charlise steron, al pacino, dhe roberto begnini se bashku , ashtu kot per gallate. pastaj kam enderr edhe te pilotoj nje here ne f1 se me pelqen shpejtesia

  ne forum ne fakt seshte se rri shume po me pelqejne te lexoje urimet, se ka gallate

  eeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmm ke do te pershendetja une???? pershendet juxhinen muahh dinamon black_morning kontin_d dhe " te gjithe ata qe me duan dhe i dua" respekte njerez te forumit

 2. #2
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  33
  Postime
  1,770
  hajd mir se na gjete

 3. #3
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  45
  Postime
  1,946
  Mir Se Erdhe Dhe Mir Se Na Gjete
  Kalofsh Sa Me Bukur


  Eduardi..
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 4. #4
  CeRrIkS & Albanian-4-EvEr Maska e CERIKSI-CHICAGO
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  CHICAGO
  Mosha
  36
  Postime
  178
  mire se erdhe befshe qef
  JUVENTUS # 1

  ITALIA WORLD CHAMPION

 5. #5
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  MiRe Se ErDhe ......
  BoFsH QeJf EdHe Ja KaLoFsH Sa Me MiRe
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 6. #6
  Respekti Mbi T Gjitha! Maska e [E-TROPOJANI]
  Antarsuar
  12-08-2005
  Vendndodhja
  Tropoj
  Mosha
  35
  Postime
  113
  Pa shiko,pa shiko kush eshte prezantuar mer...
  Mire se erdhe,dhe ja kalofsh mire.
  Me Respekt [E-TROPOJANI].
  _______________________________________________

  JeTa EshTe E BuKuR.....JeToJe..!

  JaM TrOpOjAn.....DeMoKrAt i FlAkTe..!

 7. #7
  *Antar i Rrespektuar* Maska e Albi
  Antarsuar
  18-05-2005
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  44
  Postime
  591
  Mire se erdhe kalofshe bukur ne forumin shqiptar
  Duaje ate qe ke dhe jo ate qe do kesh


  Albi

 8. #8
  BASTARDODENTRO Maska e reni00
  Antarsuar
  04-12-2002
  Vendndodhja
  * jetoje jetn sic e di un :-) *
  Mosha
  39
  Postime
  805
  mire se erdhe ardi kalofsh bukur,..... qenke nga anet tona,,

 9. #9
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  34
  Postime
  2,551
  mir se erdhe mer njish
  paske msu me hap tema e :P
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 10. #10
  (`EverYwHerE) Maska e Sole d'Oriente
  Antarsuar
  28-10-2005
  Vendndodhja
  Universo
  Mosha
  37
  Postime
  31
  Mire se erdhe edhe je kalofsh sa me mire!
  Non piangere se non vedi il Sole, perch le lacrime ti impediscono di vedere le stelle.

 11. #11
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Antarsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  Mrsdh ne forum

  Dhe si shume me nxitim e ke mare Lol
  B

 12. #12

  olaaaa

  Mire se na erdhe e mire se na gjete

  Ishalla kalon shume interesant ne Forum

 13. #13
  Inter Maska e DuPI_I_KeQ
  Antarsuar
  17-06-2005
  Vendndodhja
  Europe
  Mosha
  40
  Postime
  89
  Citim Postuar m par nga chi_mai
  emrin e them me qejf: ardi,,,, po per mbiemrin nuk behet gje ama

  jam plot 19 dhe se shpejti mbush 20

  une ne fakt shtepine dhe familjen e kam ne fier po meqe me zuri rrota bishtin me studime jetoj perkohesisht ne tirane,,,,,,,, dhe ka filluar te me pelqeje per kete me vjen inat.....

  ohuuuuuuuuuu sa histori e gjate qe eshte. mjafton qe te them e kam pasur babin oficer dhe e kuptoni vete ju..... me nje fjale familje okb (kombet e bashkuara)

  i beqar jam ... them te rri keshtu dhe nja 10 vjet, seci fare me plane une po kot e thashe kete , sa per sy te mire

  jam per histori,, dhe aktualisht u profilizova per arkeologji, po sme ka hyre akoma ne qejf

  profesioni.. pffffff.... ku di une, sikur te kish ndonje ministri per pune te kota do isha minister..

  hobi, uuuuuuaaaaaaaa sa inat me vjen. si skam ndonje hobi tamam une
  me pelqen footbolli. te gjitha sportet ne fakt,, nuk e di nqs quhet hobi te numerosh serine e biletave ne autobus te unazes

  vdes te takoj nje here charlise steron, al pacino, dhe roberto begnini se bashku , ashtu kot per gallate. pastaj kam enderr edhe te pilotoj nje here ne f1 se me pelqen shpejtesia

  ne forum ne fakt seshte se rri shume po me pelqejne te lexoje urimet, se ka gallate

  eeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmm ke do te pershendetja une???? pershendet juxhinen muahh dinamon black_morning kontin_d dhe " te gjithe ata qe me duan dhe i dua" respekte njerez te forumit

  Mire se na gjete dhe kalofsh sa me kendeshem mes nesh !!!!
  Interist Deri Ne Vdekje!
  Adriano 10 is The Best!!!

 14. #14
  zbulojeni vete Maska e camomilla
  Antarsuar
  22-10-2005
  Vendndodhja
  firenze
  Mosha
  39
  Postime
  64
  mire se na erdhe.i shkreti ti, s'donke dje fare ti vec me taku charlise teron beninjin, me gra ne formula une.po me ca don?don me te ble nji bilete e me shku ne hene?te lumte te pakten ty ka ca gjera qe te pelqejne po si i behet me mua qe s'me pelqen asgje?

 15. #15
  ("ANDREA" ZEMRA BABIT) Maska e Genti^Itali
  Antarsuar
  19-09-2003
  Vendndodhja
  Itali ''Venezia''
  Mosha
  40
  Postime
  635
  Mireserdhe Ardi!
  LINDI EDHE "ANDREA"

 16. #16
  Artist I Merituar Maska e Parmisti
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  VoRriBoM
  Mosha
  36
  Postime
  147
  Mir se erdhe ja kalofsh sa me bukur ne forum..
  PaRmO

 17. #17
  Permetar4life Maska e Permeti_Boy
  Antarsuar
  18-12-2004
  Vendndodhja
  Permeti
  Mosha
  33
  Postime
  111
  Mireserdhe !

 18. #18
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Antarsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtin
  Postime
  1,771
  Mire se erdhe ne foruminshqiptar,vertete nje prezantim i bukur

 19. #19
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,883
  Mireseerdhe.

  Dito.

 20. #20
  Pro Floodist :D Maska e ino89
  Antarsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  212
  mire se erdhe ne forum ja kalofsh mire midis miqve anembane botes

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •