Close
Faqja 3 prej 26 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 514
 1. #41
  i/e larguar Maska e Kristtina
  Anėtarėsuar
  23-04-2003
  Vendndodhja
  USA
  Mosha
  33
  Postime
  171
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  un mbaj mend nje keng me duket se e ka kendu Redon Makashi
  nuk e mbaj ment mire
  po e di qe
  ka disa vargje keshtu

  shum vite kan kaluar
  ne ishim ne cdo klas
  po kurr sdo ta harroj
  diten qe ne u ndam
  la..la..la..la lalal lalla

  lol se mbaj ment mire

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e MICH
  Anėtarėsuar
  10-08-2003
  Vendndodhja
  T.H.E M.I.C.H.I.G.A.N S.T.A.T.E
  Mosha
  38
  Postime
  146
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  di une nje lal titullohet "Maturantat" edhe e kendon Ahmet Azizi kosovar eshte balad e vertet.
  *"The Whole Problem With The World Is That Fools And Fanatics Are Always So Certain Of Themselves, But Wiser People So Full Of Doubts."*
  * LifE RunS FasT If u Don'T StoP SometimeS & LooK AraunD YoU'LL MisS IT!*"What is moral is what you feel good after, and what is immoral is what you feel bad after."Life is a mystery to be lived, not a problem to be solved.Love is like a fire, it can either warm your heart or burn your house down.It is foolish to deal with a fool.After dark all cats are leopards.

 3. #43
  i/e larguar Maska e dora
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  itali
  Mosha
  37
  Postime
  75
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  faleminderit te gjithve po e kam gjet kengen.jeni shume te mire

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e MICH
  Anėtarėsuar
  10-08-2003
  Vendndodhja
  T.H.E M.I.C.H.I.G.A.N S.T.A.T.E
  Mosha
  38
  Postime
  146
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Shyqyr se isha duke ta nis cd-n por se pata adressen tende.
  *"The Whole Problem With The World Is That Fools And Fanatics Are Always So Certain Of Themselves, But Wiser People So Full Of Doubts."*
  * LifE RunS FasT If u Don'T StoP SometimeS & LooK AraunD YoU'LL MisS IT!*"What is moral is what you feel good after, and what is immoral is what you feel bad after."Life is a mystery to be lived, not a problem to be solved.Love is like a fire, it can either warm your heart or burn your house down.It is foolish to deal with a fool.After dark all cats are leopards.

 5. #45
  I DASHURUAR PAS DETIT Maska e FJORIN
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Vendndodhja
  E.U.** SHQIPTAR DHE JO FETAR
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Postuar mė parė nga Dajaku
  ku ta gjej kengen "I dua lulet ne dritare"?
  Plako e ka byrazeri tat ket kenge

  I DUA LULET NE DRITARE
  SE JAM I RI DHE MI DO ZEMRA
  POR ME SHUME SE ATO LULE
  UNE DUA VAJZEN LULE QE RRI BRENDA etj
  1. ARSYEJA E GRUAS QENDRON NE BUKURINE E SAJ ,BUKURIA E BURIT NE QENDRON NE ARSYEN E TIJ
  2.ESHTE E LEHTE TE BEHESH HOXHE APO PRIFT, POR ESHTE E VESHTIRE TE BEHESH NJERI
  WEN MY LOVE SWEARS THAT SHE IS MADE OF TRUTH, I DO BELIVE HER,THOUGH I KNOW SHE LIES....(W.Shekspire)

 6. #46
  I DASHURUAR PAS DETIT Maska e FJORIN
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Vendndodhja
  E.U.** SHQIPTAR DHE JO FETAR
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Pershendetje
  A me ndihmoni dot ???

  Ku mund ta gjej kete kenge qe thote : NJE DITE KALOVA PERMBI KALABRINE

  E ka kenduar MIRA KONCI dhe tani afer e kendoi dhe ELSA LILA

  Mos e dini gje titullin e kenges dhe mund ta gjej gje ne KAZAA ose diku tjeter


  FALEMINDERIT
  Me ket foto ju pershendes te gjitheve ,eshte nje punim qe e kam bere vete
  1. ARSYEJA E GRUAS QENDRON NE BUKURINE E SAJ ,BUKURIA E BURIT NE QENDRON NE ARSYEN E TIJ
  2.ESHTE E LEHTE TE BEHESH HOXHE APO PRIFT, POR ESHTE E VESHTIRE TE BEHESH NJERI
  WEN MY LOVE SWEARS THAT SHE IS MADE OF TRUTH, I DO BELIVE HER,THOUGH I KNOW SHE LIES....(W.Shekspire)

 7. #47
  Perjashtuar Maska e shkodrane82
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  1,752
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Postuar mė parė nga dionea
  Hej eshte edhe nje kenge qe e ka kenduar Redon Makashi per maturen.
  Titullin nuk ia mabj mend.
  Ajo kenga qe thua ti titullohet << Vitet e Shkolles!>>
  E mbaj mend shume mire sepse ka qene kenga
  e hapjes ne mbremjen time te matures
  ja edhe fjalet e saja...!

  Dua qė sa herė unė tė mendoj
  vitet e shkollės unė tė kujtoj
  dhe atėherė do tė them me sinqeritet
  se janė vitet mė tė bukura ne jetė.
  Do tė kalojnė vitet
  por ne s'do t'harrojmė
  vitet e shkollės
  dhe pse tė tjera do tė shkojnė
  Do tė kemi pranė
  tė tjerė miq edhe shokė
  por shokėt e shkollės
  s'do ti harrojmė
  Pėr jetėn e bukur shkollore
  Do tė kemi gjithmonė emocione
  Mos i harroni kėto kujtime
  Qė mban, jeta jonė...
  ------------------------------------------------------------------------------------
  Plus qe Redon Makashi ka edhe nje kenge
  tjeter qe titullohet << Rruga me fllad Kujtimesh>>

  Njė ditė tė brishtė vjeshte
  Me mall nė sy kur po kėrkoja
  Nė bllokun e maturės
  Tė vizatuar pashė rrugėn e shkollės
  Sesi mė erdhi, sesi
  Rruga me erė e quajtėm ne
  Se floket na i shpupuriste shpesh
  Dhe shumė kujtime ajo ngjall
  Tani era prish heshtjen e saj
  Rruga me erė njė rrugė hijesh ish
  Nga stilografi im
  Por unė ecja nė tė i qetė
  I sigurt sa mė s'kish ....

  Kenge qe nuk do vdesin kurre per mendimin tim...!

 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-06-2005
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Cool S'po gjej dot nji kenge!

  Pershendetje t gjithve.Doja ndihme per nji kenge qe s po e gjej dot.
  INFERNAL-FROM PARIS TO BERLIN.Po e pati nanjoni t na boj ndonjii zė ose t na e dergoj me e-mail te endrimilanisti@msn.com. TUNG.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga endi_DJ : 18-06-2005 mė 14:43

 9. #49
  kkk Maska e [DelFini]
  Anėtarėsuar
  26-12-2004
  Vendndodhja
  Erlangen
  Postime
  34
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Ndihmoni njeri tjetrin

  ju pershendes forumista te dashtun .. e kam ni hall edhe deshta me kerku ndihm ne ket forum se e di qe eshte me i vizituari prej shqiptarve , puna qendron kshtu.. e kam taku ktu ne gjermani ni shqiptar prej turqie , po ai nuk dike me fol shqip se prindt e tij kishin emigru heret ne turqi prej Kosoves edhe tani ai mu ka lut mu me ja bo ni CD me kang shqipe, po un sjom ka di qfar kang me i qit aty.. a kishit mujt pra ju me me jep naj propozim, jau kisha dit shum per faliminderit


  KUQ KALTERT
  mitrovicali linde, s`bohesh!
  Shqipri Etnike

 10. #50
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  30
  Postime
  1,770
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  ok kto jan kongg me qen krenar u kno, tpakten kto tparat lol

  1. Red and Black - Etno Engjujt
  2. Shqipe - Produkt 28
  3. 100% Shqiptar - Rudi
  4. Party Fest - Mr. Elvis
  5. Vajzat Shqiptare - Mr.Elvis
  6. nji nga konget e ermal fejzullahut
  7. Vetem ti - Alban Skenderaj ene mo sh sdi mo lol

 11. #51
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  35
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime

  Me duhet nje kenge

  Per ato qe jane ne Alb ose mund ta kene nje kenge me duket te Anjesa se di tamam i bjonde qe knon ca vargje Bejbi Bejbi po se maj men tamam si kenge.
  Videoklipin e ksaj kenge e jepte shpesh BBF.

  Shpresoj qe te me ndihmoje ndonje.

  Grazie
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 12. #52
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  30
  Postime
  1,770
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  alketa - smund te jemi tre??? lol

 13. #53
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  35
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga MiLaNiStE
  alketa - smund te jemi tre??? lol
  Jo mi Milaniste kjo kengtarja o bjonde ene kshu ma e mushme se Alketa piu formosa ene me duket se emrin e ka Anjesa po jo ajo Anjeza Shahini.

  Me duket se konga o kshu:

  O bejbi si ja ben te rrish ti pa mua ect ect

  o bejbi o bejbi

  Nqs s'jam gabim.Me duket se e knon videoklipin ne i pishine.
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 14. #54
  Durrsak-Rob Zoti Maska e Sherri
  Anėtarėsuar
  25-03-2004
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  35
  Postime
  932
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  Eshte anjesa dhe konga Bejbi se tani u informova ma shume.
  Divide Et Impera
  " Yo soy cubano, latinoamericano
  y pa’ todos mis hermanos yo les quiero cantar"

 15. #55
  kkk Maska e [DelFini]
  Anėtarėsuar
  26-12-2004
  Vendndodhja
  Erlangen
  Postime
  34
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  flm per mundin .. por jo, kto ai si kupton.. mendova najnjo kshtu tmoqme , hite te vjetra -..
  KUQ KALTERT
  mitrovicali linde, s`bohesh!
  Shqipri Etnike

 16. #56
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime nė 168 postime
  Citim Postuar mė parė nga [DelFini]
  ju pershendes forumista te dashtun .. e kam ni hall edhe deshta me kerku ndihm ne ket forum se e di qe eshte me i vizituari prej shqiptarve , puna qendron kshtu.. e kam taku ktu ne gjermani ni shqiptar prej turqie , po ai nuk dike me fol shqip se prindt e tij kishin emigru heret ne turqi prej Kosoves edhe tani ai mu ka lut mu me ja bo ni CD me kang shqipe, po un sjom ka di qfar kang me i qit aty.. a kishit mujt pra ju me me jep naj propozim, jau kisha dit shum per faliminderit


  Mund te shkruani pak me gjate se cfare muzike po kerkoni tamam qe te merrni sugjerime te cilat mund t'ju ndihmojne konkretisht.
  Gjithashtu nje liste e gjate albumesh dhe kengetaresh, ku mund te marresh nje ide me shume per te zgjedhur, mund te gjesh edhe ketu: http://muzika.albasoul.com/albums.php?
  Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

 17. #57
  Freestyler Maska e auiu
  Anėtarėsuar
  04-09-2004
  Vendndodhja
  Korce
  Postime
  181
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 3 herė nė 1 postim

  Altin Goci

  Di dikush se ku mund te gjej ne internet ndonje adrese ku mund te degjoj albumiin e ri te Altin Gocit?
  Faleminderit!

 18. #58
  purgator Maska e Koco
  Anėtarėsuar
  16-03-2003
  Vendndodhja
  ketu
  Mosha
  40
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga FJORIN
  Plako e ka byrazeri tat ket kenge

  I DUA LULET NE DRITARE
  SE JAM I RI DHE MI DO ZEMRA
  POR ME SHUME SE ATO LULE
  UNE DUA VAJZEN LULE QE RRI BRENDA etj


  A ka mundesi te me japesh kete kenge, u be shume kohe qe se kena degjuar.

  Falemnderit.
  purgator

 19. #59
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Anėtarėsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,333
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 5 postime
  E ka dikush ket kenge ne mp3 "Bota miresi" qe e kendon Selami Kolonja?

 20. #60
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Anėtarėsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga niku-nyc
  E ka dikush ket kenge ne mp3 "Bota miresi" qe e kendon Selami Kolonja?
  www.limewire.com ketu do ta gjesh mjafton te shkruash "shqip"
  B

Faqja 3 prej 26 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 348
  Postimi i Fundit: 21-01-2012, 07:10
 2. ju lutem me ndihmoni ta gjeje kengen e rifat berishes
  Nga Riona nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-04-2009, 15:02
 3. Uniteti islam: Fetva: Sheltuti (sunni) dhe Khomeini (shiia)
  Nga Bani gjk nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-04-2007, 15:13
 4. Besimi dhe besimtari
  Nga Fjala e drejte nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-12-2004, 15:41

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •