Close
Faqja 2 prej 26 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 514
 1. #21
  kukulla si shpirt Maska e MAtilda_sexy
  Anėtarėsuar
  08-04-2003
  Vendndodhja
  MICHIGAN
  Mosha
  35
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  e di ndonjeri se kush e kendon kete kenge

  kush e di se kush e kendon kengen zemra e ushtarit?
  me kane thene qe eshte e bukur.
  **sexy_mamasita**

 2. #22
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  31-01-2003
  Vendndodhja
  Vlore Al
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  4
  23 falenderime nė 23 postime
  Myfarete Laze me Avni Mulen dhe me Liljana Kondakci

 3. #23
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  31-01-2003
  Vendndodhja
  Vlore Al
  Postime
  1,327
  Faleminderit
  4
  23 falenderime nė 23 postime
  me ngjan se dhe Tonin Tershana e ka kenduar nja 3 -4 here

 4. #24
  kukulla si shpirt Maska e MAtilda_sexy
  Anėtarėsuar
  08-04-2003
  Vendndodhja
  MICHIGAN
  Mosha
  35
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hey altin per ke e the pergjigjen ti
  **sexy_mamasita**

 5. #25
  .:.ClaSSy.:. Maska e GoDDeSS
  Anėtarėsuar
  27-12-2002
  Vendndodhja
  Detroit, MI
  Mosha
  33
  Postime
  690
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  ahh c'fare kenge e ebukur qe eshte ajo. Me pelqen shume Anita!!
  And all I can taste is this moment
  And all I can breathe is your life

 6. #26
  Perjashtuar Maska e shkodrane82
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  1,752
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Re: e di ndonjeri se kush e kendon kete kenge

  Postuar mė parė nga MAtilda_sexy
  kush e di se kush e kendon kengen zemra e ushtarit?
  me kane thene qe eshte e bukur.
  Kete kenge e kendon Alfred Meco edhe mund ta gjesh ne
  shume faqe ne internet ke Albasoul,Fajtori etj etj...

 7. #27
  kukulla si shpirt Maska e MAtilda_sexy
  Anėtarėsuar
  08-04-2003
  Vendndodhja
  MICHIGAN
  Mosha
  35
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hey thnx shkodrane82
  **sexy_mamasita**

 8. #28
  i/e larguar Maska e dora
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  itali
  Mosha
  37
  Postime
  75
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Kerkoj njė keng qė ja kanė kushtuar maturantėve

  Mirdita te gjithve me ka mbetur ne mendje nje keng qe i esht kushtuar maturanteve se di kush e kendon po e kam degjur ne vitin 2000 dmth eshte ven ne mbremjeve te matures te vitit 2000 .Di qe e ka kenduar nje grup po fatkeqesisht se di emrin po ta ket njeri kete keng ose mund te me thot ku mund ta gjej ja di shume per faleminderit.
  ju lutem me ndimoni.

 9. #29
  i/e larguar Maska e dora
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  itali
  Mosha
  37
  Postime
  75
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Si ka mundesi qe asnjeri nga ju se di kete keng.

 10. #30
  i larguar
  Anėtarėsuar
  16-11-2002
  Postime
  1,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  dora, ke provuar ta gjesh tek muzika e albasoul-it?

  PS Pa shkruaj ndonje varg te kenges, sepse jane plot kenge per maturantet.

  StterollA

 11. #31
  Miss. Congeniality
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Where else babe?
  Mosha
  38
  Postime
  182
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  gjitahstu shiko filmin dora e ngrohte dhe aty ke disa melodi, sidomos kur fillon filmi
  prane detit i pa lare
  prane drites i pa pare
  prane sofres i pa ngrene
  prane dijes i pa nxene

 12. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-12-2002
  Vendndodhja
  ITALI
  Mosha
  36
  Postime
  14
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  DORA ME THENE TE DREJTEN UNE KAM 2 KENGE KUSHTUAR MATURANTEVE, DHE I KAM NE KOPJUTER,PO I DESHE MUND TI JAPE.
  Vivo oggi x conoscerti domani............

 13. #33
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,012
  Faleminderit
  2
  115 falenderime nė 104 postime
  Nuk e di nese eshte ne anglisht apo shqip kenga qe po kerkon, nje kenge shume e njohur ne ate periudhe ka qene ajo e Vitamin C, titulluar "Graduation". Eshte kenge e lezetcme dhe mund ta hedhesh ne kompjuter nga Kazaa.

  Nq se eshte ne shqip, na jep me shume te dhena, ndonje varg a ndonje ide se kenge te tilla ka shume. Tek http://muzika.albasoul.com gjen disa te tilla!


  Pershendetje

 14. #34
  ^ Peek-a-boo ^ Maska e Sirena_E_Vogel
  Anėtarėsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Nje kenge qe e njoh une qe i eshte kushtuar maturanteve,
  eshte nje kenge e kenguar nga Ahmet Azizi, per kete jam
  e sigurte, pasi e kam kete kenge (E bukur shume eshte)
  Cuteness !

 15. #35
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Anėtarėsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  36
  Postime
  559
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  kurse une di nje tjeter qe degjohet pothuajse ne cdo mbremje mature ne shqiperi.
  titullohet "Maturanti" Eldon Camaj....kjo eshte kenge nice fare.

  gjithashtu ke dhe "graduation day" nga vitamin C
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 16. #36
  i/e larguar Maska e Dj-Kosovari
  Anėtarėsuar
  15-05-2003
  Vendndodhja
  Cyrih (Zvicėrr)
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Kėngė Pėr Maturanta

  Pėrshėndetje

  Un kam deri tani nė vitrinėn time 4 kėngė tė maturantėve

  1. Mahmut Ferati
  2. Lindon Camaj
  3.Veli Sahiti ( grupi Trix)
  4.Ahmet Azizi

  Po ju duhet juve ndonjera nga kėto kėngė atėher ejani nė msn messenger dhe do tua jap

  emaili im

  Mirėmbetshi

 17. #37
  Thengjill i Mbuluar Maska e Andiii
  Anėtarėsuar
  23-10-2003
  Vendndodhja
  Always somewhere with you
  Mosha
  36
  Postime
  30
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hey o Dora ne fakt une ja di pak a shume tekstin kenges por per momentin po pertoj ta shkruaj,
  N.q.s deshiron mund te ta dergoj edhe kengen edhe tekstin
  OK??
  ciao
  Some day u'll cry for me like i cried for you ¤ Some day u'll miss me like i missed you ¤ Some day u'll need me like i needed you
  ¤ Some day u'll love me, but i wont luv you!

 18. #38
  Open your mind now! Maska e besart
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Mosha
  35
  Postime
  480
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pershendetje

  Edhe une e di nje kenge te bukur kushtuar maturanteve,me te vertete eshtė e bukur, dhe atė kengė e kendon Mahmut Ferati, edhe pse ai eshtė nje kengetar mund te them me shume popullor,por kenga e tij e titulluar "Maturant" eshte shume e bukur./
  tung
  Kerkojeni kete kenge dhe Ndegjojeni,dhe do te bindeni vete,
  pastaj me shkruani mua se qka mendoni.
  tung
  Ligji i aksionit dhe reaksionit ėshtė universal. Keni kujdes!

 19. #39
  Super Girl Maska e dionea
  Anėtarėsuar
  21-11-2003
  Vendndodhja
  In my place
  Mosha
  37
  Postime
  251
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Hej eshte edhe nje kenge qe e ka kenduar Redon Makashi per maturen.
  Titullin nuk ia mabj mend.
  I can love
  But I need his heart
  I am strong even on my own
  But from him I never want to part
  He's been there since the very start
  My angel Gabriel

 20. #40
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Anėtarėsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  36
  Postime
  559
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  ja teksti i kenges maturanti.

  eldon camaj"Maturanti"

  4 vjet bashke i kaluam
  shkollen e mesme e mbaruam
  maturanta jemi ba
  erdhi koha per me u nda

  nje shoqni kemi qene ne klas
  nje dashni e kemi pas
  japin fund sot avantures
  festojme festen e matures

  nje kenge t'bukur po kendoj
  maturantet po festojne
  sot po ndahemi ne ket pranver
  a do shihemi me ne jet

  etj etj...
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

Faqja 2 prej 26 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 348
  Postimi i Fundit: 21-01-2012, 07:10
 2. ju lutem me ndihmoni ta gjeje kengen e rifat berishes
  Nga Riona nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-04-2009, 15:02
 3. Uniteti islam: Fetva: Sheltuti (sunni) dhe Khomeini (shiia)
  Nga Bani gjk nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-04-2007, 15:13
 4. Besimi dhe besimtari
  Nga Fjala e drejte nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-12-2004, 15:41

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •