Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Lorencone
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  E di vete ti ska nevoje ta them une :)
  Postime
  183

  Luani lojra flash tek faqa ime personale

  I dorezuar me ne fund

 2. #2
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Bukur i paske bere, mandej edhe dizejni i faqes me pelqeu.

  Kam nje ide qe keto lojra te bleshe nje domain dhe ti beshe forward atje do ishte bukur.

  Por nejse, gjithmone punimet tuaja kane shije, por do ishte edhe me mire te gjithe punimet qe ke per publikun ti vendosh diku ne web ne nje faqe ku mundin edhe shume tjere ti shohin...

  Shembull:
  Lorencone.com dhe qenka i lire ky domain dhe kushtoka $8.95*/ per vit. Bleje

  Shendet
  My silence doesn't mean I am gone!

 3. #3
  I larguar Maska e panchovilla
  Anėtarėsuar
  11-09-2005
  Vendndodhja
  Milky Way Galaxy
  Postime
  502
  Citim Postuar mė parė nga Lorencone
  Sa kohe kishte qe se pata luajtur `street fighter`in. Sikur te kishte me teper vete per te rrah. Sagatin e mbarova 3:1 lol

 4. #4
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Anėtarėsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  Mire fare e ke bere po sikur te besh ate qe tha dhe Davius do qe me e bukur ,Urime
  B

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e Lorencone
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  E di vete ti ska nevoje ta them une :)
  Postime
  183
  Citim Postuar mė parė nga Davius
  Bukur i paske bere, mandej edhe dizejni i faqes me pelqeu.

  Kam nje ide qe keto lojra te bleshe nje domain dhe ti beshe forward atje do ishte bukur.

  Por nejse, gjithmone punimet tuaja kane shije, por do ishte edhe me mire te gjithe punimet qe ke per publikun ti vendosh diku ne web ne nje faqe ku mundin edhe shume tjere ti shohin...

  Shembull:
  Lorencone.com dhe qenka i lire ky domain dhe kushtoka $8.95*/ per vit. Bleje

  Shendet
  Perdor me mire lorencone.tk pa lek , pastaj tani per tani nuk kam as visa kart qe ta ble.
  faleminderit per komplimentet
  I dorezuar me ne fund

 6. #6

Tema tė Ngjashme

 1. Si tė formoj njė faqe personale me .com ose .net?
  Nga mendi1 nė forumin Rrjeti kompjuterik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-01-2009, 17:09
 2. Zotimet personale pėr vitin e ri 2007
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 15-01-2008, 15:20
 3. Ata që vdekjen e Rugovës e kanë konsideruar fitore personale.
  Nga Nice_Boy nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 22-03-2006, 18:05
 4. Legalizimi i certifikatave personale per aplikim per vize
  Nga Miremengjes nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-02-2006, 12:08
 5. Punime seminarike nga Studentet e See-University
  Nga BluPower_blu nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 02-10-2003, 07:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •