Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3

Tema: Humor

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-10-2005
  Postime
  8

  Humor

  Njė nxėnės i sapoardhur ne klasėn e re pyet mėsuesen : “Mesuese a dėnohet dikush pėr diēka qė nuk e ka bėrė? –“Jo asnjėherė” pėrgjigjet mėsuesja. – Atėherė se besoj se do tė mė dėnoni pėr detyrat qė nuk i kam bėrė.


  Beni para se tė shkojė nė shkollė i thotė tė jėmės se i dhemb barku. E jėma: "Nuk ke ngrėnė bukėn, e ke barkun bosh ndaj tė dhemb, po tė ishte plot nuk do tė tė dhembte. Nė shkollė mėsuesi mxėnėsve "Fėmijė mė dhemb koka, mos bėni zhurmė ju lutem." Beni ngrihet nė kėmbė "Mėsues, e keni kokėn bosh prandaj, po tė ishte plot nuk do tė tė dhimbte"


  Vdiq gjyshja.
  - Mos,... po si.
  - Po ja gjyshi, po lexonte temėn "Kur tė qeshni mbani barkun me dorė".
  - Po mirė gjyshi, gjyshja, gjyshja si ndroi jetė?
  - Po ja gjyshi,...
  - More po gjyshi apo gjyshja?
  - Po ja gjyshi,
  - Hė
  - Po mbante barkun me dorė duke lexuar atė temėn e po qeshte aq me tė madhe sa i fluturan dhėmbėt e vėna nga goja e drejt e nė ballin e gjyshes.


  baba nana dhe djali jan kan tu hanger drek dhe baba i that djalit ha babes buk se te ritet peci kurse gruaja ti ja ktheu ha ti per vete e leje djalin rahat hahah

 2. #2
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Anėtarėsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  596
  Sweety hidhi nje sy forumit perpara se te hapesh tema lol qe te mos e hapesh ne vend te gabuar. Humori s'ka lidhje me Romancen.lol

 3. #3
  ________
  Anėtarėsuar
  08-11-2003
  Postime
  1,516
  Loool Jola

  ishte me me humor pergjigja jote se aventurat e benit tek forumi romances
  Il cuore matto che ti segue ancora
  E giorno e notte pensa solo a te

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •