Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 48
 1. #1
  hmmm godd
  Antarsuar
  12-10-2005
  Vendndodhja
  permet
  Mosha
  32
  Postime
  34

  Wink Një përmetare këtu s'bën keq

  hi une jam permetarja emri im sbehet i ditur jam ne vit te dyte gjimnaz.
  kam lindur e banoj ne permet.Hobi im eshte basketbolli edhe me pelqen shume qe ne nje te ardhme te behem inxhinjere ndertimi
  Deshira me e madhe e imja eshte qe pallatet qe do ndertojne rivalet e mi{nqs mund te quhen keshtu}tiu rrezohen sa me shpejt {shaka kjo eeee}
  Tjeter gje sme vjen ndermend te shkruaj keshtu qe kjo jam une edhe shpresoj tia kaloj sa me mire me ju
  bye bye
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Do dua ndonjehere ndonje po kurre si dikur dike

 2. #2
  gone Maska e helene
  Antarsuar
  26-02-2003
  Vendndodhja
  shume larg
  Postime
  914
  Mireseerdhe ne forum permetare, kalofsh mire

 3. #3
  Kercimtari numer NJO Maska e cool_dancer
  Antarsuar
  03-08-2003
  Postime
  179
  Mire se erdhe ne forum e befsh qejf...
  te uroj sukses ne studime
  dhe jeni e bukur ne foto

  Toni

 4. #4
  1.2.3...I
  Antarsuar
  10-09-2005
  Postime
  1,967

  Lightbulb Mire se erdheeeeeeeeee

  Permetare mire se erdhe ne forum.

  Ja kalofsh sa me mire me te gjithe

 5. #5
  BUjruM, mire se te vish!!!

 6. #6
  BASTARDODENTRO Maska e reni00
  Antarsuar
  04-12-2002
  Vendndodhja
  * jetoje jetn sic e di un :-) *
  Mosha
  39
  Postime
  805
  pershendetje kolege...

 7. #7
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Antarsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  45
  Postime
  1,946
  Mir se erdhe

  te uroj qe te ndjehesh sa me mire ne kte forum


  Eduardi...
  Takohemi n Ditn e Gjykimit

 8. #8
  ("ANDREA" ZEMRA BABIT) Maska e Genti^Itali
  Antarsuar
  19-09-2003
  Vendndodhja
  Itali ''Venezia''
  Mosha
  40
  Postime
  635
  Mireserdhe yllo!

  edhe te mirepresim edhe ke sofra permetit
  LINDI EDHE "ANDREA"

 9. #9
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  34
  Postime
  2,551
  Mir Se Erdhe Permetare Kalofsh Sa Me Mir
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 10. #10
  Mi lav ja. Maska e Eminemka
  Antarsuar
  27-06-2004
  Vendndodhja
  Boston,Ma ( me white-shefqetin--shadow))) :)
  Mosha
  17
  Postime
  464
  welcome hon...Befsh qejf
  Sometimes it's the smallest decisions that can change your life forever.

 11. #11
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  33
  Postime
  1,770
  mir se me gjete ene ti

 12. #12
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Antarsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  38
  Postime
  1,116
  Mir se erdhe
  M&M

 13. #13
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Antarsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  Mirserdhe ,
  B

 14. #14
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  Mire se erdhe...
  Ja kalofsh sa me mire
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 15. #15
  DEMOKRAT Maska e Mateus
  Antarsuar
  04-06-2005
  Vendndodhja
  Duke fotografuar plakat!
  Postime
  61
  E di qe kemi nje mundesi te tekohemi bashke mbas nja dy vjetesh?!!?

  Megjithate le ti leme historite e ardhshme dhe te dalim tek te tashmet: Mire se na erdhe e dashur permetare
  Veshtiresia nuk qendron tek fjala te dua por tek njeriut te cilit ja thua.

 16. #16
  MILANIST Maska e Loriku-Gjakove
  Antarsuar
  02-02-2005
  Vendndodhja
  Gjakove
  Mosha
  40
  Postime
  39
  MIr se erdhe bofsh qef
  MILANIST 4 EVER

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e swat
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  Prapa DiEllIT
  Mosha
  39
  Postime
  618
  permetare mire se erdhe ne forum
  ING e ardheshme eeee ishalla do me behej qefi per ty
  befsh qef ne forum bukuroshe

 18. #18
  hmmm godd
  Antarsuar
  12-10-2005
  Vendndodhja
  permet
  Mosha
  32
  Postime
  34
  upsss ku kshu????? nejse flm te gjithve ju per mikepritjen
  po bashkengjis edhe kete foton po ta dini qe jam demokrate mgjs ketu kam dale cik nga partia
  Do dua ndonjehere ndonje po kurre si dikur dike

 19. #19
  hmmm godd
  Antarsuar
  12-10-2005
  Vendndodhja
  permet
  Mosha
  32
  Postime
  34

  nje permetare ketu sben keq

  upsss ku kshu ne te dy???? nejse flm per mikepritjen tuaj
  po bashkengjis edhe nje foto tjeter por ta dini se une jam demokrate mgjs aty dola pak nga rregullat
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Do dua ndonjehere ndonje po kurre si dikur dike

 20. #20
  Shkoder Zemer Maska e Daja
  Antarsuar
  26-07-2002
  Vendndodhja
  London
  Postime
  17
  nje permetare ketu sben keq!!!

  .... Jo maj ceshte ajo fjale!

  Forumi yn pasurohet me vajza t'bukura si juve :Pp

  Welcome hun!

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Paganizmi dhe monoteizmi
  Nga SuNRiSeR n forumin Agnosticizm dhe ateizm
  Prgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 04-09-2009, 06:46
 2. D'Alema per Kosoven
  Nga Brari n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-01-2006, 08:43
 3. Kongresi socialist: Edvin Rama zgjidhet kryetar i Partis Socialiste
  Nga Username n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 121
  Postimi i Fundit: 08-12-2005, 19:40
 4. Raporti i Kai Aides për Kosovën në OKB
  Nga Harudi n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-10-2005, 17:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •