Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 48 prej 48
 1. #41
  Larguar Maska e GrifshA_
  Antarsuar
  21-02-2005
  Postime
  361
  Kalofsh sa me mire ketu!
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 2. #42
  _ALiDeMsS_ Maska e _tironc__king_
  Antarsuar
  16-09-2004
  Vendndodhja
  n'shtet rrethim
  Postime
  344
  Mir se erdhe permetarja!!

  qendrimt e kendshem midis nesh.

 3. #43
  (`EverYwHerE) Maska e Sole d'Oriente
  Antarsuar
  28-10-2005
  Vendndodhja
  Universo
  Mosha
  37
  Postime
  31
  Mire se erdhe permetarjja, ja kalofsh sa me mire.
  Non piangere se non vedi il Sole, perch le lacrime ti impediscono di vedere le stelle.

 4. #44
  Artist I Merituar Maska e Parmisti
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  VoRriBoM
  Mosha
  36
  Postime
  147
  Mir se erdhe ja kalofsh sa me bukur ne forum..
  PaRmO

 5. #45
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  40
  Postime
  1,451
  Mire se erdhe mi e mire se te gjeta

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  U ben 2 Permetar..

  Administratori edhe ty

  Mire se erdhe pra

  Uroj te kalofesh sa me mire ketu mes nesh..

  Suksese.
  :
  Gjith te mirat
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 7. #47
  i/e larguar Maska e selina_21
  Antarsuar
  22-07-2004
  Vendndodhja
  ≈ღ≈United States!ωho thє Hєll ωants to livє Hєяє Foяєvєя!!=Iм α cгαzу вαву...Hαte IT OR LOVE IT.ღ
  Postime
  1,099
  Mire se na gjete.
  Befsh qejf.


  SeLina
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 8. #48
  Artist I Merituar Maska e Parmisti
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  VoRriBoM
  Mosha
  36
  Postime
  147
  Mir se erdhe..Ja kalofsh bukur..Pershendetje..  PaRmO

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema t Ngjashme

 1. Paganizmi dhe monoteizmi
  Nga SuNRiSeR n forumin Agnosticizm dhe ateizm
  Prgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 04-09-2009, 06:46
 2. D'Alema per Kosoven
  Nga Brari n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-01-2006, 08:43
 3. Kongresi socialist: Edvin Rama zgjidhet kryetar i Partis Socialiste
  Nga Username n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 121
  Postimi i Fundit: 08-12-2005, 19:40
 4. Raporti i Kai Aides për Kosovën në OKB
  Nga Harudi n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-10-2005, 17:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •