Close
Faqja 3 prej 20 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 381
 1. #41
  Betimi i Hipokratit
  Antarsuar
  05-06-2004
  Mosha
  46
  Postime
  1,081
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  une per vete do jem bashk me familjen tek festa e radio jetes por edhe tek diplomati te dielen.me thene te drejten kjo qe ben radio jeta eshte me teper si koncert se sa festimi i dites se pavaresise por une do vete aty sigurisht arditi dhe irma me pelqejne shume.po ta shikosh ne forum para shume kohesh te sondazhi cilet kengetare te pelqejne me teper une kam vene vetem keto dy ardit gjebrea dhe irma libohova.ishalla ia kalojme mire.
  The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

 2. #42
  CeRrIkS & Albanian-4-EvEr Maska e CERIKSI-CHICAGO
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  CHICAGO
  Mosha
  33
  Postime
  178
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  miki_al po tek diplomati kush vjen
  JUVENTUS # 1

  ITALIA WORLD CHAMPION

 3. #43
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  un tek rado jeta kam mbyll bileta por te dielen se di akoma se kam vendos po nese shikoj, e bej, ishalla ja kalojm mir

  kalofshi mir allll
  respekt mandi
  Partizoni

 4. #44
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-11-2005
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  hi

  Citim Postuar m par nga mario_kingu
  un tek rado jeta kam mbyll bileta por te dielen se di akoma se kam vendos po nese shikoj, e bej, ishalla ja kalojm mir

  kalofshi mir allll
  respekt mandi
  ku po shkoni te vij dhe une?

 5. #45
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Antarsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,543
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po ma boni nai nji vizen, do vi tju nderoj dhe un me prezencen time!

 6. #46
  Betimi i Hipokratit
  Antarsuar
  05-06-2004
  Mosha
  46
  Postime
  1,081
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  une dje e morra bileten.shpresoj tia kalojme mire.
  The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

 7. #47
  Betimi i Hipokratit
  Antarsuar
  05-06-2004
  Mosha
  46
  Postime
  1,081
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  une isha mbreme te festa.ia kaluam shume mire.Arditi perfundimisht eshte i vecante i pakrahasueshem,atmosfera shume e mire,irma shume mire edhe pse si duket nga mosha ka rene pak dhe nuk kishte ate energjine qe e karakterizon.Ilir Borova mire kesaj rradhe si duket po behet nje conferencier i mire me te vertete e ka udheheq shume mire,ushqimi me pelqeu,skam as edhe nje verejtje.
  The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

 8. #48
  CeRrIkS & Albanian-4-EvEr Maska e CERIKSI-CHICAGO
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  CHICAGO
  Mosha
  33
  Postime
  178
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  edhe une isha aty ishte nice fare. i_pakapshimi ku je ore apo ste ka dale gjumi akoma .
  JUVENTUS # 1

  ITALIA WORLD CHAMPION

 9. #49
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime

  Wink

  Citim Postuar m par nga CERIKSI-CHICAGO
  edhe une isha aty ishte nice fare. i_pakapshimi ku je ore apo ste ka dale gjumi akoma .
  ore kush je ti ishe die tek mbremja hmm e3dhe ste njo un

  nese cuna edhe vajza die party ishete vertet shum nice arditi njehere ishte nr one I_pakapshmi bro mos haro ate qe te thash shishen :P

  edhe nje gje vajzat shqiptare jan nr one man die pash gjithato vajza shqipo ne mbremje o nene te marin mendjen :P na moren ne qaf

  pra gezuar festen e flamurit

  edhe gjjuum ore se die ndenjem deri von:PpPp
  Partizoni

 10. #50
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  hey se harova neser te dilen kemi prap mbremje ne elk grove mbase shifemi aty kalofshi mir
  prty eshte ne adesen 1905 east higgins road elk grove kalofshi mir alll i pakapshem mbase flasim atije
  Partizoni

 11. #51
  CeRrIkS & Albanian-4-EvEr Maska e CERIKSI-CHICAGO
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  CHICAGO
  Mosha
  33
  Postime
  178
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mario_kingu po te kesh ndejte me te pakapshmin dije duhet te me njofesh se une me ate dije aty u njofa . lal sa per kengetar as nuk i pash fare fyteren se gjith kohen ndejta tek koridori .
  JUVENTUS # 1

  ITALIA WORLD CHAMPION

 12. #52
  ♪ @)-/-- ♪ Maska e Krovare1
  Antarsuar
  20-07-2005
  Vendndodhja
  ...aty afr...
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Edhe une isha te koncerti, me pelqeu shume :-) Arditi ishte i shkelqyer!
  Gezuar Diten e Pamvarsise te gjitheve!
  Kot qe po i flisni ju i_pakapshmit, s'e kapni dot LOL

  Happiness is: ME & YOU ;)


 13. #53
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2004
  Mosha
  36
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  cerriks zgjuar kam me kohe une, biles kte fundjave skam flejt fare. Nga qejfi ne qejf kam qene.

  mario mos u be merak per shishen

  p.s. koncerti doli jasht mase mire. Se di per te tjeret por une u knaqa jasht mase.

 14. #54
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime

  Wink

  Citim Postuar m par nga i_pakapshem
  cerriks zgjuar kam me kohe une, biles kte fundjave skam flejt fare. Nga qejfi ne qejf kam qene.

  mario mos u be merak per shishen

  p.s. koncerti doli jasht mase mire. Se di per te tjeret por une u knaqa jasht mase.
  hheheheh doli shunm mir mbremja bro edhe un u kenaqa shum fare eedhe mos haro shishen aman :PpP
  ede die isha tek dipolomati edhe atuje kaluam mir por jo si tek radio jeta :P
  nese kalofshi mir ceriksi mbase njihemi vlla po nese
  kercovare stham qe e kapim te pakapshim ne :P
  se ai i pakapshem eshte ate e pranoj njish e kam figur fare :P
  shnet alll
  Partizoni

 15. #55
  CeRrIkS & Albanian-4-EvEr Maska e CERIKSI-CHICAGO
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  CHICAGO
  Mosha
  33
  Postime
  178
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  mario_kingu lal mos ishe ai ti qe maje i kapele te zeze ne koke
  JUVENTUS # 1

  ITALIA WORLD CHAMPION

 16. #56
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime

  Wink

  Citim Postuar m par nga CERIKSI-CHICAGO
  mario_kingu lal mos ishe ai ti qe maje i kapele te zeze ne koke

  kapele skisha po bleva aty edhe ishte ekuqe dmth ato qe shiteshin aty me flamuri stamp
  po me kapele rinte nje shoku im qe u be tap :P

  nese se do takoemi ktu jemi ne

  edhe cuna di njeri gje ku do behet viti i ri per shqiptaret dmth dini ndonje lokal >?????
  Partizoni

 17. #57
  ♪ @)-/-- ♪ Maska e Krovare1
  Antarsuar
  20-07-2005
  Vendndodhja
  ...aty afr...
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga mario_kingu
  kercovare stham qe e kapim te pakapshim ne :P
  Ku ta di une... vec desha te sigurohem... LOL

  Happiness is: ME & YOU ;)


 18. #58
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime

  Wink

  Citim Postuar m par nga Krovare1
  Ku ta di une... vec desha te sigurohem... LOL

  nice nice tani u sigurove i se u

  naten cuna vajza befshi qef nese mesoni ndonje te re per party na thoni
  edhe nese dini ndonje vend qe mblidhen shqipo per vit te ri
  Partizoni

 19. #59
  Jam Tea :) Maska e My_Soul
  Antarsuar
  07-02-2004
  Vendndodhja
  Diku...
  Postime
  464
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  E bukur eshte Chicago por shume ftohte ben. Oak Brook ishte shume i bukur dhe i qete. Me shtepi si keshtjella, $ 5 milion and up.
  HAKUNA MATATA

 20. #60
  Betimi i Hipokratit
  Antarsuar
  05-06-2004
  Mosha
  46
  Postime
  1,081
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  vetem toka ben 500.000$ me e lira.ska me lire.
  The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

Faqja 3 prej 20 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Shqiptart q jetojn n Chicago
  Nga Tironsi-009.5 n forumin Shqipe n SHBA
  Prgjigje: 286
  Postimi i Fundit: 11-04-2015, 13:21
 2. Sot ne Chicago, Shba !
  Nga Veshtrusja n forumin Shqipe n SHBA
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-07-2006, 19:16
 3. Chicago, qendra e midwest
  Nga i_pakapshem n forumin Shqipe n SHBA
  Prgjigje: 156
  Postimi i Fundit: 28-02-2005, 14:32
 4. Libri i Art i NBA-s
  Nga Redi n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 28-02-2003, 21:36

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •