Close
Faqja 2 prej 20 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 381
 1. #21
  CeRrIkS & Albanian-4-EvEr Maska e CERIKSI-CHICAGO
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  CHICAGO
  Mosha
  33
  Postime
  178
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ishte shume e gjate ajo tema dhe nuk e lexova po vetem aq pash qe ajo festa beheshe ne ny. ne jemi ne chicago lale kemi festat e tona skemi pse te vim ne ny
  JUVENTUS # 1

  ITALIA WORLD CHAMPION

 2. #22
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2004
  Mosha
  36
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  luras ke ngatrruar teme o njeri

 3. #23
  ♪ @)-/-- ♪ Maska e Krovare1
  Antarsuar
  20-07-2005
  Vendndodhja
  ...aty afr...
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga mario_kingu
  yllo radio jeta ben albanian party sic e di vin arditi edhe irma pra shqiptare shqiperie :P ndersa per maqedonsat skemi gje po kur bejn gje sna thon so nuk o pun politike nese gjith te mirat

  cun ashihemi tek party ate nat
  Sweetheart, mos na quaj maqedonsa se edhe ne jemi SHQIPO dhe na ofendon ky emer... Para ca muajsh kishte ngaterresa te medha ne forum pikerisht per kete. S'dua te perseritet edhe nje here prandaj desha vec te ta bej me dije se e di qe nuk e ke thene me qellim ;-) Jam e sigurte qe gjithe rinia, pamarreparasysh nga jane do te shkojne ne kete party :-)

  Happiness is: ME & YOU ;)


 4. #24
  Betimi i Hipokratit
  Antarsuar
  05-06-2004
  Mosha
  46
  Postime
  1,081
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ne fakt pronari i radiojetes eshte shqiptare nga maqedonia or ti far mario kingu.ne fakt nje postim te keti marios se kam lexuar pa gabime.mos u ofendo po te pyeta je ti shqiptare apo sje? do doja te me tregoje nje shkrim ti ose dikush tjeter qe make sense.flm
  The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

 5. #25
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime
  Citim Postuar m par nga Krovare1
  Sweetheart, mos na quaj maqedonsa se edhe ne jemi SHQIPO dhe na ofendon ky emer... Para ca muajsh kishte ngaterresa te medha ne forum pikerisht per kete. S'dua te perseritet edhe nje here prandaj desha vec te ta bej me dije se e di qe nuk e ke thene me qellim ;-) Jam e sigurte qe gjithe rinia, pamarreparasysh nga jane do te shkojne ne kete party :-)

  mbrema kercovare sweetheart nuk ju quaj maqedonas tjesht vendi ku keni lind o :P
  ndersa shqiptar je mi te tere edhe skam asgje me maqedonas biles my best friends eshte nga kercova edhe nese ato qe thash un tu duken pak si prekse sorry im rong e pranoj
  ndersa per party besoj te shihemi atije te kalojm sa me mir
  Partizoni

 6. #26
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime

  Wink

  Citim Postuar m par nga miki_al2001
  ne fakt pronari i radiojetes eshte shqiptare nga maqedonia or ti far mario kingu.ne fakt nje postim te keti marios se kam lexuar pa gabime.mos u ofendo po te pyeta je ti shqiptare apo sje? do doja te me tregoje nje shkrim ti ose dikush tjeter qe make sense.flm
  '

  ti do te dish ne jam un shqiptar ca gjuhe shikon qe po flas tani

  ndersa sa per gjuhen my bro qe ta dish te pakten se kam bere shkollen ne shqiperi te tere po per ta folur besoj se jam i pari ndersa per te shkruajtur sthem se jam i mir po kuptohet apo jo
  e dyta ktu sjemi ne provim lexhimi se e di 4 do mar hahah nese te jeni mir
  Partizoni

 7. #27
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime

  Wink

  me than qe neser ne chicago o nje mbremje shqiptaresh ne chicago deri tani di qe o ne rugen western av afer nese mesoj te tjera do ju them
  po nese diksuh di gje me teper le ta thot see yaaa alll
  Partizoni

 8. #28
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime

  Wink fest e flamurit

  njoftim se dita e shpalljes se paversis do te festohet ne menyr madheshtore ne daten 27 nentor 2005
  kengtaret qe marin pjes jan merita halili edhe darina gjebrea gjithashtu thon qe priten kengtar te tjer po te cilet sjan bere te ditur per arsyen e vizave
  adresa e festes o
  1905 east higgins road elk grove
  gjithashtu do ju jap edhe faqe interneti ku aty keni adres telefona


  adresa e web eshte www.albusil.org


  respekt mandi GEZUAR FESTEN E PAVARSIS
  Ndryshuar pr her t fundit nga mario_kingu : 12-11-2005 m 04:33
  Partizoni

 9. #29
  i/e larguar
  Antarsuar
  08-11-2005
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Cool

  Citim Postuar m par nga mario_kingu
  mbrema kjo tem eshte per lajmrime festash ose mbremje qe do behen ne chicago se shepjti
  do ju jap nje lajmrim ishalla te behet :P flm


  respekt mandi
  tung tung qkaka3're dote doja te di se ne ciline vende dote mbahen keto festa

 10. #30
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime

  Wink

  Citim Postuar m par nga lola_loli
  tung tung qkaka3're dote doja te di se ne ciline vende dote mbahen keto festa
  pak me lart keni adresen se ku behet nja nga mbremjet po do behen edhe te tjera me sa kam degjuar :P
  Partizoni

 11. #31
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2004
  Mosha
  36
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga lola_loli
  tung tung qkaka3're dote doja te di se ne ciline vende dote mbahen keto festa
  Ajo ku vjen Ardit Gjebrea dhe Irma Libohova eshte ne Drury Lane ne Oakbrook ne south suburbs, kurse ajo tjetra sic e tha dhe mario eshte ne nje vend ne Elk Grove.

 12. #32
  Betimi i Hipokratit
  Antarsuar
  05-06-2004
  Mosha
  46
  Postime
  1,081
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  i pakapshem mos bo mo gabime lol.ne west suburbs.mos na e co oakbrook tek jevgjith e southside.
  The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

 13. #33
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2004
  Mosha
  36
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Citim Postuar m par nga miki_al2001
  i pakapshem mos bo mo gabime lol.ne west suburbs.mos na e co oakbrook tek jevgjith e southside.
  suburbs lal, nuk thashe south side. Dhe teknikisht oakbrook eshte ne southwest. Ne west eshte lombard, glendale hights, villa park, elmhurst, elmwood park etc.

 14. #34
  Prishtina Maska e bAsKiA
  Antarsuar
  17-08-2004
  Vendndodhja
  Chicago
  Mosha
  32
  Postime
  75
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Ka nje koncert ne elk grove... shikoni ket promocion.... nga grupi shqiptaro amerikan te illinoisit.... premtojn nje feste te mire... $40 per te rritur dhe $15 per femije... pritet disa kengetar tjer per ardhjen e tyre...

  Ndryshuar pr her t fundit nga bAsKiA : 13-11-2005 m 18:01

 15. #35
  Larguar.
  Antarsuar
  04-08-2003
  Postime
  2,157
  Faleminderit
  0
  32 falenderime n 32 postime


  Me rastin e Festes se Flamurit dhe 3 vjetorit te Radios Jeta, Radio Jeta organizon koncert!

  Marrin pjese yjet e muzikes shqiptare:

  Ardit Gjebrea & Irma Libohova

  ne daten 25 Nentor, te Premten midis ores 6pm-12am

  te lokali:
  Drury Lane Oakbrook
  100 Drury Lane
  Oakbrook Terrace, IL 60181

  per Bileta:
  Radio Jeta: (630) 928-3335
  Lirije: (708) 267-0971

  www.radiojeta.com

  Cmimi: $60.00 (perfshi darken)
  Ndryshuar pr her t fundit nga Veshtrusja : 15-11-2005 m 19:12

 16. #36
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-12-2004
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Kalofshi Mire Po Une Do I Bej Me Mire Akoma
  Pa Drita Ne Shqiperi
  Gezuar Festat Te Gjitheve

 17. #37
  Larguar.
  Antarsuar
  04-08-2003
  Postime
  2,157
  Faleminderit
  0
  32 falenderime n 32 postime
  Citim Postuar m par nga sweet18
  Kalofshi Mire Po Une Do I Bej Me Mire Akoma
  Pa Drita Ne Shqiperi
  Gezuar Festat Te Gjitheve
  me vine keq. por me thuaj: a paska elektrik per te perdorur internetin?

 18. #38
  ♪ @)-/-- ♪ Maska e Krovare1
  Antarsuar
  20-07-2005
  Vendndodhja
  ...aty afr...
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga bAsKiA
  Ka nje koncert ne elk grove... shikoni ket promocion.... nga grupi shqiptaro amerikan te illinoisit.... premtojn nje feste te mire... $40 per te rritur dhe $15 per femije... pritet disa kengetar tjer per ardhjen e tyre...

  Po na thuaj dic me shume per kete... cilet kengetare marrin pjese?

  Happiness is: ME & YOU ;)


 19. #39
  New York Maska e mario_kingu
  Antarsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime n 22 postime

  Wink

  Citim Postuar m par nga mario_kingu
  njoftim se dita e shpalljes se paversis do te festohet ne menyr madheshtore ne daten 27 nentor 2005
  kengtaret qe marin pjes jan merita halili edhe darina gjebrea gjithashtu thon qe priten kengtar te tjer po te cilet sjan bere te ditur per arsyen e vizave
  adresa e festes o
  1905 east higgins road elk grove
  gjithashtu do ju jap edhe faqe interneti ku aty keni adres telefona


  adresa e web eshte www.albusil.org


  respekt mandi GEZUAR FESTEN E PAVARSIS
  kercovare hyr tek ky web site edhe ke cte doj zemra ty :P
  Partizoni

 20. #40
  CeRrIkS & Albanian-4-EvEr Maska e CERIKSI-CHICAGO
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  CHICAGO
  Mosha
  33
  Postime
  178
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  e njerez po ekeni nda mendjen tek kush feste do ikni une per vete po ika do iki tek e radio jetes
  JUVENTUS # 1

  ITALIA WORLD CHAMPION

Faqja 2 prej 20 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Shqiptart q jetojn n Chicago
  Nga Tironsi-009.5 n forumin Shqipe n SHBA
  Prgjigje: 286
  Postimi i Fundit: 11-04-2015, 13:21
 2. Sot ne Chicago, Shba !
  Nga Veshtrusja n forumin Shqipe n SHBA
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 10-07-2006, 19:16
 3. Chicago, qendra e midwest
  Nga i_pakapshem n forumin Shqipe n SHBA
  Prgjigje: 156
  Postimi i Fundit: 28-02-2005, 14:32
 4. Libri i Art i NBA-s
  Nga Redi n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 28-02-2003, 21:36

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •