Close
Faqja 36 prej 36 FillimFillim ... 26343536
Duke shfaqur rezultatin 701 deri 704 prej 704
 1. #701
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  29 falenderime n 29 postime

  Pr: A duhet t hyje Shqipria n BE ?

  Citim Postuar m par nga Ciarli Lexo Postimin
  shqiperia duhet te hyje ne BE, nuk mund te them si martire apo lavire, por si denoncuese e klanit te heshtur te ''ujqerve'' qe si gjithnje kerkojne pushtet, fara profetesh, allishverishe dhe te hane njerezit e tyre qe u pelqen shume.
  ne fakt Shqiperia ka hyre ne BE nepermjet rrugeve ilegale te klaneve te saj meqe nuk kishte asnje mik te vertete atje, por do jete shume e veshtire per te per tu shkeputur nga nje tjeter skllaveri ajo e pseudo-Mafjes, klaneve te egra destruktive por qe nuk kane lidhje me Mafjen e vertete si organizacion dhe jane shume te rrezikshem per shtetin ne pergjithesi dhe per cdo shtet ne vecanti.

 2. #702
  Super Moderator Maska e Lazo
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  1,386
  Faleminderit
  202
  138 falenderime n 120 postime

  Pr: A duhet t hyje Shqipria n BE ?

  Hani, pini dhe rrmbeni, mbushni xhepe, mbushni arka,
  t pabrek' ju gjeti dreka, milionier' ju gjeti darka!
  Hani, pini e rrmbeni, mbushni arka, mbushni xhepe,
  gjersa populli bujar t'ju prgjigjet: peqe, lepe!

  Emri: FB_IMG_1610272814334.jpg

Shikime: 20

Madhsia: 56.2 KB
  Silence is golden.

 3. #703
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Antarsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  452
  Faleminderit
  24
  27 falenderime n 24 postime

  Pr: A duhet t hyje Shqipria n BE ?

  Aq shume eshte perfolur kjo ceshtje sa qe i ka ik shija me, nuk na duhet BE. Po te doje BE-ja te futet ne Shqiperi bujrum, e kunderta sna intereson :P .

 4. #704
  i/e regjistruar Maska e prizrenasi_30
  Antarsuar
  18-11-2008
  Vendndodhja
  Prizren
  Mosha
  40
  Postime
  729
  Faleminderit
  18
  11 falenderime n 11 postime

  Pr: A duhet t hyje Shqipria n BE ?

  Shqiptart do t udhheqin Evropn n t ardhmen duke marr parasysh emigrimin e madh nga vendet tjera n Evrop dhe rnien e natalitetit t Evropianve dhe duke pasur parasysh faktin q ne jemi t vetmit Evropian nga emigrantt dhe m t menurit n mesin e tyre.
  Mos ja bj t tjerve at q nuk ke qejf t ta bjn ty!

Faqja 36 prej 36 FillimFillim ... 26343536

Tema t Ngjashme

 1. Lufta ballkanike dhe Shqipria
  Nga Albin n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-07-2014, 07:05
 2. Procesi i Pavarsimit t Kosovs
  Nga AsgjSikurDielli n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 167
  Postimi i Fundit: 12-10-2012, 06:23
 3. Njqindvjetori i lindjes s Enver Hoxhs - a dim t shkruajm pa emocione?
  Nga projekti21_dk n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 500
  Postimi i Fundit: 16-10-2009, 14:46
 4. Mocioni, Berisha flet pr gjithka, por jo pr Fazlli
  Nga njemik n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 19-12-2008, 10:44
 5. Janullatos: Nuk ka prparim me djegien e kishave dhe xhamive
  Nga Jesushaus n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 157
  Postimi i Fundit: 08-04-2004, 07:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •