Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 95
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-05-2005
  Postime
  154

  Ardit Gjebrea në Toronto

  ne kengen e tij me te ren *ja ku jam* qe tashme esht ber hit ne Shqipri dhe kudo, pra aji ka te drejt ja ku esht arditi  me 2 dhjetor do na vi ARDIT GJEBREA
  ne koncert

  koncerti do jet diten e premte dhe do mbahet tek universiteti RYERSON

  do ju mar numrin e tel dhe do ju a jap nqs keni deshir te shkoni

  un per vete do shkoj mezi pres te vi data se me pelqen shum is kengetar

 2. #2
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  38
  Postime
  1,451
  Dua ta shof eve unnnn .. di gje sa jane biletat? apo akoma

 3. #3
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Antarsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  weee
  lum si ju
  ele un des per ket ..
  hera par qe ju kom zili qe jetoni ne Canada :P
  o-le-le firma

 4. #4
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  38
  Postime
  1,451
  pse se nuk preferoi te shkonte ne vend tjeter?

 5. #5
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Antarsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  T-lonce ske pse ben rrugen deri ne Canada ,Diti vin edhe ne Boston hihi ne date 27 nenetor .Per te fjetur moxx e ki problem Te dhoma ime
  B

 6. #6
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  31
  Postime
  1,770
  anaaaaa urgjent numrin e telit se e preva bileten qe tashi.

  shyqyr zotit qe u kujtun per ne knejj se tgjith tuj shku namerik.

 7. #7
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Antarsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  Citim Postuar m par nga FsHaTaRi_Vl
  T-lonce ske pse ben rrugen deri ne Canada ,Diti vin edhe ne Boston hihi ne date 27 nenetor .Per te fjetur moxx e ki problem Te dhoma ime
  [/QUOTE]
  se ca do boj un pa tyve ne ket bot..nje xhot e di
  ua ua ua
  me fillun municionet sa up sa down :P


  ne nentor mer ne nentor
  lum si ti qe ke lind N'vlor :P

  fenk o Ar(metal i cmumar :P)
  o-le-le firma

 8. #8
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Antarsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,329
  E paska gjet venin me te mir Ardit Gjebrea, Toronton pra si vend romantik prandaj ska zgjedhur vende te tjera ne Amerike se mase si kan dhon vizen
  Per ata qe do shkoj ja kalofshi mir kohen ate dite te koncertit

 9. #9
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  31
  Postime
  1,770

  se ca do boj un pa tyve ne ket bot..nje xhot e di
  ua ua ua
  me fillun municionet sa up sa down :P


  ne nentor mer ne nentor
  lum si ti qe ke lind N'vlor :P

  fenk o Ar(metal i cmumar :P)[/QUOTE]

  do shkosh ke ai ene nuk do vish ke mu????

  ku ka arrit bota..... KULMI

 10. #10
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  31
  Postime
  1,770
  Citim Postuar m par nga Evelyn
  pse se nuk preferoi te shkonte ne vend tjeter?
  pse mi nuk ta mush synin toronto me gjith kto elbasanllinj :P bohena sh neve ktu lolzz

  masanej dihet qe do vi se jom un ktu lolz

 11. #11
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Antarsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  do shkosh ke ai ene nuk do vish ke mu????

  ku ka arrit bota..... KULMI[/QUOTE]

  Me ke inat hihhihihihhihhi /me pufffffff T-loncen e cef nga MilanNisTja, i qesh me ilonii :Pp
  B

 12. #12
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  38
  Postime
  1,451
  Citim Postuar m par nga MiLaNiStE
  pse mi nuk ta mush synin toronto me gjith kto elbasanllinj :P bohena sh neve ktu lolzz

  masanej dihet qe do vi se jom un ktu lolz
  he mi njeh shume eee mbase njohim te njejtet elbasonllinj ..lol

 13. #13
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  31
  Postime
  1,770
  Citim Postuar m par nga Evelyn
  he mi njeh shume eee mbase njohim te njejtet elbasonllinj ..lol
  lool maybe te njof ty po nuk e dim kush jena lol

 14. #14
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  31
  Postime
  1,770
  Citim Postuar m par nga FsHaTaRi_Vl
  Me ke inat hihhihihihhihhi /me pufffffff T-loncen e cef nga MilanNisTja, i qesh me ilonii :Pp
  ouuu okejnaa no more tesoro for uuuu

  sjamo finitoo noii staseraa rajttt kuaa loool

 15. #15
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  38
  Postime
  1,451
  Citim Postuar m par nga MiLaNiStE
  lool maybe te njof ty po nuk e dim kush jena lol
  e mase po un ste njof akoma lol

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-05-2005
  Postime
  154
  #tel: (416)763 0184 per bileta

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e nursezi
  Antarsuar
  21-06-2003
  Vendndodhja
  boston, MA
  Mosha
  39
  Postime
  339
  Citim Postuar m par nga Evelyn
  pse se nuk preferoi te shkonte ne vend tjeter?

  do vije dhe ne boston

 18. #18
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  38
  Postime
  1,451
  Shume mire qe do vije .. po kur te vije ketu do jete e vecante lol

 19. #19
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  31
  Postime
  1,770
  ok ja lajmet e funit qe mora rreth mromjes me arditin lool

  bileta $60
  osht koncert ene e organizo Antigoni

  mo sh ca doni? :P

  ohh edhe me qe ra fjala po deshet me ardh pronotojini se kan me u zhduk sa hap e myll syt lol

 20. #20
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  38
  Postime
  1,451
  Ku ta gjejme ket Antigonen ne ? lololol di gje nei numer tel binjake? ai numri ma siper qe ka ven ana osht?
  Ndryshuar pr her t fundit nga Prototype : 25-10-2005 m 07:36

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Ramize Gjebrea
  Nga shigjeta n forumin Elita kombtare
  Prgjigje: 72
  Postimi i Fundit: 27-04-2014, 12:45
 2. Nderi dhe turpi i Vlors
  Nga {FIGO} n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 131
  Postimi i Fundit: 28-10-2006, 12:51
 3. Hapen shkolla shqip pr fmijt e emigrantve n Toronto
  Nga Kosovari_78_Ca n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2005, 12:24
 4. Komiteti Ortodoks i Emigrantve Shqiptar n Toronto
  Nga Sherri n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-11-2004, 06:08
 5. Ramize Gjebrea
  Nga erzeni n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-11-2002, 03:06

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •