Close

Rezultati i Sondazhit: Kush e fioton kete vite superligen?

Votues
64. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
  • Elbasani

    24 37.50%
  • Dinamo

    4 6.25%
  • Tirana

    9 14.06%
  • Partizani

    11 17.19%
  • Besa

    3 4.69%
  • Teuta

    4 6.25%
  • Vllaznia

    8 12.50%
  • apo ndonje ekip tjeter

    3 4.69%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 2 prej 33 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 647
  1. #21
    I vete perjashtuar! Maska e GeNi_25
    Anėtarėsuar
    25-05-2005
    Vendndodhja
    Ne Shqiperi
    Postime
    562

    Talking

    Citim Postuar mė parė nga Puma1
    se kush e fiton pak e veshtire me e gjet per kete kampionat,
    megjithate une po them nji gja:

    Forza Vllaznia
    Forza Vllaznia, po nxjerr gjuhen, vetem me dy fitore Shkodra dhe 4 humbje do te dali kampione.

    Pershendes tifozerin Shkodrane se e mbeshtet ekipin edhe ne momente te veshtira.

    Dinamo kampione e Superliges, Tomorri ne Superlig, Tirana ne Afrike......: @ff
    Shyqyr qe filo-greket nuk administrojne dhe kete nen-forum te Forumit Shqiptar!

  2. #22
    Betimi i Hipokratit
    Anėtarėsuar
    05-06-2004
    Postime
    1,081
    davius e ka gabim kur thote se tirona i largohet titullit kur ne besojme se reali do behet kampion ne spanje edhe pse ka disa humbje qena merzisin pak.tirana them une do ta fitoje kampionatin sepse ka shume yje ne ekip.tirana eshte me e mire se kundershtaret ne perberje por tiranes i mungojne rezervat qe shpresoj se do ti sjelli se shpejti.a ka ndonje ekip tjeter lojtare si muka,raklli,duro,salihi.me keto te katert edhe ne kombetare te luash ske frike se ste nderojne.pastaj sina,bulku,dabulla ,hidi nuk jane keq.tirana pra ka ekip shume te mire.cdo lojtare i saj do ishte lojtari me i mire i cdo ekipi tjeter te superliges.tirana beri gabim qe shiti patushin,cipin dhe xhafen.por sidoqofte tirana do jete kampione perseri vetem se ishalla se lejne me fut hunet edi ramen me teper.
    The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

  3. #23
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    06-05-2005
    Vendndodhja
    Shkoder
    Postime
    139
    ky kampionat asht shume interesant si fillim, me vjen keq si tifoz i Vllaznise qe kete kampionat me sa duket nuk do jemi shume kompetitiv sic jemi mesuar te jemi.
    Padyshim qe me gjithe problemet e fillimit Tirana mbetet per mua ekipi me potencialin ma te madh me fitu Superligen edhe sivjet, por edhe Elbasani asht ekip i konsolidum mgjths pa kualitetet e Tiranes. Uroj qe Vllaznia te ngjitet sa ma shpejt aty ku i takon se ndryshe nuk ka lezet kampionati.

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,822
    Partizani Sigurisht ! Jo Vetem se jam Tifoz por kete qe po ju them tani qe kemi ekipin me te mire do ta shifni ne ndeshjen me Elbasanin. *DT 15 / 10 / 2005 Qemal Stafa

    Do shifni se kush eshte Partizani qe vec rrifet jashte jo me merite po me gjyqtare e me dru e me te thyme komet e shpatullat e ca te them une. Pse sna rref njeri ne Tirone ??? Pyetje ende per tu pergjigjur.

  5. #25
    Trusti i Lulelakres Maska e Tulipani Zi
    Anėtarėsuar
    02-09-2004
    Vendndodhja
    Aty ku mos qofsha
    Postime
    412
    Partizoni s'ka per te pa kampionat me sy derisa sa Xhan Zagari te jete ne krye te ekipit. Eshte i vetmi president qe shoh te japi deklarata per shtyp cdo jave tere pompozitet. Me duket se qenka me shume qefli te dale ne gazeta se sa te krijoje nje ekip te denje kampion.
    BRIGADA E KUQE PERJETE

  6. #26
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anėtarėsuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Llafe eshte ajo Elbasani e kush tjeter skemi nevoje per rreklama e shikoni vete c'po behet
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  7. #27
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    18-10-2004
    Postime
    349

    Talking hahaha

    Per Mendimin Tim E Merr Elbasani.
    Jo Se Jam Vet Elbasanlli Po Me Sa Shof E Paska Filluar Furishem Fare.
    Dhe Nuk Eshte Cudi Qe Besa Ta Ndjeke Nga Mbrapa Nqs E Vazhdon Keshtu Kampionatin.
    Urime Elbasani.
    P.s.urime Dhe Cerriku Se E Ka I Njejti President Me Sa Di Un.
    Tung.

  8. #28
    p.n.a.p.m.q.g.q.n.t.v.
    Anėtarėsuar
    03-06-2005
    Vendndodhja
    Berat-Tirane-Milano
    Postime
    179
    Citim Postuar mė parė nga MUA-HHH
    Partizani Sigurisht ! Jo Vetem se jam Tifoz por kete qe po ju them tani qe kemi ekipin me te mire do ta shifni ne ndeshjen me Elbasanin. *DT 15 / 10 / 2005 Qemal Stafa

    Do shifni se kush eshte Partizani qe vec rrifet jashte jo me merite po me gjyqtare e me dru e me te thyme komet e shpatullat e ca te them une. Pse sna rref njeri ne Tirone ??? Pyetje ende per tu pergjigjur.
    Vetem ankesa keni ju Partizane!
    S'ke arme
    S'kem miq
    S'kemi gjyqtar
    S'kemi ushtar
    S'kemi

    Po keni me teper se 5 vjete qe thoni ne, ne, ne, ne, vetem na kane mashtruar, na kane denuar, na kane vrare etj si puna e ketyre.

    Tirana edhe e rrifni ( do t'ia beni mire), por mos u gezoni se ju rreh Shkumbini, Skenderbeu apo Lushnja.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Davius : 11-10-2005 mė 18:54
    Nėse thonė se lufta dėmton paqen unė "m.g.q.n.t.v." po ju them lufta pėr liri ėshtė paqia vetė!

  9. #29
    PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
    Anėtarėsuar
    18-09-2005
    Vendndodhja
    somewherE
    Postime
    576
    Elbasani them una

    * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

    CrosiN Da Dead LiNe...Y


  10. #30
    I vete perjashtuar! Maska e GeNi_25
    Anėtarėsuar
    25-05-2005
    Vendndodhja
    Ne Shqiperi
    Postime
    562
    Ha ha ha Tirona u mund ne Lushnje (nje nder ndeshjet me te dobeta te ketij Kampionati, dy lojtar me karton te kuq)

    Ku je Tirone me pike te mbledhura keshtu nuk fitohet Superliga.
    Shyqyr qe filo-greket nuk administrojne dhe kete nen-forum te Forumit Shqiptar!

  11. #31
    i/e regjistruar
    Anėtarėsuar
    08-11-2002
    Postime
    1,509
    Citim Postuar mė parė nga GeNi_25
    Ha ha ha Tirona u mund ne Lushnje (nje nder ndeshjet me te dobeta te ketij Kampionati, dy lojtar me karton te kuq)

    Ku je Tirone me pike te mbledhura keshtu nuk fitohet Superliga.
    Professor Dottore, ti o s'di shkrim e kendim, ose nuk je mire me degjim/shikim. Tirona fitoi me Lushnjen dhe luajti ne Tirane.

    Fitoi edhe pse 9 kunder 11.
    Ignore List: Den Bossi

  12. #32
    I vete perjashtuar! Maska e GeNi_25
    Anėtarėsuar
    25-05-2005
    Vendndodhja
    Ne Shqiperi
    Postime
    562
    Citim Postuar mė parė nga Zombie
    Professor Dottore, ti o s'di shkrim e kendim, ose nuk je mire me degjim/shikim. Tirona fitoi me Lushnjen dhe luajti ne Tirane.

    Fitoi edhe pse 9 kunder 11.
    Per lojen qe beri Tirana ti nuk e di, sepse s'ma do mendia ta keshe pare ndeshjen.
    (jo se une e pashe por nje shoku im me ēoi nje sms dhe me informoi per ndeshjen)

    Megjithate nese nuk me beson qe Tirana luajti per ibret shko dhe lexo postimin e Skuthit te vogel tek tema Tifozat e Super Kampiones Tirana.
    Shyqyr qe filo-greket nuk administrojne dhe kete nen-forum te Forumit Shqiptar!

  13. #33
    I vete perjashtuar! Maska e GeNi_25
    Anėtarėsuar
    25-05-2005
    Vendndodhja
    Ne Shqiperi
    Postime
    562
    Citim Postuar mė parė nga GeNi_25
    Ha ha ha Tirona u mund ne Lushnje (nje nder ndeshjet me te dobeta te ketij Kampionati, dy lojtar me karton te kuq)

    Ku je Tirone me pike te mbledhura keshtu nuk fitohet Superliga.

    Nese ti plako nu e kupon ironin tek fjalet e mia nuk eshte problemi im (ne fakt ndergjegja me vret se nje profesor nuk duhet te flasi me nje gjuhe kaq te ngritur sepse ne forum gjenden edhe njerez me nivel te ulet kulturor)

    Kur them Tirana u mund e kam fjalen per lojen e zhvilluar dhe jo per rezultatin.

    Megjithate po ta shikosh pak holle i dashur ne fjaline e fundit une e theksoj qe Tirana ka fituar duke permendur se nje ekip si Tirana nuk duhet ti fitoje piket me nje loje te tille.


    Ndersa per vendin e takimit ke te drejte, kam bere nje gabim ne vend qe ta shkruaja u mund me (nga) lushnjen e kam vendosur ne lushnje.

    ps: ajt plako nuk kemi pse debatojme per ēeshtje te kota.
    Shyqyr qe filo-greket nuk administrojne dhe kete nen-forum te Forumit Shqiptar!

  14. #34
    i regjistruar gabimisht Maska e FЯODO
    Anėtarėsuar
    27-03-2005
    Postime
    652
    Besa 4 - Skenderbeu 0
    Me humbjen e Elbasonit tani Besa ndodhet ne vendin e pare ne renditje me te njejtin numer pikesh por me avantazh golash.
    Creative artwork requires creative thinking from a creative mind

  15. #35
    Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
    Anėtarėsuar
    20-03-2005
    Vendndodhja
    With God...
    Postime
    3,328
    PARTIZANI 1-0 Elbasani gol Berisha min 82.

    Tashti u hap kampionati pa asnje shkeputje ne tabele.

    Javen tjeter 22 Tetor ka 3 ndeshje interesante:

    1.Elbasani - Tirana
    2.Partizani - Vllaznia
    3.Teuta - Besa

  16. #36
    i regjistruar gabimisht Maska e FЯODO
    Anėtarėsuar
    27-03-2005
    Postime
    652
    O Davius ta shofim pak Teuten tate ket jave se ne Niko Dovana na keni, Besa-Teuta rivale historike.
    Creative artwork requires creative thinking from a creative mind

  17. #37
    Rising Star and Legend Maska e Davius
    Anėtarėsuar
    20-04-2003
    Vendndodhja
    Underground
    Postime
    11,956
    Citim Postuar mė parė nga Jost*
    O Davius ta shofim pak Teuten tate ket jave se ne Niko Dovana na keni, Besa-Teuta rivale historike.
    Eh valla tash kam frike, pasi keni marre kryesimin them se do na rrehni keq, por hajt se edhe ne do u'a kthejme me vone atje ne Dyrrah!

    Forza Teuta

    Ja hedhim nje sy tefterit te hoxhes lol

    1 Besa 14
    2 Elbasani 14
    3 KF Tirana 12
    4 Partizani 12
    5 Teuta 9

    Rrezik eshte Bledo a...
    My silence doesn't mean I am gone!

  18. #38
    i regjistruar gabimisht Maska e FЯODO
    Anėtarėsuar
    27-03-2005
    Postime
    652
    Nje foto e veteranit Demir Karriqi me Maksut Leshtenin e Teutes ne Stadiumin "Besa" ne celjen e Kampionatit te vitit 1974

    Creative artwork requires creative thinking from a creative mind

  19. #39
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,822
    Se Di Se Pse Si o Gjet Pergjigje Ende Pyetjes sime ! Pse Sna Rref Njeri Ne Tirone ?!?!?!?!?!!??!?!?! Paradoks i modh ! Rrafim Elbasanin, Dinamon, Teuten, Vllaznine ( Neser ) Tiranen ( Javes Tjeter ) E shkon na rref Skenderbeu e Lushnja ! Qe DMTH me te iq breshka ne ajer ore ! ababababab Mire beses po ja bojme Hallall se ka skuader te mire dhe ne s`ishim ne forme te mire ne Fillim ! Po lushnja e Skenderbeu nuk falet ! Shifni ndeshjet e terrent para se te flisni shifni se kush Penalizohet ! Terreni lushnjes si fusha shkolles sime ! Lojtaret e lushnjes te gjithe kane Brez te zi ne Karate ! 109 plako ! Skenderbeu pfffffffffff ! ca me fol tifozi 42 vjec vjen e me shan mua e me shtyn mua qe jom 19 vjec ! Turp mer vlla ! Po Nejse kampionati eshte i gjate 2 pike larg kryesueseve jemi qe kane ndeshje te veshtira ! Vllaznia sdo jete e lehte per ne ! po ne Qemal Stafa snjohim kundershtar ende ! Rrespkete ! Forca Partizoniiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!! Shifena neser ne Stadium ora 14:00 !

  20. #40
    I vete perjashtuar! Maska e GeNi_25
    Anėtarėsuar
    25-05-2005
    Vendndodhja
    Ne Shqiperi
    Postime
    562
    Citim Postuar mė parė nga MUA-HHH
    , Vllaznine ( Neser ) Tiranen ( Javes Tjeter ) !
    Plako nuk ka me neser. Ju lumte e mundet Vllaznine!
    Shyqyr qe filo-greket nuk administrojne dhe kete nen-forum te Forumit Shqiptar!

Faqja 2 prej 33 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Theofan Stilian Noli: Jeta dhe veprat e tij
    Nga ILovePejaa nė forumin Elita kombėtare
    Pėrgjigje: 85
    Postimi i Fundit: 15-11-2022, 22:39
  2. Sulė Hotla (1875-1947), Njė Jetė Pėr Shqipėrinė
    Nga strong_07 nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
    Pėrgjigje: 8
    Postimi i Fundit: 29-04-2019, 16:32
  3. Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 24-11-2016, 09:56
  4. Kristo Frashėri: Dilema pėr Himarėn
    Nga Qafir Arnaut nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 28-02-2006, 13:56
  5. Letėrsia Shqiptare
    Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Enciklopedia letrare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 24-10-2005, 14:02

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •