Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e tani_26
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  Ne vendin e shqiponjave ku tani ka vetem korba!
  Postime
  1,113

  Sa unitet (te bashkuar) kemi ne shqiptaret?

  Ne shqiptaret jemi i vetmi komb ne Evrope qe vazhdojme te jemi te pergjysmuar....Kosova dhe viset e tjera shqiptare ne Ballkan vazhdojne te jene jashte kufijve te shtetit ame.....

  Pyetja ime eshte kjo: Sa unitet kemi ne shqiptaret rreth Ceshtjes se Kosoves apo Ceshtjes shqiptare ne teresi?

  Sa unitet kane shqiptaret e Diaspores? Sa te organizuar jane krahasuar psh. me greket, "maqedonasit" apo serbet?
  Nuk ka njerez te perkryer ka vetem qellime te perkryera!

 2. #2
  Authentic Maska e DeuS
  Anėtarėsuar
  08-06-2003
  Postime
  2,320
  Citim Postuar mė parė nga tani_26
  Sa te organizuar jane krahasuar psh. me greket, "maqedonasit" apo serbet?

  E pyeti nje engjell Zotin: C'jane keto kavanoze te mbyllur qe mbake ketu ne tavoline?! Jane popujt e botes - u pergjigj Zoti - sic e shikon edhe vete ne cdo kavanoz ndodhet nje popull i ndryshem - shtoi Ai! Ouu, Zot - hidhet perseri engjelli pasi pa nje kavanoz te hapur andej nga fundi tavolines - Po ate kavanozin atje ne fund, perse e ke lene pa mbyllur? Apo e ke harruar?!

  Mos e vrit mendjen per ate kavanoz - u pergjigj Zoti ne qeshje e siper - sepse aty mbaj 'shqiptaret' dhe me to kam rene rehat, se sapo te marri guximin ndonjeri dhe te hype ne maje...e terheqin direkt te tjeret nga kembet dhe e ulin prape poshte!

  PS: Thone qe eshte histori e vertete! Ne me kane genjyer mua, po ju genjej dhe une juve...Per me teper pyesni besimtaret e forumit, se ato kane me shume informacion te sakte rreth Zotit dhe aktivitetit ditor te Tij!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e tani_26
  Anėtarėsuar
  11-09-2002
  Vendndodhja
  Ne vendin e shqiponjave ku tani ka vetem korba!
  Postime
  1,113
  Citim Postuar mė parė nga DeuS
  E pyeti nje engjell Zotin: C'jane keto kavanoze te mbyllur qe mbake ketu ne tavoline?! Jane popujt e botes - u pergjigj Zoti - sic e shikon edhe vete ne cdo kavanoz ndodhet nje popull i ndryshem - shtoi Ai! Ouu, Zot - hidhet perseri engjelli pasi pa nje kavanoz te hapur andej nga fundi tavolines - Po ate kavanozin atje ne fund, perse e ke lene pa mbyllur? Apo e ke harruar?!

  Mos e vrit mendjen per ate kavanoz - u pergjigj Zoti ne qeshje e siper - sepse aty mbaj 'shqiptaret' dhe me to kam rene rehat, se sapo te marri guximin ndonjeri dhe te hype ne maje...e terheqin direkt te tjeret nga kembet dhe e ulin prape poshte!

  PS: Thone qe eshte histori e vertete! Ne me kane genjyer mua, po ju genjej dhe une juve...Per me teper pyesni besimtaret e forumit, se ato kane me shume informacion te sakte rreth Zotit dhe aktivitetit ditor te Tij!

  E bukur kjo

  Nuk eshte rastesi qe shumica e Figurave tona Kombetare vdiqen ne mergim....E ke menduar ndonjehere pse?
  Nuk ka njerez te perkryer ka vetem qellime te perkryera!

Tema tė Ngjashme

 1. Premisa tė gabuara
  Nga Arrnubi nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-04-2012, 18:25
 2. Esse dhe artikuj të muslimanëve
  Nga ORIONI nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 09:31
 3. Greqia u jep shtetėsinė minoritarėve
  Nga DYDRINAS nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 411
  Postimi i Fundit: 12-03-2008, 06:59
 4. Armiqtė e shqiptarėve: Nė kėrkim tė themelit tė politikės
  Nga Sabriu nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-01-2007, 04:26
 5. Islamizimi I Popullit Shqiptar
  Nga altin55 nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-04-2004, 04:51

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •