Close
Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456
Duke shfaqur rezultatin 101 deri 101 prej 101
 1. #101
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,965

  Pr: BESTYTNIT- sillni ktu!

  Parashikim (Parandjen) i gjarjeve perpara se te ndodhin tragjedit te njerzit,qe i teket nji thenje shume me heret dhe ma vone ndodhin ne te vertet atij ose te afermve,per mendim tim gjdo njeri e ka nji thenje dhe e lidhe veten ne te ardhmen,keto qe i kom shkruar me poshte jane te verteta

  -Kaniher njeriu e thote nji fjal rastesisht dhe lidhet me diqka per mir apo keq p.sh.per nji gru shtatzan i erdhe fjala ne goje njerit pa e vet kush, vajze dhe vertet lindi vajze
  -Nji vizatimi si humor para njizet vitesh dhe ndodhi ne te vertet ngjarja dhe u vra gjate luftes se fundit ne kosove

  -Njerit po ashtu ju teke para 20 vite thojke ko me met ky vend shkret kan me ike krejt prej ktuhit dhe iken dhe vendi met pa njerze

  -Edhe per Mitrovicen kan pase thone qe ka me u nda nji qytet, 100 vite ma heret

  -Njerit ju teke per nji reviste para afer tridhjet vite dhe i ndodhi vertet ashtu siq e thojke


  -Njerit ju teke me dylbi shpesh kqyrke,ja pa sherin gjate luftes se fundit ne kosove,ai shpetoi, asnji plumb nuk e kapi ,sigurisht i drejte qe veq pak psoi traum ndersa nji te aferm te tij e vrane

  -Njerit ju teke nji thenje perafersisht para tridhjet vjetve ma mir me plumb se me thike,dhe ndodhi me te vertet mbas atyre viteve ndodhi nji tragjedi me plumb
  -Mua mu teke shume vite ma heret per emrin e nji qyteti qe nuk e kisha par at qytet as enderr ) dhe pa e mendu shkova ne te vertet nat qytet

  -Nji plakut(rahmet i pas.....)thojke e keni ndru nji vend edhe nji kini me ndru dhe ashtu u be
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura   
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 29-06-2024 m 14:04

Faqja 6 prej 6 FillimFillim ... 456

Tema t Ngjashme

 1. Zakonet e gabueshme dhe bestytnit eliminohen
  Nga ElviraHoxha n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-08-2005, 16:15

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •