Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 42
 1. #1
  copying is not illegal Maska e copy & paste
  Anėtarėsuar
  26-09-2005
  Vendndodhja
  copy shop
  Postime
  5

  Tak tak, a mundet tė futem?!

  Mire se ju gjeje forumi shqiptar.

  Me ne fund vendosa qe te regjistrohem edhe ketu. Jam i vjeter ne boten virtuale, jam aktiv ne shume forume te huaja dhe gjithmone forumin shqiptar e kam shiquar me nje sy xhelozie per te mire kuptohet. Forumi shqiptar eshte forumi i pare shqip qe regjistrohem une edhe pse sot ne boten virtuale qe flet shqip kemi me qindra forume , por qe ju mungon kualiteti dhe antaret fatkeqsisht, ndersa ketu eshte me ndryshe se i gjen te gjitha.

  Jam Shkelqimi nga Manastiri, vjec 19, sapo kam filluar vitin e pare ne fakultet per ndihmes mjek. Virtualiteti me cmend krejt, jam teper kohe online, shpenzoj teper kohe ne internet afer 10/24 ne dite, por ja vlen sepse mesoj dicka, pleqte thone: "Kot puno, kot mos rri" edhe une ashtu ja beje lol

  Edhe pse kam nje ide se si funksionojne gjerat kendej sepse me kane lavderuar dhe kam lexuar si guest gjykoj se mjafton kaq sa per fillim.

  Dua te ju them se do ju shmangem debateve provokative dhe nga une me shume do keni shkrime copy-paste te vlefshme per analiza dhe debate mes antareve te forumit shqitpar sepse ketu ka kapacitet per diskutim.

  Shkelqimi
  copy & paste njė qėllim...

 2. #2
  copying is not illegal Maska e copy & paste
  Anėtarėsuar
  26-09-2005
  Vendndodhja
  copy shop
  Postime
  5
  Nuk kam ide a me lejohet por po beje upload nje foto timen me motren nga dhoma ime

  Ne foto une dhe motra ime Suzana para 2 javeve.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  copy & paste njė qėllim...

 3. #3
  Larg familjes Maska e lumturi
  Anėtarėsuar
  27-08-2005
  Postime
  111
  Mire se erdhe, ia kalofsh sa me bukur.
  First try to understand, than try to be understood.

 4. #4
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Anėtarėsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  38
  Postime
  1,116
  Mir se erdhe dhe ja kalofsh sa me bukur ne forumin shqiptar
  M&M

 5. #5
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  45
  Postime
  1,946
  Mir se erdhe dhe Mir se na gjete


  te uroj qe te kalofsh sa me bukur ne forumin me te madh shqiptar.


  Eduardi...
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 6. #6
  ("ANDREA" ZEMRA BABIT) Maska e Genti^Itali
  Anėtarėsuar
  19-09-2003
  Vendndodhja
  Itali ''Venezia''
  Mosha
  40
  Postime
  635
  MIreserdhe lal!
  LINDI EDHE "ANDREA"

 7. #7
  Argjentinas Maska e ArberXYZ
  Anėtarėsuar
  05-05-2005
  Postime
  867
  Mire se erdhe

 8. #8
  Mirese erdhe Shkelqim
  Ja kalofsh sa me mire ne forum

 9. #9
  _ALiDeMsS_ Maska e _tironc__king_
  Anėtarėsuar
  16-09-2004
  Vendndodhja
  n'shtet rrethim
  Postime
  344
  Mir se erdhe Shkelqim !!

  Qenrim te kendshem midis nesh.
  me ta thon si me ta thon me ta lyp ma kishe dhon

 10. #10
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  33
  Postime
  1,770
  sa fort i bike deres :P

  mir se mgjete

 11. #11
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  1,967

  Thumbs up

  Mire se erdhe
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga White_Angel : 27-09-2005 mė 20:04

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-09-2005
  Postime
  23
  Mire se erdhe , kalofsh sa me mire!

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e HoteL-MadriD
  Anėtarėsuar
  25-05-2004
  Vendndodhja
  Rheinfelden - Baden-Württemberg
  Mosha
  35
  Postime
  739
  Mire se erdhe
  kalofsh sa me mire mes nesh..
  Tung

 14. #14
  Mi lav ja. Maska e Eminemka
  Anėtarėsuar
  27-06-2004
  Vendndodhja
  Boston,Ma ( me white-shefqetin--shadow))) :)
  Mosha
  17
  Postime
  464
  Mire se erdhe yvo!
  Kalofsh sa me mire!
  “Sometimes it's the smallest decisions that can change your life forever.”

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e swat
  Anėtarėsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  Prapa DiEllIT
  Mosha
  39
  Postime
  618
  burjurm plako mos ri te dera duke trokitur
  hajde mire se na erdhe njhere ene sa me shume copy&paste lale
  kalofsh mire ne forumin shqiptar

 16. #16
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Deutschland
  Mosha
  34
  Postime
  4,459
  Mire se erdhe username interesant kalofsh mire
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 17. #17
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,883
  Mire se erdhe prane forumit shqiptar. Urimet e mia per kenaqesi te reja midis nesh dhe shkrime sa me te kendshme.

  Dito.

 18. #18
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  34
  Postime
  2,551
  Mir Se Erdhe

  @_FlorI_
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 19. #19
  i/e larguar Maska e Gloria83
  Anėtarėsuar
  24-09-2005
  Vendndodhja
  Askund
  Mosha
  38
  Postime
  184
  mire se erdhe te uroj tja kalosh sa me mire
  Gloria............

 20. #20
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Anėtarėsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  mir se erdhe
  bofsh qef
  o-le-le firma

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 70
  Postimi i Fundit: 27-04-2009, 15:33
 2. kush mundet me ma gjet Romanin "ra berati" te bilal xhaferi
  Nga 100% MERENGUES nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-02-2009, 18:06
 3. Zhvillimet politike post-Rugova nė LDK
  Nga EveryWare nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 07-07-2006, 12:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •