Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 42 prej 42
 1. #41
  Respekti Mbi Tė Gjitha! Maska e [E-TROPOJANI]
  Anėtarėsuar
  12-08-2005
  Vendndodhja
  Tropojė
  Mosha
  35
  Postime
  113
  Mire Se Erdhe.Dhe Ja Kalofsh Mire Midis Nesh.
  _______________________________________

  JeTa EshTe E BuKuR.....JeToJe..!

  JaM TrOpOjAn.....DeMoKrAt i FlAkTe..!

 2. #42
  ~Alb-Digital~ Maska e viganv
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Vendndodhja
  Prishtinė
  Postime
  1,771
  lol,prezantim i bukur,mire se erdhe ne ForuminShqiptar,kalofsh mire ketu

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 70
  Postimi i Fundit: 27-04-2009, 15:33
 2. kush mundet me ma gjet Romanin "ra berati" te bilal xhaferi
  Nga 100% MERENGUES nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-02-2009, 18:06
 3. Zhvillimet politike post-Rugova nė LDK
  Nga EveryWare nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 07-07-2006, 12:39

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •