Close

Rezultati i Sondazhit: cfare ju rengjeth?

Votues
48. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • vizita e varrezave

  2 4.17%
 • nje fshat ose rruge e madhe me banesa ku nuk shikon asnje njeri

  5 10.42%
 • perkujtimi i femijerise

  0 0%
 • perkujtimi i miqve dhe shokeve dhe perkujtimi i vendlindjes pergjithesisht

  1 2.08%
 • kur shikoni dike qe e dashuroni ose e keni pasur dashuruar apo simpatizuar

  3 6.25%
 • nje vajze e bukur nudo qe te thote me gisht 'eja'

  3 6.25%
 • nje mashkull qe 'ti merr fjalet nga goja'

  1 2.08%
 • gjimimi i gjahut ne gjyeti

  1 2.08%
 • kalerimi

  0 0%
 • pergjithesisht kur veshtroni njerezine

  0 0%
 • femijet pergjithesisht

  3 6.25%
 • kur ndermerrni nje udhetim dhe pershendesni njerezit e juaj

  5 10.42%
 • nje kenge e bukur

  4 8.33%
 • nje pejsazh i bukur

  3 6.25%
 • dicka tjeter

  3 6.25%
 • bukuria pergjithesisht -femerore, natyrale, artistike, teknologjike etj.

  2 4.17%
 • dicka tjeter

  12 25.00%
Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 47
 1. #1
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Antarsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  n realitetin e hidhur
  Mosha
  36
  Postime
  2,153
  Faleminderit
  29
  28 falenderime n 25 postime

  Çfarë ju rënqeth më tepër?

  Per cdo person ekzistojne gjera qe e mallengjejne, e emocionojne apo e bejne trupin e tij te rengjethet. Disa nga keto aspektet e mundeshme i kam sjellur ne sontazhin e mesiperm.... por sigurisht ekzistojn edhe mundesira te tjera qe mund te na i shpjegoni edhe vet...

  flm

 2. #2
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  37
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Varrezat ....

 3. #3
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Pershendetje: Kryeplaku ke vendosur dy here Dicka tjeter kontakto me Moderatoret ose SMOD per ta rregulluar.
  Persa i perket temes nuk me rengjeth gje thjesht me bejne me emocione
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 4. #4
  Maseli Maska e JaCk_DaniELs
  Antarsuar
  17-05-2002
  Vendndodhja
  As Vet Se Di
  Mosha
  31
  Postime
  925
  Faleminderit
  1
  6 falenderime n 6 postime
  LoL vetem vetja me termb
  E kam t vshtir t gjykoj t tjert , por t tjert e kan t vshtir pr mos m gjykuar mua.....

 5. #5
  . Maska e nausika
  Antarsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  .
  Postime
  775
  Faleminderit
  1
  0 falenderime n 0 postime
  Nga titulli i temes kujtova se "rengjethja" do kishte nje kuptim disi negativ/makaber. Per ate kuptim edhe do pergjigjem:
  Me rrengjeth poshtersia dhe veprimet katile, abuzimet mbi jeten njerezore dhe shkelja e te drejtave njerezore.
  Me rrengjeth edhe fakti qe shume nga ato qe permenda mesiper jane nje pjese e erret e natyres se njeriut. Me rrengjeth fakti qe me te vertete "njeriu eshte kafsha me e rrezikshme".
  When in Doubt, Act Stupid!

 6. #6
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  37
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Citim Postuar m par nga nausika
  Nga titulli i temes kujtova se "rengjethja" do kishte nje kuptim disi negativ/makaber. Per ate kuptim edhe do pergjigjem:
  Me rrengjeth poshtersia dhe veprimet katile, abuzimet mbi jeten njerezore dhe shkelja e te drejtave njerezore.
  Me rrengjeth edhe fakti qe shume nga ato qe permenda mesiper jane nje pjese e erret e natyres se njeriut. Me rrengjeth fakti qe me te vertete "njeriu eshte kafsha me e rrezikshme".
  Shume mire e ke then nausika e meriton nje citim ...

 7. #7
  ABSOLUT JUSTICE Maska e Piranha
  Antarsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  Ikur drejt forumeve te lira
  Postime
  478
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mua me rengjeth nje dore qe gervish derrasen e zeze

  P.S .....dhe avatari i Evelyn nuk eshte per tu lene pas...................

 8. #8
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  30
  Postime
  1,770
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  well un votova per nje pejsazh i bukur po tashi e pash ene ket kur shikoni dike qe e dashuroni ose e keni pasur dashuruar apo simpatizuar kshuqe ene ket kisha per ta votu

 9. #9
  Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
  Antarsuar
  20-03-2005
  Vendndodhja
  With God...
  Postime
  3,333
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 5 postime
  Per mua eshte kur shof njerez qe vuajn nga semundje ose njerez ne rruge dhe kafshe neper rruge qe qajn per ndime dhe kur ajo ndime nuk vjen...

 10. #10
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Citim Postuar m par nga Piranha
  Mua me rengjeth nje dore qe gervish derrasen e zeze

  ..
  Yep dhe mua , e ke parasysh ate te cjerren .. krrrr a papapa mishin puprrica puprrica ta ben ... jo nga qefi po nga sikleti ..lol
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-08-2003
  Vendndodhja
  Shangri-La
  Postime
  6,305
  Faleminderit
  107
  122 falenderime n 78 postime
  nje vajze e bukur nudo qe te thote me gisht 'eja'
  looooooooool na fal po me duk shume qesharake

  nejse sdi kete te zgjedh vetem rrengjethem kur kam ftoht dhe sic tha Pirhana "Mua me rengjeth nje dore qe gervish derrasen e zeze"

  po ti permbahem temes...hmm "vizita e varrezave"
  I don't care how poor a man is; if he has family, he's rich.

 12. #12
  ABSOLUT JUSTICE Maska e Piranha
  Antarsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  Ikur drejt forumeve te lira
  Postime
  478
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga PINK
  Yep dhe mua , e ke parasysh ate te cjerren .. krrrr a papapa mishin puprrica puprrica ta ben ... jo nga qefi po nga sikleti ..lol

  dhe ti si e zellshme qe je na e perserit dhe na rengjeth per te dyten here...
  une dhe kur e shkruajta po me dridheshin duart dhe mu ndriten leshrat e kokes perpjete ngaqe po e imagjinoja...lol....

 13. #13
  bubbly
  Antarsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime n 226 postime
  Hahahahah Piranha vallaji i meritoje ca pike se me bere me qesh .. tani sapo behesha gati ta mbyllja forumin ... po sme lejon forumi te te jap me , se te kam dhene per kete muaj boll ..

  Mua me rrenqeth ... dentisti .. ja tani qe e mendoj dhe per 5 min do jem ne dore te tij .. papapapapa kur fut ato duart te goja ime me ato veglat e tij ... gjithe trupi me rrenqethet dhe tkurret njekohesisht ... nga frika frika

  Ika te dentisti now .. pray for me
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 14. #14
  ABSOLUT JUSTICE Maska e Piranha
  Antarsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  Ikur drejt forumeve te lira
  Postime
  478
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga PINK
  Hahahahah Piranha vallaji i meritoje ca pike se me bere me qesh .. tani sapo behesha gati ta mbyllja forumin ... po sme lejon forumi te te jap me , se te kam dhene per kete muaj boll .

  Mua me rrenqeth ... dentisti .. ja tani qe e mendoj dhe per 5 min do jem ne dore te tij .. papapapapa kur fut ato duart te goja ime me ato veglat e tij ... gjithe trupi me rrenqethet dhe tkurret njekohesisht ... nga frika frika

  Ika te dentisti now .. pray for me
  lol...cfare goje paske pas mi
  Citim Postuar m par nga PINK
  kur fut ato duart te goja ime me ato veglat e tij
  gjigande......j/k
  Fillo me te kafshuar se eshte metode e mire dhe jep rezultat
  /me lutet per PINK
  Pater noster che sei nei cieli
  bla bla bla
  bla bla bla
  bej dentistin qe te dale gjalle nga ky takim

 15. #15
  Larguar.
  Antarsuar
  30-11-2004
  Postime
  1,506
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  Bobo sa ne te thella na keni futur... bile duhet te mendojme tre pergjigje se ne fakt nuk dime ku ta fusim kete teme, tek filozofia, sociologjia apo psikologjia ? Hajde merre vesh hapesin ose hapesen e temes, me siguri ka qene me hapese ne dore... hapese shishesh e kam fjalen...

  Nejse, pergjigjet jane keto :

  ne filozofi : me rrenqeth... me rrenqeth... pastaj rrenqethem... e me pas nuk rrenqethem m... kaq e pati, nuk zgjat shume filozofia

  ne sociologji : me rrenqeth koncepti marksist-leninist i familjes, nje familje e maaaaaaaaaaaaaaaadhe pa prinder...

  ne psikologji : me rrenqeth fakti qe kam filluar te mos rrenqethem me... si duket kam filluar te ve luspa... nje here pupla e tani luspa, hajde merre vesh, por ska gje, me te shumtit edhe une...

 16. #16
  Shamikuqja!!! Maska e BRADYKININ
  Antarsuar
  07-01-2004
  Vendndodhja
  In Constant Motion!
  Postime
  503
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Me rrenqeth zhurma e instrumentit qe te gerryen dhembet dentistja....jasht mase me trondit sepse me rikujton femijerine kur na i rregullonin ato dhembe e ta jipte dhimbja ne tru....

  hah pink, qenkemi njesoj. Tani po e lexoj postimin tend. Se mos thuash se te vodha mendimin.
  Ndryshuar pr her t fundit nga nausika : 17-10-2005 m 19:44
  If I Only Could....

 17. #17
  echo Maska e Dara
  Antarsuar
  30-11-2005
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  694
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Muzika dhe Lotet e te tjereve

 18. #18
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Antarsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,543
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  nje fshat ose rruge e madhe me banesa ku nuk shikon asnje njeri!

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-06-2005
  Vendndodhja
  QUEENS, NYC
  Mosha
  36
  Postime
  160
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  nuk e di cfare me rrenqeth. kur fillova te shkruaj u mendova gjate, por nuk arriva ne ndonje pergjigje finale. arsyeja pse u pergjigja? ndoshta per ta justifikuar kohen qe u mendova. ndoshta me rrenqeth fakti qe nuk e di cfare me rrenqeth. vetem ndoshta. nuke di me siguri
  interist

 20. #20
  Perjashtuar Maska e Prototype
  Antarsuar
  10-05-2002
  Mosha
  37
  Postime
  1,451
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Femijet e vegjel te semure , varferia ....

Faqja 1 prej 3 123 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Ja kush i ka vrare djemte e Vlores
  Nga PORTI_05 n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 102
  Postimi i Fundit: 25-08-2007, 12:25
 2. Presidenti iranian -" Izraeli të zhvendoset në Evropë"!
  Nga DYDRINAS n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 12-05-2006, 11:53
 3. FETVA pr shtje t ndryshme!
  Nga Zana e malit n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 55
  Postimi i Fundit: 21-03-2006, 06:42
 4. Labinoti - Elbasan
  Nga mullaymeri n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 153
  Postimi i Fundit: 24-01-2006, 06:10
 5. Çfarë vlerësoni më tepër në jetën tuaj?
  Nga Kryeplaku n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 10-11-2005, 06:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •