Close

Rezultati i Sondazhit: cfare ju rengjeth?

Votues
48. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • vizita e varrezave

  2 4.17%
 • nje fshat ose rruge e madhe me banesa ku nuk shikon asnje njeri

  5 10.42%
 • perkujtimi i femijerise

  0 0%
 • perkujtimi i miqve dhe shokeve dhe perkujtimi i vendlindjes pergjithesisht

  1 2.08%
 • kur shikoni dike qe e dashuroni ose e keni pasur dashuruar apo simpatizuar

  3 6.25%
 • nje vajze e bukur nudo qe te thote me gisht 'eja'

  3 6.25%
 • nje mashkull qe 'ti merr fjalet nga goja'

  1 2.08%
 • gjimimi i gjahut ne gjyeti

  1 2.08%
 • kalerimi

  0 0%
 • pergjithesisht kur veshtroni njerezine

  0 0%
 • femijet pergjithesisht

  3 6.25%
 • kur ndermerrni nje udhetim dhe pershendesni njerezit e juaj

  5 10.42%
 • nje kenge e bukur

  4 8.33%
 • nje pejsazh i bukur

  3 6.25%
 • dicka tjeter

  3 6.25%
 • bukuria pergjithesisht -femerore, natyrale, artistike, teknologjike etj.

  2 4.17%
 • dicka tjeter

  12 25.00%
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 47 prej 47
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Antarsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime n 95 postime
  Aparatura e dentistit,ajo qe e gerryen dhembin,vdes kur e degjoje!

  Dhe befas kur degjoje ndonje lajme emocionues!

 2. #42
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Antarsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime n 57 postime
  Pislliku, papastertia!! jane numero one. lol (vertet)

 3. #43
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime n 199 postime
  Lekura e pjeshkes dhe e molles. Me rrenqethet mishi dhe kur sho te tkeret qe hane molle, lol. Te eci zbathur ne kum, zhavorr. Cdo gje qe ka te beje me vuajtjen e femijeve me rrenqeth. Hah se harroba eshte dhe nje film i huaj qe nuk e marr mundimin ta shikoj perseri. Nese e keni pare tregon per nje grup te rinjsh qe ngelen ne mes te detit prane jahtit por nuk mundeshin te ngjiteshin dot ne te. Nje cift kishte dhe foshnjen vetem ne jaht. Vdiqen nje nga nje...Damn, s'kam zemer ta shikoj perseri, lol.
  Feelings change - memories don't.

 4. #44
  cherry blossom girl
  Antarsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime n 202 postime

  Pr: Çfarë ju rënqeth më tepër?

  Kur isha e vogel zerat e ngjirur, sidomos kur semurej ndonjeri me grip e kur fliste i dilte zeri i acaruar, mua me dilnin lot, e nuk i ndaloja dot..ishte bere si nje lloj refleksi dhe nuk e kam kuptuar ndonjehere arsyen perse ndodhte. Me kalimin e kohes nisi te ndodhte me rralle, derisa u zhduk perfundimisht. Shume gje e cuditshme

 5. #45
  Updating.... Maska e Wordless
  Antarsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime n 164 postime

  Pr: Çfarë ju rënqeth më tepër?

  Ky opsioni ktu m'u duk m i prshtatshmi nga ato q jan vndosur aty !!

  nje vajze e bukur nudo qe te thote me gisht 'eja'
  Ky shtet sht ky q sht sepse qytetart tan jan kta q jan !

 6. #46
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  12-04-2009
  Postime
  367
  Faleminderit
  8
  12 falenderime n 12 postime

  Pr: Çfarë ju rënqeth më tepër?

  SHum gjera.. pro edhe nga varferia...
  Nuk lejohen adresa Interneti ne Firme. Stafi i Forumit.

 7. #47
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-09-2014
  Postime
  979
  Faleminderit
  2
  28 falenderime n 28 postime

  Pr: Çfarë ju rënqeth më tepër?

  ti..dmth veta e dyte apo personi bashkbisedues me ngjall ne shpirt nje emocion, nje epifani ndjenje, nje kujtim te ndodhur jetet e shkuara ne pa kohe, nje shpirt urdherues qe kishte te drejte!

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema t Ngjashme

 1. Ja kush i ka vrare djemte e Vlores
  Nga PORTI_05 n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 102
  Postimi i Fundit: 25-08-2007, 12:25
 2. Presidenti iranian -" Izraeli të zhvendoset në Evropë"!
  Nga DYDRINAS n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 12-05-2006, 11:53
 3. FETVA pr shtje t ndryshme!
  Nga Zana e malit n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 55
  Postimi i Fundit: 21-03-2006, 06:42
 4. Labinoti - Elbasan
  Nga mullaymeri n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 153
  Postimi i Fundit: 24-01-2006, 06:10
 5. Çfarë vlerësoni më tepër në jetën tuaj?
  Nga Kryeplaku n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 10-11-2005, 06:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •