Close

Rezultati i Sondazhit: cfare ju rengjeth?

Votues
48. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • vizita e varrezave

  2 4.17%
 • nje fshat ose rruge e madhe me banesa ku nuk shikon asnje njeri

  5 10.42%
 • perkujtimi i femijerise

  0 0%
 • perkujtimi i miqve dhe shokeve dhe perkujtimi i vendlindjes pergjithesisht

  1 2.08%
 • kur shikoni dike qe e dashuroni ose e keni pasur dashuruar apo simpatizuar

  3 6.25%
 • nje vajze e bukur nudo qe te thote me gisht 'eja'

  3 6.25%
 • nje mashkull qe 'ti merr fjalet nga goja'

  1 2.08%
 • gjimimi i gjahut ne gjyeti

  1 2.08%
 • kalerimi

  0 0%
 • pergjithesisht kur veshtroni njerezine

  0 0%
 • femijet pergjithesisht

  3 6.25%
 • kur ndermerrni nje udhetim dhe pershendesni njerezit e juaj

  5 10.42%
 • nje kenge e bukur

  4 8.33%
 • nje pejsazh i bukur

  3 6.25%
 • dicka tjeter

  3 6.25%
 • bukuria pergjithesisht -femerore, natyrale, artistike, teknologjike etj.

  2 4.17%
 • dicka tjeter

  12 25.00%
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 47
 1. #21
  tmerrsisht i embel
  Antarsuar
  05-07-2005
  Vendndodhja
  Me ne fund ne tirane.....
  Postime
  291
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Me rrenqeth gjithcka qe eshte e bukur, aq e bukur sa tentativa me e vogel per ta permiresuar do ta shkaterronte, kjo me rrenqethe:ideja qe gjithcka e bukur eshte kaq e brishte fatkeqsisht
  Gjerat me te rendesishme jane me te veshtirat per tu thene, jo se mungojne fjalet,por mungojne zemrat qe ta dine ta kuptojne

 2. #22
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Antarsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Me ka rrenqethur me shume dikush qe ka bere dicka per mua.
  Ezekiel 25-17.

 3. #23
  Larguar
  Antarsuar
  08-12-2004
  Postime
  557
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Mua me rrenqeth nje luge apo piru i gerrvishtur me dhembe. Ne pergjithesi, dy gjera prej hekuri qe gervishten fort bashke. (Kjo eshte shume negative dhe vetem ideja, dhe tani qe po shkruaj, ma ka ngritur mishin kokerr)

  Kurse rrenqethje pozitive ka shume qe ne pergjithesi jane te lidhura me dicka qe me sjell emocion te forte (nje interpertim i bukur, nje poezi e bukur, nje foto, apo pikture e bukur, apo ndonje prekje "e bukur" )
  Pasi te kesh lexuar firmen time, do te mendosh qe harxhove 10 sek te kohes tende ne forum, qe eshte gjithashtu kohe e humbur kot.

 4. #24
  ..She is so cute... Maska e jessi89
  Antarsuar
  25-08-2003
  Postime
  958
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Me renqeth kercitja ,ker ker,e kepuceve ne debore si dhe rezimi ne debore,,,uu kur i kujtoj me behet mishi kokra kokra.Plus qe do shtoja punimet e dentistit,nje tmer i vertete.
  Renqethjet e llojit pozitiv jane te kendeshme te gjitha.No coment.
  Wild and crazy can't be lazy

 5. #25
  i vetlarguar Maska e Arcimedes
  Antarsuar
  26-12-2005
  Vendndodhja
  Holland
  Mosha
  43
  Postime
  591
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Tani sapo me rrengjethi nje kenge e bukur e Tina Turner "Simply the best"
  Live DVD qe eshte marre ne Amsterdam shtator '96.

  Per mendimin tim shume kengetare e mire dhe nje koncert qe ke qef me e pare.
  I vetlarguar per arsyje fshirje shkrimesh nga moderatore arrogante si puna e Dariusit me shoke....

 6. #26
  . Maska e delisa
  Antarsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Ncuk Ketu !
  Postime
  249
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Negativisht me rrenqeth kur dikush kafshon rrobat.. e di qe duket e cuditshme po kam pas nje shoqe klase qe kafshonte shpesh here jaken e rrobave qe kishte vesh... grrrr se duroja dot , dhe tani qe e kujtoj me behet mishi gjembaca gjembaca lol

  Sa per pozitivisht uhu jane shume gjerat qe me tendosin cdo nerv ne trup :P lista "mac mac tu long" per ta vene ketu.. ehh cti besh "sensibell persen" ne :P

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,278
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Kjo ishte ajo qe un zgjodha

  Kur shikoni dike qe e dashuroni ose e keni pasur dashuruar apo simpatizuar

  Ne kohen kur un isha i ri normale dashuria e par eshte ajo qe te mbetet ne kok dhe nje koh e gjat nuk mund ta harrosh , dhe kur e shihja ne rrug apo flisja nga nje her me te , nga gezimi i madh sdija cfar te beja dhe mbetesha si i pir kshtu nga dashuria e madhe per t..:

  Gjith te mirat
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 8. #28
  Perjashtuar
  Antarsuar
  25-02-2006
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  re

  Un renqethem kur me puthin ne vende delikate vajzat kur bej dashuri ......

 9. #29
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  buttterflies ..butterflies in my stomach
  TBD

 10. #30
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Antarsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime n 14 postime
  kur shof noi qe ha limon

 11. #31
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime n 9 postime
  une e haj limonin me lekure ...po s'me rrenqeth

  kur dal nga deti i fothte po.....
  TBD

 12. #32
  Perjashtuar Maska e Ryder
  Antarsuar
  25-06-2002
  Postime
  1,160
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  me rrenqeth zeri i nji femre. pranej them un qe femrat duhet te flasin me raste.

 13. #33
  Perjashtuar Maska e Ihti
  Antarsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  966
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Mua me rrenqeth zeri qe ben Xhejmsi kur flet me grune ne telefon.
  Summertime baby!

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  Citim Postuar m par nga Ihti
  Mua me rrenqeth zeri qe ben Xhejmsi kur flet me grune ne telefon.
  akoma me Xhejmsin ti? i will kill him for u qe t'na bin vesht rehat njehere e mire

  mu s'me rrenqeth gje, not anymore. i kam provuar te tera ndjesite tashme

 15. #35
  Perjashtuar
  Antarsuar
  29-09-2004
  Mosha
  36
  Postime
  1,474
  Faleminderit
  0
  8 falenderime n 8 postime
  vallai s'me vjen ndonje gje ne mendje qe me rrenqeth

 16. #36
  pema
  Antarsuar
  07-02-2006
  Vendndodhja
  itali
  Mosha
  48
  Postime
  28
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  me rrenqeth nje pjese muzike, Nothing else matters- metallica, halleluja- jeff backley, thuhet dhe besohet qe rrenqethjen e kemi ta trasheguar nga paraardhesit tane, kafshet para rrezikut !!?? muscoli e rrenjes se qimes ( qe tek pjesa me e madhe e njerezve mungon) tkurret per te ngritur qimen dhe per te bere trupin te duket me i madh per te te trembur kundershtarin, baah sa i ditur jam ,

 17. #37
  kurr s'do ta kuptosh Maska e hope_thebest
  Antarsuar
  06-02-2006
  Vendndodhja
  n nj shtpi t vogl
  Postime
  64
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Une nuk duroj dot ato shkumat e bardha qe i vene neper cepat e kutiave, kur blen tv pershembull... grrrr, si me vjen kur i ferkojne pas murit ose i bejne copa copa me dore.
  Ti m ke br magji, se nuk ka mundsi t t dua kaq shum un ty!!

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e safinator
  Antarsuar
  29-06-2011
  Postime
  726
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Gabelet dhe Arixhinjte

 19. #39
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  117 falenderime n 86 postime
  Me ben te dridhem si ne acar mendimi se mund te humbas personat e dashur...............
  AUTOCHTHONOUS

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Antarsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime n 18 postime
  Me ben te rrenqethem kur duhet te marr nje cop pambuk (ta ndaj )grrrr me behet mishi puckuriza puckuriza...ose kur shoh ndonje insekt dhe gjithe kohen e mbaj mendjen aty se me duket sikur me kalon neper trup :/
  Kurse rrenqethje pozitive......kur me prekin floket
  Shkrihem komplet

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Ja kush i ka vrare djemte e Vlores
  Nga PORTI_05 n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 102
  Postimi i Fundit: 25-08-2007, 12:25
 2. Presidenti iranian -" Izraeli të zhvendoset në Evropë"!
  Nga DYDRINAS n forumin Problemet ndrkombtare
  Prgjigje: 134
  Postimi i Fundit: 12-05-2006, 11:53
 3. FETVA pr shtje t ndryshme!
  Nga Zana e malit n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 55
  Postimi i Fundit: 21-03-2006, 06:42
 4. Labinoti - Elbasan
  Nga mullaymeri n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 153
  Postimi i Fundit: 24-01-2006, 06:10
 5. Çfarë vlerësoni më tepër në jetën tuaj?
  Nga Kryeplaku n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 10-11-2005, 06:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •