Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 36
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  28-05-2003
  Vendndodhja
  shkop
  Mosha
  37
  Postime
  50

  Qfare mendimi keni per moratoriumin e PDSH_s

  Val a shte mendimi i mire qe ka propozuare Arben XHaferi per ndarje te maqdonise dhe a shte n t miren e shqiptarve prxhithsisht...


  jepne mendimine tuaje reth ksaj teme
  ceti

 2. #2
  Njeri Maska e BluPower_blu
  Antarsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Atje-Ketu.Diku
  Mosha
  41
  Postime
  671
  Moratoriumi eshte nje pjell e mendjes se shendosh te udheheqesve te PDSH-s

  Sipas gjith veprimeve te tyre moratoriumi eshte nje qetesim nje largim ndaj pergjegjesive te tyre si personalitete (kan ber shum gabime dhe duhet pergjegjur per ato posacerisht Menduh Thaci) dhe pergjegjesi kombetare qe kan.

  moratoriumi i PDSH-s ose i Menduh Thacit disi eshte i komplikuar dhe ka nje ere gjaku e ku i vije fundi nuk i dihet

  une mendoj se moratoriumi do sjell njeren nga dy te mundeshmet :
  ose renjen e BDI-s nga pushteti
  ose luft te re ne maqedoni

  shendet
  Shendeti ne trupin e shendoshe

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  28-05-2003
  Vendndodhja
  shkop
  Mosha
  37
  Postime
  50
  pershndetje..
  falimindeit per shprerejen e mendimite tuaj reh kesaj teme,
  sipas mej ky moratoriume nu ka te bej meas njern, as me rnjen e BDI_s, e as me ndonj lufte ter por vetenm nje eshte esak ka te bje me qerimin e hesapeve te veti reth biznisi qe jan futur aq thel dhe i ka mujtuer korupcioni dhe zdin qysh me u arsyetu se kinsi kan idele kobtare aq kisha.
  ceti

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e As^Dibrane
  Antarsuar
  03-12-2002
  Vendndodhja
  e humbur diku
  Mosha
  40
  Postime
  209
  Moratoriumi po kerkon sic duket nje lufte te re, nje lufte qe nga marveshja e Ohrit qe e beme nuk duhet ne asnje menyre te niset nga ne shqiptaret perderisa te kalon afati i dhene. Ndoshta jan mesuar e gjith PDSH te luftojne te tjeret per ta, por duhet ta mendojne se patem shume humbje jo vetem materiale por edhe njerzore ne luften e meparshme, dhe se te mendoje a do ket perkrahje nga populli. Por politikanet tane as edhe nje here skan menduar per ate se cdon populli vec te jen vete rrahat ne kolltuqet e tyre.
  Zot me shpeto nga miqte, une mund te mbrohem vete na armiqte

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  28-03-2003
  Vendndodhja
  Diku npr Bot
  Postime
  537
  PDSh-ja e Xhaferit ,kthehet n origjin !
  =================================

  Tetov 20 qershor


  Kuvendi qendror i PDSH-s ,sot ndrpreu moratoriumin e shpallur para dy muajve .

  N ann tjetr pr dorheqjen e kryetarit Xhaferit dhe nnkryetarit M. Thai do vendos Kongresi q pritet t mbahet n fillimin e muajit korik.

  Pas ndrprejes s moratoriumit tha Xhaferi ,deputett e PDSH-s do t kthehen n parlament .
  Xhaferi tha ,'' duke mos dashur ti lejojm nj luks vetes,q t mbajm partin peng t bindjeve ,un sugjerova q t ndrohet udhheqsia e jo programi i partis '' .
  Xhaferi shtoi se , '' nuk do t jem asnj kshilltar i ndonj partie t re ( duke aluduar n PDK-n e Hashim Thait n kosov v.ime ) ,,por nse m jepet hapsir nga PDSH-ja ,ather do ti kshilloj '' .

  Bota Sot ,/ B.A.

  ---------------------------------------

  Ja pra politika e Xhaferit , me mbrapa ktheu !
  Ai q kritikonte platformn e partis q e formoi dhe udhheqi vet me vite t tra .
  Xhaferi i shtetit Etnik ,para dy muajsh .
  Tani sugjeron ndrim t udhheqjes ,por jo t platforms partiake t PDSH-s .
  Mjaft u mundua me u treguar bur e atdhetar ,por si gjithmon doli nj '' dhiar '' i zgjebosur .
  Ndryshuar pr her t fundit nga DriniM : 22-06-2003 m 05:36

 6. #6
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960

  PDSH-ja formon "Qeveri Nn Hije"

  Sot PDSH-ja do te rishiqon librin e bardhe te luftes te shkrujtur nga BDI-ja!

  Me bojkotin e parlamentit nga deputete e kesaj partie, mbreme vone kryesia e ngushte partiake vendosi qe te formon Qeveri Nen Hije, dhe kjo ndodh per shkak te pa kenaqsive qe hasen ne Qeverine aktuale nga partite qe jane ne pushtete si LSDM-BDI-LDP.

  Ne krye te resoreve do te qendrojne ministrat qe ishin ne pushtet kohen kur ishte ne koalicion me VMRO-DPMNE.

  Refet Elmazi do jete ne resorin e mbrojtes, Zamir Dika i arsimit, Xhemaili Saiti per adminstrate lokale, ndersa Xhevdet Nasufi per drejtsi. Ernard Fejzullahu i cili eshte i afert shume me Thacin do jete ne resorin e informatave.

  Iljaz Halimi do udheheq me resorin fese ( ), Muharem Nexhipi me ate te mjeksise, Rushit Sulejmani me ate te kultures ndersa Shaqir Islami me ate te financave dhe ekonomise.

  Ndersa kremin e tortes si gjithmone te medhenjte Thaci dhe Xhaferi qe do te ndajne postin e kryeministrit dhe do jene ne kontakt te perfaqsojne vendin jashta dhe mbrenda...

  ...

  Keto ishin ato qe degjova ne lajme tash, kjo eshte me qesharakja qe kam degjuar apo lexuar ne jeten time...ehhhh sa qejfe te luash dhe te behesh kursem je kryeminister, edhe keto si ato femijet kur nuk mundin te bejne dicka me aftesi aktrojne qe te gjejne vetekenaqsi...

  Qesharake shume a!
  My silence doesn't mean I am gone!

 7. #7
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Antarsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  38
  Postime
  6,849
  Tamam, mendojne disa se Maqedonia eshte si Britania e Madhe.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e babadimri
  Antarsuar
  07-07-2003
  Vendndodhja
  usa
  Mosha
  46
  Postime
  707
  Qeveri e deshtuar qe ne start

  Refet Elmazi ish zv minister i brendhsem ne kohen e luftes shqiptaro-maqedone i deklasuar politikisht dhe nje njeri qe shet parfume ne Tetove se besoj se ky njeri mundet te merret me kaq ceshtje serioze sepose deri dje ka mbjel patae e miser. per skandalet e tjera te tij me ndonje rast tjeter

  Ernat fejzullahu-"Gebellsi" i PDSH-se shume i urryer nga anetaresia e PDSh-se dhe nje njeri kontravers me nje biografi familajre shume te dyshimte. I deshtuar ne ish qeverine Georgievski si minister pa karrike dhe drejtore i aeroprotit e ngarkojne me shume skandale financiare.


  Per te tjeret gjate debatit.

  PS Keta dy qe po i permend jane ajka e deshtimit te PDSH-se dhe jane shume persona te padeshirueshem por jane servila shume te njohur!

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,215
  Aty ku ka shqiptare, patjeter se do te kete edhe qeveri ne diel edhe nen hije, sikur nuk mund te merremi vesh. Rasti ne Shqiperi me Berishen, ne Kosove me Thaqin dhe tani ne Maqedoni me Arber Xhaferin.
  Dje ne pushtet, sot nen hije e neser???????
  Kam vetem nje hall se mos do mbeten te gjelbert (nuk do te piqen politikisht) duke ndenjur nen hije (mu sikur shalqini) , duke kritikuar dhe duke mos bere asgje per popullin e tyre?!

  Ishte njeri qe vetem kritikonte gjithenje duke thene: Ti nuk e ke mire, pastaj tjetrit ti nuk e ke mire, por kur e pyesin e si do te beje ti, ai pergjigjet: Nuk e di se si vec keshtu nuk ben....(pra nuk kishte as edhe nje ide).
  Ndryshuar pr her t fundit nga Poeti : 10-09-2005 m 16:26
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 10. #10
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Babadimer nuk ka nevoje te kapesh per emra konkret duke u zbuluar dosjet e tyre. Interesi eshte se duhet te japim komentet tona per "idene revolucionare" te ketyre byrazilave qe duan te ndjekin sistemin deshtues Thacian Kosovar edhe ketu ne MK. Kjo eshte idiotsire e rendit te pare.

  Duke ditur se Thaciant e MK, jane ngushte te lidhur me Thaciant e KS-se eshte me se normale qe edhe keto te veprojne sipas parimeve te tyre dhe te mos tradhtojne njera tjetren ne ideologjite e tyre per nje Kosove/Maqedoni etnikisht te pastert.

  S'kam komente me shume, te shohim si do e vlerson pozita kete hap te tyre dhe besojme se do kene sukses te luajne lojen e maces me miun dhe duke aktruar goja se jane dikushi dhe pyeten per dicka...mua me dhimbsen njerezit e mencur ne kete subjekt si A.Xhaferi dhe Z.Dika qe bien pre e manguparive Thaciane dhe dalin qesharake para te gjtheve.

  I urojme suksese ne rolin e ministrise dhe personalisht i drejtohem Iljaz Halimit - minister i Fese, te pyes: Se kur do te zgjedh kontesin e e Bashkesise Islame ne MK po ashtu edhe kontestin serbo-maqedon per kishen sepse ai eshte minister i te gjitheve a, jo vec i shqiptareve lol
  My silence doesn't mean I am gone!

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Shkupi
  Antarsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Shkup/Iliri
  Mosha
  50
  Postime
  762
  Po me vjen cudi nga disa ketu qe pretendojne se studiojne apo kane studiuar jashta vendit dhe nuk e dine se ne politike ekzistojne gjera te tilla.Madje ne boten perendimore simulacioni eshte nje lende e vecante ndoshta kryelenda ku jepen edhe provime perfundimtare.Partite me te medha perendimore kane resore te njejta sikurse edhe qeveria me crast punojne per te dhene ide e zgjidhje e njekohesisht i kapin gabimet e garnitures ne pushtet.
  Nuk do te them nese eshte apo jo e qelluar idea e qeverise ne hije por nese qasja eshte fisnike nje oponim i tille i ideve dhe zgjidhjeve per cdo sfere te jetes mund te jete shume e qelluar.
  Dikush tha se eshte loja e maces dhe miut ne kontekst te pozites dhe opozites.Nese roli i maces i eshte dedikuar SDSM-se dhe miut partive shqiptare atehere kjo eshte keshtu por nese ai qe e shkroi kete e kishte fjalen per nenen parti ne pushtet te cilen e sheh si mace karshi PDSH-se ne opozite si mi atehere perseritet gabimi tashme tradicional shqiptar.Nje far lloj simulacioni-pushtet eshte edhe aktiviteti i partise shqiptare ne pushtet e cila e luan rolin e "pushtetit" por te nje pushteti neper katunde e mehalla shqiptare por edhe aty deri ne nje kufi sepse komunistet nuk lejojne cudira.

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e babadimri
  Antarsuar
  07-07-2003
  Vendndodhja
  usa
  Mosha
  46
  Postime
  707
  Citim Postuar m par nga Davius
  Babadimer nuk ka nevoje te kapesh per emra konkret duke u zbuluar dosjet e tyre. Interesi eshte se duhet te japim komentet tona per "idene revolucionare" te ketyre byrazilave qe duan te ndjekin sistemin deshtues Thacian Kosovar edhe ketu ne MK. Kjo eshte idiotsire e rendit te pare.

  Duke ditur se Thaciant e MK, jane ngushte te lidhur me Thaciant e KS-se eshte me se normale qe edhe keto te veprojne sipas parimeve te tyre dhe te mos tradhtojne njera tjetren ne ideologjite e tyre per nje Kosove-Maqedoni etnikisht te pastert.

  S'kam komente me shume, te shohim si do e vlerson pozita kete hap te tyre dhe besojme se do kene sukses te luajne lojen e maces me miun dhe duke aktruar goja se jane dikushi dhe pyeten per dicka...mua me dhimbsen njerezit e mencur ne kete subjekt si A.Xhaferi dhe Z.Dika qe bien pre e manguparive Thaciane dhe dalin qesharake para te gjtheve.

  I urojme suksese ne rolin e ministrise dhe personalisht i drejtohem Iljaz Halimit - minister i Fese, te pyes: Se kur do te zgjedh kontesin e e Bashkesise Islame ne MK po ashtu edhe kontestin serbo-maqedon per kishen sepse ai eshte minister i te gjitheve a, jo vec i shqiptareve lol
  Davius defrinitivisht je i papermiresueshem. A mundesh ta krahasosh hashim Thacin me keto qe po i permedn. te ta perkujtoj se hashim Thaci ka qene perfaqesues politik i Ushtrise Clirimtare te Kosoves, ish kryeminister i Qeverise3 se perkohshme te Kosoves, kryenegociator i delegacionit shqiptar ne Rambuje. Eshte e pandershme te besh kesi paralelesh. Fundja Hashim Thaci lufton per shtet kurse Ju BDI-ja dhe PDSH-ja luftoni vetem per nje pushtet te kufizuar aq sa ju japin maqedonet kete e dime une e ti dhe edhe ata ne BDI e PDSH.
  Pse se doni ju BDI-stet Hashim Thacin a je pyetur se nese analizohet edhe partia juaj edhe ajo e Hashim Thacit jane parti te dala nga lufta! Pyete shefin tend
  Per tezat tjera reth PDSh jam dakord deri diku

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e Shkupi
  Antarsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Shkup/Iliri
  Mosha
  50
  Postime
  762
  Jane prishur raportet sepse Hashim Thaci e Bardhyl Mahmuti kane shpalosur hapur se cili ka qene synimin i vertete i drejtuesve te luftes per liri. Ndryshe nuk mund te kuptohet i tere ai rehabilitim i ish pushtetareve me te poshter te PPD-se por edhe disa te PDSH-se qe tani e valojne flamurin e BDI-se. Qellimi i drejtuesve kryesor ka qene pushteti e jo te drejtat e shqiptareve edhe pse luftetaret e lirise luftuan per idealin e lirise se popullit shqiptar i cili me formimin e BDI-se u tregua ne pamjen e saj te vertete e qe eshte --marrja e pushtetit dhe mbajta e pushtetit me cdo kusht. Luftetaret e lirise kane mbetur askund, te neperkembur nga pushteti, ne rrezik te perhershem nga komandantet e bllaces dhe fallangat e tyre proqeveritare (nen mbrojtjen e pushtetit) si dhe te policise maqedone te Brankos. Fund i perkryer e jo mahi. Eshte koha e fundit te dalin faktet e qe populli ti sheh historite e figurave qe na e sollen 'lirine" dhe pse na e sollen kete liri qe nuk mund ta gezojme ne ordineret e ketij vendi.

 14. #14
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Babimer, une terhoqa vetem nje paralele PDK-se dhe PDSH-se dhe s'permenda gje apo krahasova dicka, pra mos fluturo aq lehte. "Ku s'ka pula mos bej ISH"... E dime mire se keto dy parti kane nje bashkepunim te thelle mes vete dhe eshte me se normale qe te mesojne nga njera tjetra...

  Dhe kur debaton, mos mu drejto: Ju te BDI-se, ta kam thene mijera here une ne BDI s'jam hic, jam vetem birra e fundit e kavallit...

  At se BDI dhe PDK jane te dalura te dyjat nga lufta e dije une dhe e din cdo kush, por BDI-ja morri voten e shqiptareve te Maqedonise pasi ishte subjekt i dalur nga lufta e 2001-it, ndersa PDK-ja nuk mori votat e elektoratit kosovar edhe pse edhe ajo ishte e subjekt i dalur nga lufta, ketu vlen te theksohet edhe AAK-ja qe poashtu nuk morri besimin e popullit. Tash nese hjekim nje paralele mes asaj pse BDI-ja fitoi zgjedhjet ne Maqedoni dhe pse PDK-ja ose AAK-ja nuk fituan zgjedhjet ne Kosove eshte dicka tjeter...ketu tash vie ne pah besimi i popullit ne individ qe udheheqin ato subjekte...e leme me kaq kete se larguam shume nga boshti i temes..

  Doja te me flasesh dicka me shume per PDSH-istat tu, nuk na the asgje interesante dhe drejt si gjithmone kapesh per komentet e mia.

  Shkupi,

  Maqedonia ose Kosova nuk jane Gjermani ose France te kene edhe Qeveri ne Hije sepse aq e kemi kapacitetin, dhe nuk duhet t'e shtrishe kembet sa e ke jorganin, por cuditerisht tek ne ndodhe e kunderta...

  Kaq per tash...
  My silence doesn't mean I am gone!

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e babadimri
  Antarsuar
  07-07-2003
  Vendndodhja
  usa
  Mosha
  46
  Postime
  707
  Ti djale ke probleme fundamentale me vetveten krejt te duken se jane PDSH-ista po vij ne perfundim se edhe ti si Nevzat bejta je nje pdsh-ist i deshtuar qe e kerkon veten ne bdi. Edhe prej ku vish ti ne perfundim se une jam PDSh-se une sjam me PDSH-ne sepse eshte parti e deshtuar po nuk jam dhe me bdiu-ne e degjeneruar

 16. #16
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  O njeri, do kapesh per problemin qe diskutohet apo do me kritikosh mua.
  Nese s'ta mban te diskutosh mos i krruaj dhe mandej te me ofendosh personalisht...kujdes zotri se cka flet, dhe mos shfrytzo tastaturen per t'u shitur trim dhe patriot, ishte koha kur duheshte te tregohesh.

  Nese vazhdon me avazin tend, s'te replikoj me.

  Shkupi, respekte per ti, i sheh gjerat mire sepse perballesh me realitetin e perditshem qe sundon ketu.
  My silence doesn't mean I am gone!

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Shkupi
  Antarsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Shkup/Iliri
  Mosha
  50
  Postime
  762
  PDK-ja e Hashim Thaci po te ishin mbajtur zgjedhjet menjehere pas perfundimit te luftes do te fitonte bindshem ndaj LDK-se.Kaosi post-war vazhdoi per nje kohe te gjate dhe etiketa mbeti te krahu i luftes edhe pse eshte te zezat si vjedhjet,uzurpimet,kontrabandat i benin njerezit qe kryesisht nuk kishin asnje merite ne ate lufte apo kishin vetem ndonje rol periferik por tani te zbritur nga mali ne qytet "ne Kosoven e tyre te lire" krijonin kaosin ne emer te:"UCK MOS E PREK".Hashim Thaci nuk beri asgje per te pastruar njollen ne emrin e UCK-se dhe me kete ai ne fakt u be bashkepjesemarres ne kaos. Ne Kosove ka funksionuar sistemi paralel i LDK-se ne kohen e okupacionit serb dhe perseri gjerat nuk kane qene edhe aq kaotike pavaresisht dhunes serbe.Kjo ka qene edhe arsyeja kryesore pse Hashim Thaci nuk i fitoi zgjedhjet dhe pse ai per nje kohe te gjate nuk ka per ti fituar zgjedhjet--thjeshte garnitura e tij nuk ka kapacitet shtetformues--.Ne Maqedoni patem nje situate tjeter.PPD-ja dhe PDSH-ja ishin parti totalisht deshtake qe nuk arriten asgje gjate "sundimit te tyre" dhe populli kerkoi ndryshim radikal e "BDI-ja ra si njeshi ne dore" e cilesuar si garniture e cila e ktheu dinjitetin e shqiptarit dhe u votua ne menyre plebisitare.Por kapaciteti drejtues edhe i kesaj partie eshte shume i dobet dhe tani kemi nje situate te ngjashme me Kosoven pas luftes por me dallim se ketu tani dihet kush sundon (me shqiptaret) dhe cdo deshtim apo merite ka nje emer.

 18. #18
  [duke luajtur futboll] Maska e Adriano-10
  Antarsuar
  06-08-2005
  Vendndodhja
  Stadium........ Grupi: Tetova Clan
  Postime
  305

  Nacionalizm klasik ndaj maqedonasve musliman

  Dnevnik - PDSH-ja do t`i ndrroj mbiemrat

  Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) do t`i ndrroj prapashtesat "ski" dhe "ov" n mbiemrat e shqiptarve n pjesn qendroro-lindore t Maqedonis. Kt, si shkruan n numrin e sotm gazeta maqedonase "Dnevnik", e ka premtuar nnkryetari i PDSH-s opozitare Menduh Thai n konventn parazgjedhore partiake q u mbajt gjat ksaj jave n Shkup. Thai shtoi se nevojitet korrigjim i mbiemrave t shqiptarve n njsin e tret zgjedhore q prfshin rajonin e Shtipit dhe Velesit, ku tendenca pr asimilimin e tyre nuk kapushuar. Nga PDSH-ja, nuk deshn t qartsojn se pr cilt shqiptar kan menduar, shkruan gazeta, duke transmetuar reagimet e Shoqats s maqedonasve me prkatsi fetare islame. "sht evidente se Thai ka menduar n ne duke marr parasysh t gjitha tentimet e deritanishme pr shndrrimin e dhunshm t maqedonasve-musliman n shqiptar", konsideron kryetari i ksaj shoqate Ismail Bojda, duke shtuar se qllimi i ktill i PDSH-s sht "nacionalizm klasik ndaj maqedonasve musliman".
  Punn e sotme mos e lr pr nesr...shtyje sa t mundesh...

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-06-2005
  Vendndodhja
  Strug
  Postime
  29
  Me pelqeu deklarata e liderit te VMRO- Popullore Georgievski i cili tha: "Maqedonasit muslimane qe jetojne ne Maqedonine Perendimore dita dites po shkojne drejt asimilimit ne Shqiptar. Rasti me i fundit eshte zenka e madhe qe ndodhi ne Struge diteve te fundit midis "maqedonasve orthodokse" dhe atyre "muslimane".


  Keto nuk e dine se historia tregon se keto njerez jane me prejardhje Shqiptare. Nuk e dine se keto njerez kane mesuar ne shkolla SHQIPE. Nuk e dine se para 50 e ca vitesh, keto njerez nuk i kishin mbiemrat me "SKIA" apo me "OVA" por i kishin te pastra shqiptare.


  Respekte.
  Albanian ForEver

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  no comment !
  #VamosArgentina

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Rufi Osmani formon parti politike
  Nga Vista n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 17:06
 2. Nexhat Daci formon parti t re
  Nga Davius n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 97
  Postimi i Fundit: 30-04-2007, 08:38
 3. Alajdin Demiri formon parti politike
  Nga babadimri n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 49
  Postimi i Fundit: 23-07-2006, 09:19
 4. Ish prefekti i Tetoves, Alajdin Demiri formon parti poltiike
  Nga babadimri n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-08-2005, 03:53
 5. Karakterin njeriu e formon vet?
  Nga elda n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 07-08-2003, 17:42

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •