Close
Faqja 70 prej 70 FillimFillim ... 2060686970
Duke shfaqur rezultatin 1,381 deri 1,397 prej 1397
 1. #1381
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Antarsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime n 5 postime
  Mbaroi ndeshja me Kazakistanin 3 me 0

  Klose shnoi dhe u lndua
  Gomez u fut pr Klose dhe shnoi.
  Ndrsa Podolski prgatiti nj gol pr Klosen, nj pr Gomez dhe te 3 e beri vet.

  Turqia humbi sot kundr Azerbajgjanit. lol
  Mso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 2. Anetart m posht kan falenderuar strange pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 3. #1382
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  pse nuk e gjej temen e bundesliges une amon
  JO SEKS PARA MARTESE

 4. #1383
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  08-05-2009
  Postime
  322
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim

 5. Anetart m posht kan falenderuar xennie_boy pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 6. #1384
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Antarsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  94
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime

  Ballack, lamtumir kombtares gjermane

  Michael Ballack nuk do t luaj m n kombtaren gjermane. Lajmin e ka br t ditur traineri Joachim Loew.
  Loew ka deklaruar se sht takuar me futbollistin n muajin mars dhe se ka biseduar disa her me t n telefon.

  Nga bisedimet tona kam krijuar prshtypjen se Bllack e kupton kndvshtrimin ton. Kemi shum lojtar t rinj me perspektiv t mir, ka pohuar Loew.

  Mesfushori i Bayer Leverkusen, Bayern Munchen dhe Chelsea ka luajtur 99 ndeshje me kombtaren gjermane, nga viti 1998 n 2010.
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 7. Anetart m posht kan falenderuar ^_BIM_BUM_BAM_^ pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 8. #1385
  Desert Fox Maska e bayern
  Antarsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  98 ndeshje. Ndeshjen e 99 edhe te fundit do ta luaje ne 10 Gusht kunder Brazilit ne miqesoren e cila do te sherbeje si dita e lamtumires per ish kapitenin.
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 9. Anetart m posht kan falenderuar bayern pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 10. #1386
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime
  Gjermania do te luaj dy ndeshje miqsore kte jave me Ukrainen,vendin prites te Europianit 2012 ne Kiev,dhe me pas do te pres Hollanden ne Gjermani ne stadjumin e Hamburgut.Interesant
  esht fakti se Lev nuk ka grumbulluar kapitenin Lahm.Shpresoj dhe kam besim se Gjermania
  do i fitoj te dyja takimet me nje rezultat te paster.Parashikimi im per ndeshjen me Ukrainen eshte 0-2,ndersa me Hollanden do te fitojm 3-1.

  Forzza Dojch
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 11. Anetart m posht kan falenderuar {A_N_G_E_L_69} pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 12. #1387
  Desert Fox Maska e bayern
  Antarsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime
  Ku jane Hollandezet? I ka pa njeri sot?
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 13. Anetart m posht kan falenderuar bayern pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 14. #1388
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Antarsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime n 94 postime
  Citim Postuar m par nga bayern Lexo Postimin
  Ku jane Hollandezet? I ka pa njeri sot?
  Pse, me ke luajten?
  Where does a thought go when it's forgotten?

 15. #1389
  Desert Fox Maska e bayern
  Antarsuar
  12-06-2002
  Postime
  3,029
  Faleminderit
  1
  9 falenderime n 9 postime


  Kam thone une ju te Hollandez jeni tifoze plazhi. vetem kur vjen sezoni kujtoheni
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 16. Anetart m posht kan falenderuar bayern pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 17. #1390
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime
  Gjermania tregoi dhe nje her forcen e saj reale.Nje fitore e paster me Hollanden,

  qe mban vendin e par momentalisht sipas renditjes se fifas.


  3 super gola te shenuar nga Muller , Klose dhe Ozil.


  Favoritet kryesore te Europianit i treguan mbrem dhembet


  se kush jane dhe cfar jan ne gjendje te bejne..


  Forzza Dojchcccccccccccccc
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 18. #1391

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  E o avash se miqsore ishte .
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 19. Anetart m posht kan falenderuar BlooD_VenoM pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 20. #1392
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime n 58 postime
  Citim Postuar m par nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  E o avash se miqsore ishte .
  xhek na thyne brinjet

 21. Anetart m posht kan falenderuar drague pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 22. #1393
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime
  Citim Postuar m par nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  E o avash se miqsore ishte .
  Miqsore pra,po per te dy ekipet miqsore ishte


  Mbrem Gjermania ka bo loj me te bukur se Barcha
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 23. #1394

  Antarsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime n 46 postime
  Citim Postuar m par nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Miqsore pra,po per te dy ekipet miqsore ishte


  Mbrem Gjermania ka bo loj me te bukur se Barcha
  Kur thon tironsit:

  " Po jo mr jahu jo... se e bre gol fare.

  Lilo,e pash,po kishim mungesa .
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 24. #1395
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime
  Golat dhe rastet me te bukura ne ndeshjen me hollanden

  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

 25. Anetart m posht kan falenderuar {A_N_G_E_L_69} pr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 26. #1396
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Antarsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  94
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Ju pelqen
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 27. #1397
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Antarsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime n 95 postime
  Ja lista provizore e Gjermanis:

  Portier: Manuel Neuer (Bayern), Marc Andr ter Stegen (Borussia Mnchengladbach), Tim iese (erder Bremen) dhe Ron Robert Zieler (Hannover 96).


  Mbrojts: Holger Badstuber (Bayern), Jerome Boateng (Bayern), Benedikt Hwedes (Schalke), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Philipp Lahm (Bayern), Per Mertesacker (Arsenal) dhe Marcel Schmelzer (Borussia Dortmund).


  Mesfushor: Lars Bender (Bayer Leverkusen) Sven Bender (Borussia Dortmund), Julian Draxler (Schalke), Mario Gtze (Borussia Dortmund) Ilkay Gundogan (Borussia Dortmund), Sami Khedira (Real Madrid), Toni Kroos (Bayern), Thomas Mller (Bayern), Mesut zil (Real Madrid), Lukas Podolski (Koln), Marco Reus (Borussia Mnchengladbach), Andr Schrrle (Bayer Leverkusen) dhe Bastian Scheinsteiger (Bayern).  Sulmues: Cacau (Stuttgart), Mario Gmez (Bayern) dhe Miroslav Klose (Lazio Roma).


  ForcA Dojchhhhhhhhhhhhhhhhhhhh..
  Ti, Shqipri, M Jep Nder, M Jep Emrin Shqiptar

Faqja 70 prej 70 FillimFillim ... 2060686970

Tema t Ngjashme

 1. BESA - Tifozat verdhezinj
  Nga FЯODO n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 20-07-2008, 07:00
 2. Tifozat e Italis!
  Nga Isomer937 n forumin Botrori - Brazil 2014
  Prgjigje: 710
  Postimi i Fundit: 13-07-2006, 06:39
 3. Tifozat e Francs!
  Nga Juventini n forumin Botrori - Brazil 2014
  Prgjigje: 60
  Postimi i Fundit: 09-07-2006, 23:16
 4. Tifozat e te modhes ''TIRANA'' <2>
  Nga La_Lune n forumin Futbolli shqiptar
  Prgjigje: 151
  Postimi i Fundit: 04-03-2005, 18:25

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •