Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 19 prej 19
 1. #1
  WhAtEvEr Maska e SR4Life
  Anėtarėsuar
  18-02-2003
  Vendndodhja
  Myrtle Beach S. Carolina
  Mosha
  38
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pamje nga Saranda

  PAMJE NGA SARANDA (klikoni te linku i meposhtem per te pa fotografite.)

  http://galeria.albasoul.com/album02
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga StterollA : 07-08-2004 mė 21:43
  Smiling Faces, Beautiful Places

 2. #2
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime

  Foto Nga Saranda

  Ja disa foto nga Saranda bukuroshe.

  Saranda ėshtė qytet nė jug tė Shqiperisė, e vendosur nė bregdetin jonian, pėrballė ishujve tė Korfuzit. Emri Saranda vjen nga njė manastir i hershėm kristian nė Qafėn e Gjashtės, qė i kushtohet Dyzet Shenjtėve (Santi Quaranta).
  Qyteti i Sarandes ndodhet ne nje gji te hapur te detit Jon. Panorama e detit, varieteja e flores, e favorizuar me klimen e bute, e bejne Saranden nje qender te preferuar per clodhje, pushime, dhe nje qytet te preferuar turistesh, jo me kot njihet si qyteti i muajit te mjaltit. Plazhi eshte shume i paster, jane shtuar kapacitetet e hotelerise, restoranteve, diskotekave dhe lokalet e nates. Pushuesi mund te gjeje ketu vlera historike dhe arkeologjike te nivelit boteror, si Butrinti, Kalaja e Lekuresit, Finiqi, Manastiret e vjetra te 40 Shenjtoreve dhe Mesopotamit, etj. Rritja e kultures se sherbimit turistik, e ka ber kete vend akoma me te vizituar nga turistet e huaj dhe vendas.
  Ne Sarande sot ka sherbime ditore me traget per ne Korfuz dhe anasjelltash.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Sui generis

 3. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar RaPSouL pėr postimin:

  Lazo (17-12-2018)

 4. #3
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime

  .

  Ja edhe disa tjera.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Sui generis

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar RaPSouL pėr postimin:

  Lazo (17-12-2018)

 6. #4
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime

  .

  Edhe disa te tjera.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Sui generis

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar RaPSouL pėr postimin:

  Lazo (17-12-2018)

 8. #5
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime

  .

  Some else.....
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Sui generis

 9. #6
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime

  .

  Edhe disa tjera.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Sui generis

 10. #7
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime


  Welt Meister 2014

 11. #8
  Liverpool Maska e apollon 23
  Anėtarėsuar
  10-01-2006
  Postime
  285
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Saranda se fundmi
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Eshte e vertete qe puna e fisnikeron njeriun, por shoqeria jone nuk ka nevoje per aristokrate.


 12. #9
  Liverpool Maska e apollon 23
  Anėtarėsuar
  10-01-2006
  Postime
  285
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Vazhdojme me Saranden
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Eshte e vertete qe puna e fisnikeron njeriun, por shoqeria jone nuk ka nevoje per aristokrate.


 13. #10
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,697
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Vertet nje qytet i bukur, nje perl e Shqiperise...
  pergezime per fotot, jane shume te bukura.
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 14. #11
  Liverpool Maska e apollon 23
  Anėtarėsuar
  10-01-2006
  Postime
  285
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Te tjera foto nga kjo perla e jugut
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    
  Eshte e vertete qe puna e fisnikeron njeriun, por shoqeria jone nuk ka nevoje per aristokrate.


 15. #12
  i/e regjistruar Maska e elen
  Anėtarėsuar
  07-01-2005
  Vendndodhja
  United States of Albania
  Postime
  924
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Dihet se te rralle jane tashme ata qe nuk kane vajtur ne Sarande.
  Po e mira eshte qe te vini dhe vendin nga jane marre fotot..
  Psh. qyteti mbrenda, qendra, Ksamili, Butrinti, Centrali, xhiro, porti, Borshi, Kakomeja, Hotel Butrinti (a si e quajne tani), Syri i Kalter, Lekuresi etj.etj. qe te mos kujtohet se jane nje dhe per vizitoret e ardheshem te dine ku te referohen ose ku te kerkojne qe te vene..
  Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway

 16. #13
  i/e regjistruar Maska e Nyx
  Anėtarėsuar
  02-07-2006
  Postime
  1,276
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  .................................................. ................................
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 03-04-2008 mė 06:26 Arsyeja: Jo fotografi qe permbajne

 17. #14
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Welt Meister 2014

 18. #15
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Welt Meister 2014

 19. #16
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Welt Meister 2014

 20. #17
  . Maska e Altin1
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  2,870
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Welt Meister 2014

 21. #18
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Si NEW YORK CITY vogel e kemi SARANDEN ton te dashur.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 22. #19
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,258
  Faleminderit
  161
  107 falenderime nė 95 postime

  Pėr: Pamje nga Saranda

  My city....Emri: 22687924_1873658882662659_2925939744047605787_n.jpg

Shikime: 335

Madhėsia: 41.0 KBEmri: 22713383_1873658869329327_5643178792193452638_o.jpg

Shikime: 389

Madhėsia: 73.0 KBEmri: 22687865_1873658799329334_663157535640825219_n.jpg

Shikime: 380

Madhėsia: 49.9 KBEmri: 22730339_1873658765996004_7921274803600889761_n.jpg

Shikime: 327

Madhėsia: 79.3 KB
  Silence is golden.

Tema tė Ngjashme

 1. Saranda 2004
  Nga dodoni nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 07:41
 2. Massacre at Podujevo, Kosovo
  Nga ARIANI_TB nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-03-2006, 09:07
 3. Saranda i heq mandatin Nanos
  Nga CEZARND nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 22-10-2005, 15:50
 4. Arrestohet vrasesi (serb) i ministres suedeze
  Nga Ullmar Qvick nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 30-03-2004, 18:52
 5. Saranda, gati per fluks me te madh turistesh
  Nga ganoid nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 02-06-2003, 18:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •