Close
Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789
Duke shfaqur rezultatin 161 deri 177 prej 177
 1. #161
  Francese, italiane, austrialiane jan te gjitha te mira

 2. #162
  Sot u zhvillua per here te pare ne Tirane panairi i veres shqiptare. Uroj qe ky aktivitet te behet tradite, per promovimin e vererave tona. Ne kemi vreshta dhe gjithmone ka patur njerez qe e kane bere veren edhe ne kushte shtepiake. mimin si vera me e mire e fitoi kantina obo.
  Mos shkruaj gj kur je me nerva, sepse, ndrsa plaga e gjuhs sht m e keqe se e shpats, mendo ka mund t jet ajo e pends

 3. #163
  i/e regjistruar Maska e aadili
  Antarsuar
  21-09-2006
  Vendndodhja
  Zrich
  Postime
  295
  Chateau Petrus 1947
  mimi pr 7,5 dl Euro 9500.00
  Ndryshuar pr her t fundit nga aadili : 10-12-2011 m 19:01

 4. #164
  i/e regjistruar Maska e aadili
  Antarsuar
  21-09-2006
  Vendndodhja
  Zrich
  Postime
  295
  Ja edhe nje q sht mjaft e mir.
  Opus One 1985 napa valley county north coast 7dl 250.- Euro

  sht mjaft interesant se kete vere e kan prodhuar s bashku dy prodhuesit me t mdhenje botror Baron Rotschild dhe Robert Mondavi.
  Ndryshuar pr her t fundit nga aadili : 10-12-2011 m 19:16

 5. #165
  Kompania ku punoj pr festa shprndan:  Waiting to try:

  Quand le doigt montre le ciel, l' imbcile regarde le doigt.

 6. #166
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,016
  Nuk perdori

 7. #167
  i/e regjistruar Maska e lisa12
  Antarsuar
  30-11-2008
  Postime
  2,625
  mezi po pres te shkoj ne shqiperi se kunata ime me ka ruajtur ca vere qe e kane bere vete ,ato thone qe ka dale speciale........une nuk jam tifoze pijesh por kot me rrin mendja atymeqe esht e bere vete
  Ti me sjell gjithmone fat dhe lumturi

 8. #168
  Sado qe te jete bere e mire, prap vere e bere vete ne shtepi mbetet!

 9. #169
  kjo eshte iresistable ... ne fakt eshte shampanje ..

 10. #170
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,622
  O Enii, nga kjo shampanj kam gjith ato n qilar, sht shum e shijshme.
  Pastaj kam verra t lloj-llojshme q nga vitet e `80-ta...
  Love has no limits

 11. #171
  mmmm nice nice

  tani duhet tna thuash kordinatat e shtepise

 12. #172
  Gjurm n Pentagram ♪... Maska e symphony
  Antarsuar
  04-06-2009
  Vendndodhja
  N luginn e dashuris.
  Postime
  2,622

  Talking

  Citim Postuar m par nga Enii Lexo Postimin
  mmmm nice nice

  tani duhet tna thuash kordinatat e shtepise
  Prgjigje jokorrekte. T thoshe hidhe nj shishe ktej, si shprblim do t fitoje dhe nj t dyt, n rastin konkret, shtpin e kam pa koordinata. :-D lol
  Love has no limits

 13. #173
  Citim Postuar m par nga symphony Lexo Postimin
  Prgjigje jokorrekte. T thoshe hidhe nj shishe ktej, si shprblim do t fitoje dhe nj t dyt, n rastin konkret, shtpin e kam pa koordinata. :-D lol
  po mendova te te shoqeroj ta pinim bashke ...lol

  sidoqoft dhe nje shishe e pranoj

 14. #174
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-06-2003
  Postime
  1,556
  Citim Postuar m par nga lisa12 Lexo Postimin
  mezi po pres te shkoj ne shqiperi se kunata ime me ka ruajtur ca vere qe e kane bere vete ,ato thone qe ka dale speciale........une nuk jam tifoze pijesh por kot me rrin mendja atymeqe esht e bere vete
  eshte veshtire, por jo e pamundur, te gjesh vere te mire te bere ne Shqiperi, keshtu qe mos e mbaj shume mendjen aty se mos zhgenjhesh .

  Per sa i perket temes Cotes du Rhone eshte vere goxha e mire.

 15. #175
  i/e regjistruar Maska e stern
  Antarsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,038
  Me peqen jashtzakonisht
  Valpolicella Classico

  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist fr das Auge unsichtbar."


 16. #176
  http://www.lajme.gen.al/photos/11/02/vera.jpg

  vera e kuqe me pelqen shume.......

 17. #177
  Dieli Maska e [HD]
  Antarsuar
  12-11-2011
  Vendndodhja
  Suisse
  Mosha
  39
  Postime
  464
  Ju sugjeroj ta shijoni kete vere!


  Mos harro ti lutesh Zotit do mbrmje.

Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789

Tema t Ngjashme

 1. Vera Made In Albania, 90% jasht standardeve
  Nga Davius n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-11-2006, 07:24

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •