Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  .
  Anėtarėsuar
  02-11-2004
  Mosha
  100
  Postime
  41

  sa e si ndikojne kaq shume universitete ne zhvillimin e kombit?!

  Lexova se me 1 Tetor hapet Unversiteti i Durresit me deget e saja
  Me sa di ka universitete edhe ne Shkoder Tirane Korce Elbasan Gjirokaster...
  per te mos harru ato te Prishtines e Tetoves...
  Sa universitete na duhen,sa dege sa fakultete,ku valle do gjinden gjithe keta pedagoge professore asistente gjithe kjo baze materiale gjithe keto finanzime...
  Nuk do te ishte me mire qe te kishim vetem dy maksmimumi tre universitete por cilesore,edhe pse nje pjese e mire e te rinjeve ikin me studime jashte?!

  Kam shume rezarva e dushoj shume ne cilesine qe do te kene te gjitha keto universitete dhe per me teper nese do te jene universitete ne kuptimin e plote te fjales.
  Nje shkolle e mire sjell vetem perparim per kombin po sme duket keshtu e
  me vjen ne mend ajo fjala e urte jaja e lire e shet shtepine

 2. #2
  pse kshtu ti?

  nuk do te doje te kishe mundeisne e studimit te dera e shtepise po te ishe banor ne vermosh?

  200 libra, 25 te diplomuar e me experience, 250 karrike e tavolina dhe 4 salla bejne nje universitet te ri (nese ka patur univeristete te vjeter qe kane studiuar programet me te mira)

  cilesia? ate e vedos tregu. Apo nuk ke besim tek tregu i lire i punes?!

Tema tė Ngjashme

 1. Diaspora shqiptare nė mbrojtje tė ēėshtjes sonė kombėtare
  Nga altin55 nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-10-2012, 09:20
 2. Rexhep Qosja: Moisiu nderoi tradhtarin Rugova
  Nga Arb nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 56
  Postimi i Fundit: 15-05-2007, 12:50
 3. Ku po shkon kombi shqiptar?
  Nga ARIANI_TB nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 18-01-2007, 05:47
 4. Ndarja e popullit Shqiptar nga ai "Kosovar" dhe anasjelltas!?
  Nga Albanino nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 125
  Postimi i Fundit: 06-02-2006, 14:17
 5. Pėrgjigje: 139
  Postimi i Fundit: 14-06-2005, 06:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •