Citim Postuar mė parė nga kęrlighed Lexo Postimin
Po shkruaj une nje.

Ishte nje grup gjurmuesish( ta zeme meshkujsh) qe hasin ne kanibale diku ne nje ishull. Udheheqesi i kanibaleve i lidh i pergadit per ti ngrene, mirepo u jep nje mundesi per te shpetuar. U jep nje cope leter dhe nje laps ku ata mund te shkruajne cfar tu doje zemra. Mirepo nese ajo qe kane shkruar eshte e vertete, do ti ziej dhe haje, nese nuk eshte e vertete do ti pjeke dhe haje.
Njeri prej tyre shkruan dicka dhe shpeton. Cfare shkrojti ai?
cila ėshtė pėrgjigja e saktė e kėsaj?