Close
Faqja 17 prej 17 FillimFillim ... 7151617
Duke shfaqur rezultatin 321 deri 337 prej 337

Tema: SS Lazio

 1. #321
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  o toni se ti do dish ma mire italisht pse tek tutomercatoweb thote se drejtori teknik tare ndodhet ne brasil per me pa andre limen???
  apo e kuptoj gabim une
  vazhdon te jete tare drejtor apo jo
  lajmi qe dergova vinte direkte nga top chanel por do informohem me mire dhe do te kthej pergj goldi.
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 2. #322
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266
  goldi ke te drejte tare eshte ende drejtori sportiv i laxios , me mire keshtu..

  lajmi qe permenda me larte paska qene fallso.
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 3. #323
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824
  Ku jan tifozat e Lacios!?Zgjohuni se ky esht viti juaj
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 4. #324
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824
  League table

  Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form H2H
  1 Lazio Roma 9 22 7 1 1 13 6 7
  2 Inter Milan 9 18 5 3 1 11 4 7
  3 AC Milan 9 17 5 2 2 14 8 6
  4 Juventus FC 9 15 4 3 2 18 10 8
  5 SSC Napoli 9 15 4 3 2 15 11 4
  6 Sampdoria Genoa 9 14 3 5 1 11 8 3
  7 ChievoVerona 9 14 4 2 3 11 9 2
  8 Udinese Calcio 9 13 4 1 4 8 10 -2
  9 AS Roma 9 12 3 3 3 9 12 -3
  10 US Palermo 9 11 3 2 4 15 13 2
  11 Genoa CFC 9 11 3 2 4 8 10 -2
  12 US Lecce 9 11 3 2 4 7 15 -8
  13 Cagliari Calcio 9 10 2 4 3 10 8 2
  14 Calcio Catania 9 10 2 4 3 8 8 0
  15 Fiorentina 9 9 2 3 4 9 10 -1
  16 Brescia Calcio 9 9 3 0 6 8 12 -4
  17 Parma FC 9 8 1 5 3 6 8 -2
  18 AC Cesena 9 8 2 2 5 6 11 -5
  19 Bologna FC 9 8 1 5 3 8 14 -6
  20 AS Bari 9 8 2 2 5 7 15 -8
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 5. #325
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824
  31.10.2010

  12:30 US Palermo 0-1 Lazio Roma
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 6. #326
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824
  07.11.2010

  15:00 Lazio Roma - AS Roma
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 7. #327
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824
  Nqs Lazio e fito kte derbi kaq te rendesishem konfirmon veten pretendent kryesor per te fituar titullin kamjon.Do me beheshe qefi qe Lazio te vashdonte me kte ritem.Suksese per ndeshjen e ardhshme ne derbi.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 8. #328
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824
  Lazio 0 - 2 AS Roma
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 9. #329
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824
  Lazzio humb me cezenen dhe bie nga fronti i vendit te pare: Cesena 1 - 0 Lazio
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 10. #330
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824
  Lazio Roma 2-0 SSC Napoli
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 11. #331
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824
  Parma FC 1-1 Lazio Roma

  Lazzio mer barazim ne Parma dhe ruan vendin e dyte.Nje pike qe i leverdis.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 12. #332
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  a vazhdon me ken tare drejtor teknik
  JO SEKS PARA MARTESE

 13. #333
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,824
  Po vashdon akoma.Dhe esht vlersuar shume nga analistet italjan per merkaton qe ka bere.Komplimenti per Iglin
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 14. #334
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Po vashdon akoma.Dhe esht vlersuar shume nga analistet italjan per merkaton qe ka bere.Komplimenti per Iglin
  flm angel per infon
  me behet qejfi jashtezakonisht
  po si keto mediat tona sflasin asigje se marr vesht
  JO SEKS PARA MARTESE

 15. #335
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601
  Forza Lazio se me quoten 3.20 do kemi nje te djele shume te mbare.
  E luajtur tek Tipico.

 16. #336
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,601
  Vehet bast per Igly Taren?

 17. #337
  Super Moderator Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,610
  Postimet nė Bllog
  2

  Pėr: SS Lazio

  Jemi tifoze te lashte edhe te shumte
  Nėse do mundoheshe tė lexoje mendjen time, do tė humbisje tėnden..

Faqja 17 prej 17 FillimFillim ... 7151617

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •