Close
Faqja 17 prej 17 FillimFillim ... 7151617
Duke shfaqur rezultatin 321 deri 337 prej 337

Tema: SS Lazio

 1. #321
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  36
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  o toni se ti do dish ma mire italisht pse tek tutomercatoweb thote se drejtori teknik tare ndodhet ne brasil per me pa andre limen???
  apo e kuptoj gabim une
  vazhdon te jete tare drejtor apo jo
  lajmi qe dergova vinte direkte nga top chanel por do informohem me mire dhe do te kthej pergj goldi.
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 2. #322
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  36
  Postime
  3,274
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  goldi ke te drejte tare eshte ende drejtori sportiv i laxios , me mire keshtu..

  lajmi qe permenda me larte paska qene fallso.
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 3. #323
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Ku jan tifozat e Lacios!?Zgjohuni se ky esht viti juaj
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 4. #324
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  League table

  Pos. Team GP Pts W D L GF GA +/- Form H2H
  1 Lazio Roma 9 22 7 1 1 13 6 7
  2 Inter Milan 9 18 5 3 1 11 4 7
  3 AC Milan 9 17 5 2 2 14 8 6
  4 Juventus FC 9 15 4 3 2 18 10 8
  5 SSC Napoli 9 15 4 3 2 15 11 4
  6 Sampdoria Genoa 9 14 3 5 1 11 8 3
  7 ChievoVerona 9 14 4 2 3 11 9 2
  8 Udinese Calcio 9 13 4 1 4 8 10 -2
  9 AS Roma 9 12 3 3 3 9 12 -3
  10 US Palermo 9 11 3 2 4 15 13 2
  11 Genoa CFC 9 11 3 2 4 8 10 -2
  12 US Lecce 9 11 3 2 4 7 15 -8
  13 Cagliari Calcio 9 10 2 4 3 10 8 2
  14 Calcio Catania 9 10 2 4 3 8 8 0
  15 Fiorentina 9 9 2 3 4 9 10 -1
  16 Brescia Calcio 9 9 3 0 6 8 12 -4
  17 Parma FC 9 8 1 5 3 6 8 -2
  18 AC Cesena 9 8 2 2 5 6 11 -5
  19 Bologna FC 9 8 1 5 3 8 14 -6
  20 AS Bari 9 8 2 2 5 7 15 -8
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 5. #325
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  31.10.2010

  12:30 US Palermo 0-1 Lazio Roma
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 6. #326
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  07.11.2010

  15:00 Lazio Roma - AS Roma
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 7. #327
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Nqs Lazio e fito kte derbi kaq te rendesishem konfirmon veten pretendent kryesor per te fituar titullin kamjon.Do me beheshe qefi qe Lazio te vashdonte me kte ritem.Suksese per ndeshjen e ardhshme ne derbi.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 8. #328
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Lazio 0 - 2 AS Roma
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 9. #329
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Lazzio humb me cezenen dhe bie nga fronti i vendit te pare: Cesena 1 - 0 Lazio
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 10. #330
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Lazio Roma 2-0 SSC Napoli
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 11. #331
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Parma FC 1-1 Lazio Roma

  Lazzio mer barazim ne Parma dhe ruan vendin e dyte.Nje pike qe i leverdis.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 12. #332
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  a vazhdon me ken tare drejtor teknik
  JO SEKS PARA MARTESE

 13. #333
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Mosha
  32
  Postime
  3,862
  Faleminderit
  174
  110 falenderime nė 95 postime
  Po vashdon akoma.Dhe esht vlersuar shume nga analistet italjan per merkaton qe ka bere.Komplimenti per Iglin
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 14. #334
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Po vashdon akoma.Dhe esht vlersuar shume nga analistet italjan per merkaton qe ka bere.Komplimenti per Iglin
  flm angel per infon
  me behet qejfi jashtezakonisht
  po si keto mediat tona sflasin asigje se marr vesht
  JO SEKS PARA MARTESE

 15. #335
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime
  Forza Lazio se me quoten 3.20 do kemi nje te djele shume te mbare.
  E luajtur tek Tipico.

 16. #336
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime
  Vehet bast per Igly Taren?

 17. #337
  Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Postime
  1,258
  Faleminderit
  161
  107 falenderime nė 95 postime

  Pėr: SS Lazio

  Jemi tifoze te lashte edhe te shumte
  Silence is golden.

Faqja 17 prej 17 FillimFillim ... 7151617

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •