Close
Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 151
  1. #41
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354

    Myte myte Partizoni o o o

    OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEe
    Para Partizoni! E papame. Partizoni e ka masakru Teuten fare (Davius, per e teper le te merret prokuroria me rrethanat e krimit hahhahahahhaha ) Ai goli i pare i Bylykbashit ka qene i jashtezakonshem, i rralle, vetem nje talent si ai i ben keto gjera. Por te ai rasti qe gjuajti me koke pasi vallezoi me gjashte durrsake. Gjyhan qe doli jashte. Ma kan heq petllen cunat fare sot. Hajt te kampim veglat me dore se mos i marrim mesysh hahahahhahahha. Davius, do te te them sinqerisht vella, Teuta ishte shume dobet, nuk kane ushtruar fare presing dhe kane qene ne pritje te ndonje goli te Mancakut, gjynah por nuk duhet skuadra te mbaje shpresat te nje lojtar i vetem. Nejse nejse, urime dema dhe lart e me lart ju pafsha 007 Xhejm Bond Bylykbashi
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  2. #42
    Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
    Anėtarėsuar
    20-03-2005
    Vendndodhja
    With God...
    Postime
    3,328
    Fillim i mir i Memes dhe na u desh kjo fitore e thell per te equr dyshimet per Partizanin. Ndeshja e rradhes ne Lushnje do jet e rencishme per fitore pasi asaj, fillojn 3 ndeshje rrjesht ne Tirane me Elbasanin, Vllaznin. dhe Tiranen.

    Forca Partizoni!

  3. #43
    Rising Star and Legend Maska e Davius
    Anėtarėsuar
    20-04-2003
    Vendndodhja
    Underground
    Postime
    11,956
    Na masakruat ore...dreqi ju mart

    Nejse skam komente me shume, vetem se aventura e Memes ka nis me buje te madhe dhe shpresojme se do jete edhe me gjate keshtu...

    Partizoni eshte ekipi i vetem nga Superliga qe u'a kam ndjek disa stervitje LIVE dhe me kane lene pershtypje te mira si ekip...

    Forza Teuta
    My silence doesn't mean I am gone!

  4. #44
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    Davius, une jetoj perdite me Partizonin. Disa nga cunat i kam shoke. E di si me kane thene dy prej tyre, po ti them dhe emrat Alpin Gallo e Luan Pinari "eshte turp nese kete vit ne nuk fitojme titullin. Nuk kemi goje per t'u justifikuar" Domosdo, paret i kane marre (cuditerisht) skuadren e kane, trajnerin po dhe e vetmja gje qe mbetet eshte te fitojne. Ishalla se kemi qe ne vitin 1993 qe po e presim ate dite.
    Forcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Partizoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  5. #45
    Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Nė Tironėn e Ondrrave
    Postime
    5,046

    Demat e vegjel.

    ... Me duket se kto "demat" e Morrit kane fillu me anu ...

    ... Do jete ish-e dashura e Patushit, Bakaj. I paska lon pasoja takimi me Patushin me sa duket ...
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
    Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

  6. #46
    Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
    Anėtarėsuar
    20-03-2005
    Vendndodhja
    With God...
    Postime
    3,328
    Tashti u ngjalle ti macok, deri dje na u fsheve kur ju barazoi Besa mrena dhe me Skenderbeun fituat me hile si gjithnje, gjej dicka qe flet rreth kampionatit si i merni fitoret me hile dhe.

  7. #47
    Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Nė Tironėn e Ondrrave
    Postime
    5,046
    ... Ne s'e kena zakon me i mor neshjet me hile. Hilja ka qene gjithmone MONOPOL i Partizanit. Prandaj Niko, mos e ngattrro rroten me karroten ...
    Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

  8. #48
    Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
    Anėtarėsuar
    20-03-2005
    Vendndodhja
    With God...
    Postime
    3,328
    Cfare do qe te jet problemi i Partizanit ne skena nevoje me ardh ti ktu edhe me von foto qe skan kuptim me futbollin, ne qofse dome tregu qe je qeshrak me shit menje kush je boe tek tema tjeter tate aty tregoe sa ben per te qeshur.

    Me Skenderbeun nuk po e flas me, u duke mir cfare ndodhi...
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga niku-nyc : 27-09-2005 mė 17:31

  9. #49
    Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
    Anėtarėsuar
    29-04-2002
    Vendndodhja
    Nė Tironėn e Ondrrave
    Postime
    5,046
    ... Hmmmm, me vjen keq Niko, nuk jam une qesharak, por eshte Partizoni ekip qesharak dhe qesharakesh. Nuk ke pse e merr personale, pasi nuk je vetem ti tifoz i morrit, por jane dhe ... ca te tjere.

    Kalo nai here anej nga tema SuperKlubit dhe thuje ēa ke per te thone per SuperKlubin. Do m'bohej qejfi, po ta shifja firmen tate ...


    ... Respekte Niko, megjithese je morr i kuq ...
    Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

  10. #50
    i/e regjistruar Maska e swat
    Anėtarėsuar
    18-09-2005
    Vendndodhja
    Prapa DiEllIT
    Postime
    618
    hej cuna he ore s duken demat e kuq mbas rrikthimit te sul memes ???
    me ate fitore me teuten duken mire, por mos harroni qe edhe vjet e kena rraf teuten 5 here 4 ne kampionat edhe nje per kupe edhe humbem atehere kur nuk duhej, se na duhej finalja e kupes por nejse ato qe kane kaluar te na behen mesim per te ardhmen.
    une i uroj nga zemra fitore ne lushnje demave te kuq se kam pershtyupjen se ndeshja e te shtunes do jet testi i vertete per partizanin per me teper te dalim nga ky makth qe na ka zene me ndeshjet jasht, hajt pra edhe njehere fitore nga thellesia e zemres per demat e kuq edhe shifena ne stadjum
    kot me pyt do shkoj njeri ne lushnje ket fundjave?

  11. #51
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354

    O Loni po lidhe lepurin se do me haje

    Si eshte ajo barsaleta
    Shkon nje lushnjar te nje komshiu i tij. I thote ky miku komshiut: Ore, a e ke lidhur lepurin? komshiu ngre supet dhe pyet i habitur: Cne, lepuri nuk te ha! Ia pret mysafiri: Nuk te ha thua ti. Te ha mushkonja qe nuk ka dhembe hic e jo lepuri qe e ka dhembin naaaaaaaa!
    Forca cunat e Partizonit, tu ngulim ate "dhembin" tjeter te vendi

    PARTIZONI
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  12. #52
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    O bayern, ke te fala nga Van der Vart ne radhe te pare. Beri gol te bukur shume.
    Sa per ate punen llapjes se tre golave ketu do jena pasi te mbaroje ndeshja. Lushnja me gjithe Shkumbinin e kane mor rrugen per nje kat me poshte.
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  13. #53
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    MUA-HHH ndeshja eshte te dielen lol, me kismet shifena ne stadiumin e Lushnjes me emer femre "Roza Haxhiu" (edhe pse nuk ka qene femer)
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  14. #54
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,823
    LoL une e di per Neser me Me cmenje do u nissha neser une EHUUUUUUU aahahahha ! Po une e kam me qejf me shku po kam hallin e shiut se anej ka lalucat ska as tribune DO I DESIM APO JO POOOOOOOOOOOOO POOOOOOOOOOOOO POOOOOOOO

  15. #55
    i/e regjistruar Maska e swat
    Anėtarėsuar
    18-09-2005
    Vendndodhja
    Prapa DiEllIT
    Postime
    618
    muahhh vallai anej nuk ka gje prej gjeje por te pakten si ne shkumbin nuk eshte se te pakten nje tribune "vip"e kane (vip i thencin)
    gjithesi ishalla nuk bie shi qe te ikim te bejm tifo per demat e kuq
    (ej kur eshte ndeshja neser apo pasneser)
    nejse une po interesohem po te gjej burime te sakta do ja u them

  16. #56
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,823
    Citim Postuar mė parė nga Lenc_Hunderri
    o tifozat e partizonit mose se do e marrim PARTIZONI URRA URRA URRA
    Plako keet se mora vesh ! Po po them qe ndeshja eshte te Dielen ne 2 ! Une du m shku po ja ... ishalla sbi shi se ate tribune qe i thone VIp ata futen gjithe Lalucet me abone (autobuzi ) e ne na lejn me pa nga jashte fushes si vjet ata .... ! ca ti bosh thuj kur ska federate ca te kerkosh nga kundershtaret ne po na e fusin Albitrat , Anesoret , Federata e mos na e fusin kundershtaret !

  17. #57
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,823
    LoL e kuptova une tifoz jam dhe kjo duket mire ne faktin se kam shku deri ne Korce me pa Partizonin e kam nejt mes te sharave te Tifozeve korcare e shtyrjeve te burrave nga 40 vjec kam nejt ne Peqin qe vinin tullat nga te gjitha anet, kam nejt ne Kavaje me KAVAJSAT ne krah qe o zot o zot te ...... jeten kam nejt tu ngju Llacifacet kur gezonin golat qe hante ai portieri xax qe kishim 1 nga 1 ! Shume gjera kam bo per Partizonin ! Shpresoj qe po shkova ne Lushnje ne mes te shiut qe jam dhe smun te shperblehemi me nje Rezultat dhe loje te mire !

  18. #58
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    OOOOOOOOOOEEEEEEEEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOOOOEEEEEE EEEEEEEEEEEE
    E hongren kelyshat e grekut hahahahahhahahahahahha. Me te bo gol Parid Xhihani hahahhahahahahhahahahahahhahahahah. Sa i lumtur jam hahahhhhhhhhhhahahahahhaha. FORCA PARTIZONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII. Neser bojsa jemi per vend te dyte dhe dua fusim rroten lushnjareve.
    Teuta - Tirana 1-0 Parid Xhihani gol hahahahahhahahahahahhaha Teuten ne e shembem 3-0 hahahahhahahahah
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  19. #59
    Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
    Anėtarėsuar
    20-03-2005
    Vendndodhja
    With God...
    Postime
    3,328
    E pate si munden hilaqaret? Ket here ska patur alibtra ne ndime kunder Teutes dhe e hongren mire. Ndeshjen e kalum se meritonin ta mundnin Skenderbeun po doli e verteta sa te mire jan zgjebat pa albitra me Teuten.

  20. #60
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    Njerez, shikohemi neser ne Lushnje. Une e sigurova udhetimin se bashku me nja dhjete tifoze te tjere te demave te kuq. Do ikim me nje shokun tone me furgon.
    O burra drejt masakres hahahahahhahaha
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

Faqja 3 prej 8 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. "Demat e Kuq" tė Partizonit - (#3)
    Nga OO7 nė forumin Sporti nėpėr botė
    Pėrgjigje: 512
    Postimi i Fundit: 16-05-2012, 13:27
  2. Diaspora-Bėhet promovimi i romanit tė Bedri Dedjes "Presidenti i planetit tė kuq"
    Nga Vicianum nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 09-05-2009, 01:45
  3. "Demat e Kuq" tė Partizonit - (#2)
    Nga OO7 nė forumin Sporti nėpėr botė
    Pėrgjigje: 484
    Postimi i Fundit: 19-05-2008, 15:51

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •