Close
Faqja 2 prej 8 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 151
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,823
    LoooooooooooooooooooooooL JuVi shife vete Stemen a oshte Verdh e KUQ DDDDDD

    Ndeshja Tjeter Mrena me Teuten ! Kush do me ardh te me coje MP qe ta lejme me u taku ! Jam UNe Chemichal_Bal_3d dhe 007 +++++ mijra te tejre Shume tifoze mrome

  2. #22
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    Shume ishim vertet. Une nuk erdha dot ne stadium se isha ne pune. e pashe ndeshjen nga sat +. Me thon te drejten me pelqyen, sepse nje jave me pare ne kavaje sa nuk me ra pika. Apo nuk kisha nje kavajs te qelbet ne krah qe qesh tu e hudh nga stadiumi. Nejse nejse e mira eshte se kena tironen poshte dhe po e ngopim mire. ti i boke llogarite per me Teuten ndersa une per Korcen. Kam nje shok qe do me ik ne Korce dhe ka mundesi te iki dhe une. Po rruge e gjate shume eshte. Megjithate e rendesishme eshte fitorja. Me Teuten as qe e diskutoj. Kam me qene ne stadium dhe pa as me te voglin dyshim. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Partizoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,823
    ncuq ! stema ! Nejse per Korce e kom te sigurt une po se besoj te vijne shume Tifoza uen kam dasem te dielen ne Korce ekshtu qe te shtunen me keni ne tribune

  4. #24
    Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
    Anėtarėsuar
    20-03-2005
    Vendndodhja
    With God...
    Postime
    3,328

    Klodian Duro tek Partizani!

    Sipas mediave dhe disa lajme nga vende te ndryshme thuet qe Klodian Duro ka ber kontrakt 1 vjecare me Partizanin deri ne fund te sezonit.
    Me ardhjen e Duros ne ekip, jep shume ndime mesfushes dhe lojes.
    Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

  5. #25
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    Klod Duro na nguli thiken pas shpine, sot paska qene te stervitja e atyre qe edhe emrin tua them me vjen per te vjelle. Kur iku pati premtuar se nese kthehej do te luante vetem per demat e kuq. Por ai nuk qenka asgje me shume se nje burracak dhe legen. Une vetem nje fjale kam per te: mos befte piken e hajrit ishalla dhe qe ne ndeshjen e pare e ia cofshin kemben e djathte te Shen Pjetri
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  6. #26
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    o niku-nyc kete vit jo zoti, por edhe muti somes me ardh ne toke ne do ta fitojme kampionatin. Jo sepse do zoti apo satanai, por sepse dum ne, demat e kuq (kush ka kundershtime nga tifozerite e tjera ia kena ngul bririn te veni)
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  7. #27
    Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
    Anėtarėsuar
    20-03-2005
    Vendndodhja
    With God...
    Postime
    3,328
    Me vjen inat pse Duro zgjodhi Tiranen mbas Partizanit pasi dhe Dinamo ishte ne ket pune, por ne fund vajti kot me Tiranen. Duro ka pas lujt me ekipin e Partizanit kur ka fillu me lujt futboll me te rinjt dhe para-te-rinjt, por mbase e beri per lek qe zgjodhi Tiranen sepse Partizani e kishte te mor po ishte zgjedhja e tij ne fund.

  8. #28
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    Lajmi i ores se fundit
    XHANI SHKARKON BAJKON
    Pas humbjes ne korce me skenderbeun, presidenti Xhani ka shkarkuar trajnerin neptun bajko. Ka qene vete xhani qe e ka deklaruar kete me motivacionin per ndeshje te dobeta (cka eshte e vertete). Ende nuk dihet se cili do te jete pasuesi, por ka shume mundesi qe te rikthehet Sulejman Mema, aktualisht zv\president
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  9. #29
    Curva Sud Milano Maska e niku-nyc
    Anėtarėsuar
    20-03-2005
    Vendndodhja
    With God...
    Postime
    3,328
    Iku kot kjo neshje me humbje ne Korce por te pakten u ndaluan dhe Elbasani me Tiranen ne barazim dhe nuk u shkeput njeri.
    Bajko u shkarkua dhe Mema duhet te jet trajneri i ri, pasi Partizanin e ka drejtuar me mir edhe kur nuk kishte lojtaret qe i dueshin qe sot Partizani i ka.
    Java tjeter kunder Teutes ne Tirane do jet e veshtire do na duet fitorja per moral dhe besim per lojtaret.

  10. #30
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    Lajmi i ores se fundit
    XHANI I OFRON STOLIN E KUQ MEMES
    Mesa duket dashuria Xhani-Mema qenka shume e forte. Menjehere pas largimit te Neptun Bajkos, Albert Xhani i ka ofruar Sulejman Memes pankinen e kuqe. Mema ka kerkuar kohe, por nuk mund te refuzohet aq lehte ne Shqiperi nje pagese prej 3 milione lekesh ne muaj (rroge me e larte se e Presidentit) Megjithate te shohim se cdo te ndodhe.
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  11. #31
    Rising Star and Legend Maska e Davius
    Anėtarėsuar
    20-04-2003
    Vendndodhja
    Underground
    Postime
    11,956
    Shkrim nga Mua-hhh

    2. Tashti sapo erdha nga Korca dhe pashe nje Skenderbe BLOZE, por edhe nje Partizan akoma me Bloze. Mes te sharave dhe fyerjeve te Korcareve per Ne ( Tifozat ) dhe Partizonin isha dhe une Sot ! Rob budallenj shanin Ardit Beqirin nga Motra, ai vec vellezr ka, po aq dine ata ! Dy Raste patem 1 Halili i vetem perballe portierit pa asnji lloj ngacmimi gjuan tokazi dhe portieri kap topin padashje me kome ! Marrim Goditje denimi ne hyrje te 16 metershit dhe Dorian Bylykbashi nuk Fal ! Pesojme dy gola te shpejte ne minutat 70 dhe 80 nga Roger ! Nji me koke qe i shpetoi portierit ka durt ! Dhe nji qe se pashe mire po meduket se qe goditje denimi ! Vec kesaj pas golit te dyte hongra i te shtyme nga iKorcar (RROT K**I) nga Mrapa duke me thone E SHEF E SHEF ! Sa majmuna robt anej ! Po hajt se do vijne knej ata ! Lajm i mire eshte se Dinamo nga 2-0 ne humje Shkon 3-2 Avantazh me 10 lojtare Kunder Tirones dhe peson nje Gol ne minuten e 3 shtese kunder Tirones !

    3.Partizoni Shet Ndeshjet !? Kjo eshte pyetja ne Mendjen time ! Duke pare lojen shume te dobet te kundershtarit dhe nje Partizan si asnjihere akoma me dobet , nje Xhani pas ndeshje te qeshur dhe te Gezuar dhe nje Bajko te qete sikur skish ndodh gje ! Thashe mos valle shesin ndeshjet !? Koeficentet e Euro - Llotos dhe Eurobest per fitore te Skenderbeut ishin 12 njesoj si me Besen ! Shume Shume gjera po shkojne nemendjen time ! Shpresoj qe kjo gje mos te jete duke ndodhur ! Pasurimi i Drejtuesve ne Kurriz te tifozave ne qe harxhojne leke me shku nga Tirona ne Korce ( 50 mije lek vec Nafta ) me pa nje ekip Bloze nuk ja vlen !

    ......

    Davius:

    Kujdes, te kujtohet se cka ka pas te shkruar ne fjalite e para apo si. Kujdes kur te postosh edhe njehere me fjalorin ok cuno.
    My silence doesn't mean I am gone!

  12. #32
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,823
    FLM Davius Qe ke Vene perseri Shkrimin ! Forum eshte dhe ate nate sa isha kthy isha i acarum ne Kulm dhe i Lodh Shume pranaj kam shkrujt ashtu ! Po Hajt mo se njerez jena ! Lajm i Fundit ! Mema Ne ? per Pranimin e Stolit te Kuq ! E njof Personalisht Sul Memen gocen dhe grun ja kam ne shkolle dhe kam qene disa here te shpia e tij ! Ishalla po Prano ! Do shkoj ti them ke shpia Amon Prano Trajner 1 Oshte ! Dori Duhet me i lone mendjemodhesite NQS do te kemi ekip kompetitiv kete vit ! Ja ka rrit Shume Veshet Xhani atij ! FORCA PARTIZONI

  13. #33
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354

    Rikthehet binomi Partizani-Mema

    Eshte perfundimtare. Duke nisur nga sot, Sulejman Mema do te jete trajneri i ri i Partizanit. Kete e ka konfirmuar vete Mema ne nje konference per shtyp dhe ka drejtuar stervitjen e pare sot pasdite. Neser do te beje debutimin e radhes me Partizanin ne ndeshjen Ada-Partizani e vlefshme per Kupen e Shqiperise.
    Eshte e disata here qe Mema pranon oferten e Partizanit dhe gjithmone ka qene situate e veshtire per demat e kuq. Ca me thone mo, hajt na qofte per hajer
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  14. #34
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,823
    MEMA O RIKTHY me fitore ne kupe ndaj ades ! Loje jo shume e Mire Pa Spektakel dhe pa loje te bukur ! Rendesi ka dhe rezultati ! Fitore bindese pa loje te bukur ! Berisha e meriton Formacionin ! Tani te menojme per Teuten ! SA ME SHUME TIFOZA NE STADIUM !

    Ada 0-2 Partizoni

    FORCA PARTIZONI

  15. #35
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    Mema o betu se do ia shtrydhi bolet kujtdo qe nuk do te zbatoje rregullin e disiplinen. ai ka thene keshtu: "Kam ikur e kam ardhur te Partizani sa me eshte nxire faqja. E di si funksionojne gjerat ketu. Kush nuk tregohet profesionist nuk do te jete pjese e Partizanit"
    Te shohim
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  16. #36
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,823
    XHANI POSHTE ESHTE ! Sulen se hoqi ai Sula iku dhe ai i dha post drejtues qe te rrite aty ke Partizani mos e fshite noi tjeter ! Mire boni qe e vuni perseri ne krye ! Te shofim me Teuten ! PARA PARTIZONI

  17. #37
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,823
    007 se maj mend NR e chemichalit ! ma gjej cik dhe ma jep me MP se do ju takoj me Teuten ! OK hajt Pra Per Fitore

  18. #38
    x Maska e Juvi
    Anėtarėsuar
    20-07-2005
    Vendndodhja
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Postime
    354
    Pershendetje te dashur "dema te kuq" erdha sa me ju thone naten e mire dhe mireupafshim neser ne "Qemal Stafa" aty ku do te ndodhe krimi i radhes, ose me sakte perdhunimi i teutes hahahhahahha. Fajt me fitore
    mos ja u pafsha surratin ordinereve te forumit

  19. #39
    Rising Star and Legend Maska e Davius
    Anėtarėsuar
    20-04-2003
    Vendndodhja
    Underground
    Postime
    11,956
    Juvi, mos thuaj ashtu se une jam tifoz i Teutes

    Nejse, shihemi neser ne stadium....se kush osht ma i forti lol
    My silence doesn't mean I am gone!

  20. #40
    i/e regjistruar Maska e OO7
    Anėtarėsuar
    07-12-2004
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    3,823
    OEEEEEEEEEEEEEEEE OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOEEEEEEEEEEEEEEEEE OOOOOOOOOOOOO IK O Davius se le nom ! Tifoz me Teuten ! MYTE MYTE PARTIZONI OOOOOOOO OOOOOO EEEEEEEEE Partizoni 3-0 Teuta ! Na shife kush eshte me i Forti ! Mes sharjeve te shumta ne stadium per Albitrin Janku qe si gjithmone e majti keq per Partizonin si cdo Albiter tjeter ishte dhe ajo Per Tironen dhe Duron ! Partizoni kenaq dhe me rezultat dhe me loje ! Nje Bylykbash i papam ne golin e pare dhe te dyte gjithashtu dhe ne Penalltine ! Loje te mire beri dhe mbrojtja me Sashan ne Krye dhe Gallon ne te Majte qe i myti komplet kundershtaret i neutralizoi te gjithe topat ne ajer si ai dhe Sasha ! Sasha pati dhe rast per gol , gjithashtu Bylykbashi dhe Mashado qe slujti ne aq mire ! Skapi i top ne ajer legeni ! Po nejse nja 6-0 Do kish dale ! Nje teute shume e lodhur ! 2 Here vajti ne porte gjithesej vetem pjesen e dyte ! Sul Mema e ka nis mire ! Shpresojme te vazhdojme keshtu me Aden per Kupe dhe LUshnjen jashte per Kampionat ! EC ATYYYYYYYYYYYYYYY MYTE PARTIZONIIIIIIIIIIIIII

    FORCA PARTIZONI
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga OO7 : 24-09-2005 mė 12:13

Faqja 2 prej 8 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. "Demat e Kuq" tė Partizonit - (#3)
    Nga OO7 nė forumin Sporti nėpėr botė
    Pėrgjigje: 512
    Postimi i Fundit: 16-05-2012, 13:27
  2. Diaspora-Bėhet promovimi i romanit tė Bedri Dedjes "Presidenti i planetit tė kuq"
    Nga Vicianum nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 09-05-2009, 01:45
  3. "Demat e Kuq" tė Partizonit - (#2)
    Nga OO7 nė forumin Sporti nėpėr botė
    Pėrgjigje: 484
    Postimi i Fundit: 19-05-2008, 15:51

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •