Close

Rezultati i Sondazhit: Sa shpesh e vizitoni forumin shqiptar?

Votues
494. Nuk mund t votoni n kt sondazh
 • Disa her n dit

  212 42.91%
 • Nj her n dit

  65 13.16%
 • Nj her n jav

  23 4.66%
 • Disa her n jav

  54 10.93%
 • Nj her n muaj

  5 1.01%
 • Disa her n muaj

  5 1.01%
 • Rrall

  16 3.24%
 • Shum rrall

  22 4.45%
 • Sa her kam mundsi

  92 18.62%
Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 124
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,127
  Faleminderit
  65
  785 falenderime n 643 postime

  20000 antar t regjistruar n forumin shqiptar

  Kto dit kemi arritur nj shifr rekord n numrin e regjistrimeve. Po t'u hidhni nj sy statistikave t forumit, jan tashm mbi 20000 antar t regjistruar, brenda nj kohe 3 vjeare q ky version i ri i forumit ka qn n prdorim. Nj shifr kjo e lart q ka ardhur si pasoj e nj rritje graduale dhe t qndrueshme t pjesmarrjes n forum me rregjistrime t reja prdit. Me rritjen e numrit t shqiptarve q kan mundsi t prdorin Internetin, rritet edhe pjesmarrja n forum. Forumi Shqiptar sht aktualisht forumi m i madh shqiptar si n pjesmarrje, jetgjatsi dhe nga ana cilsore, megjithse kt t fundit ua lm antarve tan ta vlersojn.

  Ajo q na gzon ne m shume se sa vet numri i antarve t regjistruar q n fund t fundit sht vetm nje shifr, sht konstatimi se forumi shqiptar mbledh shqiptar nga gjith bota, nga t gjitha krahinat e Shqipris, t t gjitha moshave, t besimeve t ndryshme fetare, t profesioneve t ndryshme qe i japin nj larmi dhe interes s jashtzakonshm diskutimeve n forum. Nse deri pak vite me par shqiptart ishin t ndar n Internet n forume t veanta krahinore ku diskutimi i prbashkt dukej si i pamundur, eksperienca dhe ekszistenca e ktij forumi shqiptar e ka hedhur edhe kt tabu posht.

  Me kt rast, po hapim edhe nj sondazh n lidhje me vizitat q secili prej jush bn n forum, duke dashur t msojm se sa prej jush jeni vizitor t rregullt dhe sa prej jush na vizitoni m rrall.

  Stafi i Forumit

 2. #2
  . Maska e nausika
  Antarsuar
  26-03-2005
  Vendndodhja
  .
  Postime
  775
  Faleminderit
  1
  0 falenderime n 0 postime
  E vizitoj forumin disa here ne dite. Edhe sikur mos te kem kohe per te shkruar prapeseprape i hedh nje sy temave te reja dhe shikoj nqs. miqte e mij jane verdalle

  Gjithe te mirat dhe suksese te metejshme

  Nausika
  When in Doubt, Act Stupid!

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Era1
  Antarsuar
  19-12-2004
  Postime
  1,307
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Une per momentin e vizitoj disa here ne dite shpesh me shume lexoj se sa shkruaj.
  Shkruaj kur me bene te reagoj ndonje teme e prekur mire por, qe nuk shkruaj shume ne fushat qe zoteroj sepse jam pak e lodhur me to.

  Me pelqen qe ne forum te gjej gjera qe me qetesojne dhe me bejne te kaloj momente te mira por , edhe forumi nuk eshte jashte jetes keshtu qe s'eshte gjithmone "shesh me lule".

  Ka shume gjera qe ne forum jane te ndertuara ne menyre te persosur dhe jane keto gjera qe tani per tani me thithin nje pjese goxha te mire te kohes sime.Mgjse me pelqen ajo qe eshte krijuar ketu akoma nuk kam mundur te gjej plotesisht vetveten dhe nuk kam arritur te gjej pse-ne ose ndoshta nuk e kam menduar shume se pse.

  Kryesorja per mua eshte qe e admiroj gjithe kete pune qe per mua eshte tamam si nje biznes gjigand me fitim shpirteror
  Firma ime eshte : SHQIPTARE

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  27-12-2004
  Postime
  1,683
  Faleminderit
  2
  25 falenderime n 22 postime
  Meqense gjat dites punoj hyj ne forum vetem ne darke para se te flej e kam si shplodhje dhe me eshte bere ves.

  i uroj sukse stafit moderatorve dhe antareve

 5. #5
  Perjashtuar Maska e Dito
  Antarsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahen time
  Postime
  3,888
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Sa here kam mundesine.

  Dito.

 6. #6
  *Antar i Rrespektuar* Maska e Albi
  Antarsuar
  18-05-2005
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  41
  Postime
  592
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Pothuajse sa her do hyj ne chat do hap dhe forumin

  ANTENA
  Duaje ate qe ke dhe jo ate qe do kesh


  Albi

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e amaro
  Antarsuar
  21-02-2003
  Vendndodhja
  NenToke
  Mosha
  39
  Postime
  242
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Nje sondazh me teper por ket rradhe pak me i lezetshem, nuk e kuptoj sepse duhet te dihet se kush futet shpesh e kush me pak?
  Money Makes Man act Funny

 8. #8
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Antarsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dnde ustedes no me puede ver
  Mosha
  29
  Postime
  1,770
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Citim Postuar m par nga amaro
  Nje sondazh me teper por ket rradhe pak me i lezetshem, nuk e kuptoj sepse duhet te dihet se kush futet shpesh e kush me pak?
  per arsye qefi

  Disa her ne dit

  klejzi

 9. #9
  budgetawningandrails.com Maska e Edmondii
  Antarsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Lidhjet personale lejohen vetem si faqe hyrje.
  Postime
  125
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  hahaha very funy
  The faith of the Albanian is Albanianism.
  Feja e Shqiptarit sht Shqiptaria

 10. #10
  Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
  Antarsuar
  11-05-2003
  Vendndodhja
  tu bo not
  Postime
  1,116
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  sa her hap COmpin


  forumi me pelqen
  pik

  bofshi qef
  o-le-le firma

 11. #11
  Crazy-Albanian Maska e Tony Montana
  Antarsuar
  25-06-2002
  Vendndodhja
  Londer,UK
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Une per vete hy ralle, kur me duhet dicka.

 12. #12
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Antarsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  35
  Postime
  1,117
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Disa her ne dite po thuj tere pasditen jom ne forum
  M&M

 13. #13
  Deny Ignorance Maska e Darius
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  Agartha
  Postime
  13,942
  Faleminderit
  0
  673 falenderime n 479 postime
  Gjithe diten. Dmth qe ne momentin qe futem ne pc dhe deri sa dal jam ne forum gjithe kohes. Kjo ndodh sa here jam online. Eshte kthyer ne mani tani. Sa here hap pc gjeja e pare qe bej eshte te futem ne forum.

 14. #14
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime

  Une

  Pothuajse rri gjithe diten Online sepse jam ne PC time edhe e le ndez plus qe jam kohen me ne te madhe ne pune ne internet caffe edhe e frekuentoj shume forumin tjeter se e kam bere menyre te padhukshme.

  Shikoj perdite te dhenat e forumit se kush ka me shume postime reputacion etj dhe me ka bere pershtypje sepse mesatarja e rregjistremeve me aq kohe sa kam pare varion nga 8 - 10 rregjistrime ne dite
  Ndryshuar pr her t fundit nga ClaY_MorE : 25-07-2005 m 11:26
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,277
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime
  Sa her te jam ONLINE ne chat , jam edhe ne forum , dhe kontrolloj mos po gjej ndoj tem interesante me lexu dhe mesu dicka te re nga te tjeret..!

  Nuk e doja nje koh Forumi-n ( Kam qen AntiForumist ) , por tash prej se kam fillu te hy ne ForumiShqiptar.Com ateher sdi ca me gjeti , sdi te dal..

  Puna e pa lodhur e Albo-s me kompani ben qe sot te behet Forumi me i madh Shqiptar , dhe me shum se 20000 Antar.. Nje ashtu edhe te ndihemi te lirshem per fjalen e lire dhe te dhom edhe ne mendimet tona..

  Suksese edhe 100000 Te tjer u regjistrofshin se kan me u knaq ketu .

  Gjith te mirat
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 16. #16
  ABSOLUT JUSTICE Maska e Piranha
  Antarsuar
  11-07-2004
  Vendndodhja
  Ikur drejt forumeve te lira
  Postime
  478
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  ne Forumin Shqiptar hyj cdo dite dhe jam online rreth 5-6 ore...E perdor me shume se chatin dhe gjej ne te SHQIPERINE me te gjitha aspektet e saj....per mua eshte terheqes

 17. #17
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  31
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime n 16 postime
  Ja dhe te dhenat e dates: 25.07.2005 ora: 17:25 me te Europes.

  Tema: 24,806 (9 Sot), Postime: 432,286 (242 Sot), Vizita Temash: 9,450,464
  Totali i Regjistrimeve: 20822, Antart Aktiv: 20,061, Regjistrimet e Reja Sot: 6
  Jane hapur 7 tema te reja dhe 165 postime te reja qe nga vizita juaj e fundit, CLAY_MORE.
  Antari me m shum postime: StormAngel (8,235 Postime = 1,805.92%)
  Antari me m shum tema t hapura: Albo (798 Tema = 3,325.00%)
  Referuesi kryesor: Albo (94 Referime)
  Antari me reputacionin m t madh: [xeni] (752 pike reputacioni)
  Profili m i vizituar: Brari (4,126 Vizita)
  Prshndesim antarin m t ri, noraa_@msn.com.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 18. #18
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Antarsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Sa here jam ne pc online jam edhe ne forum

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-09-2002
  Vendndodhja
  Myslym Shyri
  Mosha
  35
  Postime
  647
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Me verte se dija se kaq veta jan rregjistru ne forum. Une e vizitoj disa here ne jav, ose kur mundem kur jam ne shkoll etc.
  Gjilansi, vdeksh fiona jote per ty, ku ke qene ti yllo?
  Harrova te them. Megjithese ka 20,000 veta, ketu qe flasin ne forum jan vetem disa elemente te njohur.

 20. #20
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  3,716
  Faleminderit
  41
  96 falenderime n 84 postime
  Citim Postuar m par nga Albo
  Kto dit kemi arritur nj shifr rekord n numrin e regjistrimeve. Po t'u hidhni nj sy statistikave t forumit, jan tashm mbi 20000 antar t regjistruar, brenda nj kohe 3 vjeare q ky version i ri i forumit ka qn n prdorim. Nj shifr kjo e lart q ka ardhur si pasoj e nj rritje graduale dhe t qndrueshme t pjesmarrjes n forum me rregjistrime t reja prdit. Me rritjen e numrit t shqiptarve q kan mundsi t prdorin Internetin, rritet edhe pjesmarrja n forum. Forumi Shqiptar sht aktualisht forumi m i madh shqiptar si n pjesmarrje, jetgjatsi dhe nga ana cilsore, megjithse kt t fundit ua lm antarve tan ta vlersojn.

  Ajo q na gzon ne m shume se sa vet numri i antarve t regjistruar q n fund t fundit sht vetm nje shifr, sht konstatimi se forumi shqiptar mbledh shqiptar nga gjith bota, nga t gjitha krahinat e Shqipris, t t gjitha moshave, t besimeve t ndryshme fetare, t profesioneve t ndryshme qe i japin nj larmi dhe interes s jashtzakonshm diskutimeve n forum. Nse deri pak vite me par shqiptart ishin t ndar n Internet n forume t veanta krahinore ku diskutimi i prbashkt dukej si i pamundur, eksperienca dhe ekszistenca e ktij forumi shqiptar e ka hedhur edhe kt tabu posht.

  Me kt rast, po hapim edhe nj sondazh n lidhje me vizitat q secili prej jush bn n forum, duke dashur t msojm se sa prej jush jeni vizitor t rregullt dhe sa prej jush na vizitoni m rrall.

  Stafi i Forumit

  marshallah ,marshallah, se mos na e morin ne sysh forumin .......

  ne forum futem sa here qe deshiroj,sepse nuk kam nje program te caktuar per te hyre ne faqen e forumitshqiptar
  Ndryshuar pr her t fundit nga ATMAN : 26-07-2005 m 09:48

Faqja 1 prej 7 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. 'mendim keni pr nacionalizmin shqiptar?
  Nga Anton n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
 2. fare historie false mesohet ne shkollat shqiptare?
  Nga BARAT n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 31-07-2009, 09:54
 3. Konfederata e Artizanatit Shqiptar
  Nga pekomeri n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-10-2006, 07:16
 4. Rreth emrit shqiptar?
  Nga Xhemis n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 24-10-2004, 06:24

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •