Close

Rezultati i Sondazhit: Sa shpesh e vizitoni forumin shqiptar?

Votues
495. Nuk mund të votoni në këtë sondazh
  • Disa herë në ditë

    212 42.83%
  • Një herë në ditë

    65 13.13%
  • Një herë në javë

    23 4.65%
  • Disa herë në javë

    54 10.91%
  • Një herë në muaj

    5 1.01%
  • Disa herë në muaj

    5 1.01%
  • Rrallë

    16 3.23%
  • Shumë rrallë

    22 4.44%
  • Sa herë kam mundësi

    93 18.79%
Faqja 0 prej 7 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 125
  1. #-19
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anëtarësuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,122
    Postimet në Bllog
    17

    20000 anëtarë të regjistruar në forumin shqiptar

    Këto ditë kemi arritur një shifër rekord në numrin e regjistrimeve. Po t'u hidhni një sy statistikave të forumit, janë tashmë mbi 20000 anëtarë të regjistruar, brenda një kohe 3 vjeçare që ky version i ri i forumit ka qënë në përdorim. Një shifër kjo e lartë që ka ardhur si pasojë e një rritje graduale dhe të qëndrueshme të pjesmarrjes në forum me rregjistrime të reja përditë. Me rritjen e numrit të shqiptarëve që kanë mundësi të përdorin Internetin, rritet edhe pjesmarrja në forum. Forumi Shqiptar është aktualisht forumi më i madh shqiptar si në pjesmarrje, jetëgjatësi dhe nga ana cilësore, megjithëse këtë të fundit ua lëmë anëtarëve tanë ta vlerësojnë.

    Ajo që na gëzon ne më shume se sa vetë numri i anëtarëve të regjistruar që në fund të fundit është vetëm nje shifër, është konstatimi se forumi shqiptar mbledh shqiptarë nga gjithë bota, nga të gjitha krahinat e Shqipërisë, të të gjitha moshave, të besimeve të ndryshme fetare, të profesioneve të ndryshme qe i japin një larmi dhe interes së jashtëzakonshëm diskutimeve në forum. Nëse deri pak vite me parë shqiptarët ishin të ndarë në Internet në forume të veçanta krahinore ku diskutimi i përbashkët dukej si i pamundur, eksperienca dhe ekszistenca e këtij forumi shqiptar e ka hedhur edhe këtë tabu poshtë.

    Me këtë rast, po hapim edhe një sondazh në lidhje me vizitat që secili prej jush bën në forum, duke dashur të mësojmë se sa prej jush jeni vizitorë të rregullt dhe sa prej jush na vizitoni më rrallë.

    Stafi i Forumit

  2. #-18
    . Maska e nausika
    Anëtarësuar
    26-03-2005
    Vendndodhja
    .
    Postime
    774
    E vizitoj forumin disa here ne dite. Edhe sikur mos te kem kohe per te shkruar prapeseprape i hedh nje sy temave te reja dhe shikoj nqs. miqte e mij jane verdalle

    Gjithe te mirat dhe suksese te metejshme

    Nausika
    When in Doubt, Act Stupid!

  3. #-17
    i/e regjistruar Maska e Era1
    Anëtarësuar
    19-12-2004
    Postime
    1,307
    Une per momentin e vizitoj disa here ne dite shpesh me shume lexoj se sa shkruaj.
    Shkruaj kur me bene te reagoj ndonje teme e prekur mire por, qe nuk shkruaj shume ne fushat qe zoteroj sepse jam pak e lodhur me to.

    Me pelqen qe ne forum te gjej gjera qe me qetesojne dhe me bejne te kaloj momente te mira por , edhe forumi nuk eshte jashte jetes keshtu qe s'eshte gjithmone "shesh me lule".

    Ka shume gjera qe ne forum jane te ndertuara ne menyre te persosur dhe jane keto gjera qe tani per tani me thithin nje pjese goxha te mire te kohes sime.Mgjse me pelqen ajo qe eshte krijuar ketu akoma nuk kam mundur te gjej plotesisht vetveten dhe nuk kam arritur te gjej pse-ne ose ndoshta nuk e kam menduar shume se pse.

    Kryesorja per mua eshte qe e admiroj gjithe kete pune qe per mua eshte tamam si nje biznes gjigand me fitim shpirteror
    Firma ime eshte : SHQIPTARE

  4. #-16
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    27-12-2004
    Postime
    1,681
    Meqense gjat dites punoj hyj ne forum vetem ne darke para se te flej e kam si shplodhje dhe me eshte bere ves.

    i uroj sukse stafit moderatorve dhe antareve

  5. #-15
    Creator Spiritus Maska e Dito
    Anëtarësuar
    02-04-2004
    Vendndodhja
    Ne Bahçen time
    Postime
    3,882
    Sa here kam mundesine.

    Dito.

  6. #-14
    *Antar i Rrespektuar* Maska e Albi
    Anëtarësuar
    18-05-2005
    Vendndodhja
    MiLaNo
    Postime
    591
    Pothuajse sa her do hyj ne chat do hap dhe forumin

    ANTENA
    Duaje ate qe ke dhe jo ate qe do kesh


    Albi

  7. #-13
    i/e regjistruar Maska e amaro
    Anëtarësuar
    21-02-2003
    Vendndodhja
    NenToke
    Postime
    242
    Nje sondazh me teper por ket rradhe pak me i lezetshem, nuk e kuptoj sepse duhet te dihet se kush futet shpesh e kush me pak?
    Money Makes Man act Funny

  8. #-12
    Gone Maska e MiLaNiStE
    Anëtarësuar
    19-05-2003
    Vendndodhja
    dónde ustedes no me puede ver
    Postime
    1,770
    Citim Postuar më parë nga amaro
    Nje sondazh me teper por ket rradhe pak me i lezetshem, nuk e kuptoj sepse duhet te dihet se kush futet shpesh e kush me pak?
    per arsye qefi

    Disa her ne dit

    klejzi

  9. #-11
    budgetawningandrails.com Maska e Edmondii
    Anëtarësuar
    01-05-2002
    Vendndodhja
    Lidhjet personale lejohen vetem si faqe hyrje.
    Postime
    125
    hahaha very funy
    The faith of the Albanian is Albanianism.
    Feja e Shqiptarit është Shqiptaria

  10. #-10
    Bebiiiiiii dove je? Maska e TiLoNcE
    Anëtarësuar
    11-05-2003
    Vendndodhja
    tu bo not
    Postime
    1,116
    sa her hap COmpin


    forumi me pelqen
    pik

    bofshi qef
    o-le-le firma

  11. #-9
    Crazy-Albanian Maska e Tony Montana
    Anëtarësuar
    25-06-2002
    Vendndodhja
    Londer,UK
    Postime
    397
    Une per vete hy ralle, kur me duhet dicka.

  12. #-8
    MiLaNisT Maska e sLimShady
    Anëtarësuar
    22-04-2004
    Vendndodhja
    Shif ka mrapa m'ke
    Postime
    1,116
    Disa her ne dite po thuj tere pasditen jom ne forum
    M&M

  13. #-7
    Gjithe diten. Dmth qe ne momentin qe futem ne pc dhe deri sa dal jam ne forum gjithe kohes. Kjo ndodh sa here jam online. Eshte kthyer ne mani tani. Sa here hap pc gjeja e pare qe bej eshte te futem ne forum.

  14. #-6
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456

    Une

    Pothuajse rri gjithe diten Online sepse jam ne PC time edhe e le ndez plus qe jam kohen me ne te madhe ne pune ne internet caffe edhe e frekuentoj shume forumin tjeter se e kam bere menyre te padhukshme.

    Shikoj perdite te dhenat e forumit se kush ka me shume postime reputacion etj dhe me ka bere pershtypje sepse mesatarja e rregjistremeve me aq kohe sa kam pare varion nga 8 - 10 rregjistrime ne dite
    Ndryshuar për herë të fundit nga ClaY_MorE : 25-07-2005 më 11:26
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  15. #-5
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anëtarësuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220
    Sa her te jam ONLINE ne chat , jam edhe ne forum , dhe kontrolloj mos po gjej ndoj tem interesante me lexu dhe mesu dicka te re nga te tjeret..!

    Nuk e doja nje koh Forumi-n ( Kam qen AntiForumist ) , por tash prej se kam fillu te hy ne ForumiShqiptar.Com ateher sdi ca me gjeti , sdi te dal..

    Puna e pa lodhur e Albo-s me kompani ben qe sot te behet Forumi me i madh Shqiptar , dhe me shum se 20000 Antar.. Nje ashtu edhe te ndihemi te lirshem per fjalen e lire dhe te dhom edhe ne mendimet tona..

    Suksese edhe 100000 Te tjer u regjistrofshin se kan me u knaq ketu .

    Gjith te mirat
    Më gënjeu pasuria, jeta vrap më iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka në dhe të huaj do të vdes..

  16. #-4
    ABSOLUT JUSTICE Maska e Piranha
    Anëtarësuar
    11-07-2004
    Vendndodhja
    Ikur drejt forumeve te lira
    Postime
    478
    ne Forumin Shqiptar hyj cdo dite dhe jam online rreth 5-6 ore...E perdor me shume se chatin dhe gjej ne te SHQIPERINE me te gjitha aspektet e saj....per mua eshte terheqes

  17. #-3
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Ja dhe te dhenat e dates: 25.07.2005 ora: 17:25 me te Europes.

    Tema: 24,806 (9 Sot), Postime: 432,286 (242 Sot), Vizita Temash: 9,450,464
    Totali i Regjistrimeve: 20822, Antarët Aktivë: 20,061, Regjistrimet e Reja Sot: 6
    Jane hapur 7 tema te reja dhe 165 postime te reja qe nga vizita juaj e fundit, CLAY_MORE.
    Anëtari me më shumë postime: StormAngel (8,235 Postime = 1,805.92%)
    Anëtari me më shumë tema të hapura: Albo (798 Tema = 3,325.00%)
    Referuesi kryesor: Albo (94 Referime)
    Anëtari me reputacionin më të madh: [xeni] (752 pike reputacioni)
    Profili më i vizituar: Brari (4,126 Vizita)
    Përshëndesim antarin më të ri, noraa_@msn.com.
    Jeta ime, mban emrin e saj..

  18. #-2
    eKoSoul Maska e Gerdi
    Anëtarësuar
    29-05-2004
    Vendndodhja
    echoKinetics
    Postime
    906
    Sa here jam ne pc online jam edhe ne forum

  19. #-1
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    02-09-2002
    Vendndodhja
    Myslym Shyri
    Postime
    644
    Me verte se dija se kaq veta jan rregjistru ne forum. Une e vizitoj disa here ne jav, ose kur mundem kur jam ne shkoll etc.
    Gjilansi, vdeksh fiona jote per ty, ku ke qene ti yllo?
    Harrova te them. Megjithese ka 20,000 veta, ketu qe flasin ne forum jan vetem disa elemente te njohur.

  20. #0
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    19-06-2004
    Postime
    5,892
    Citim Postuar më parë nga Albo
    Këto ditë kemi arritur një shifër rekord në numrin e regjistrimeve. Po t'u hidhni një sy statistikave të forumit, janë tashmë mbi 20000 anëtarë të regjistruar, brenda një kohe 3 vjeçare që ky version i ri i forumit ka qënë në përdorim. Një shifër kjo e lartë që ka ardhur si pasojë e një rritje graduale dhe të qëndrueshme të pjesmarrjes në forum me rregjistrime të reja përditë. Me rritjen e numrit të shqiptarëve që kanë mundësi të përdorin Internetin, rritet edhe pjesmarrja në forum. Forumi Shqiptar është aktualisht forumi më i madh shqiptar si në pjesmarrje, jetëgjatësi dhe nga ana cilësore, megjithëse këtë të fundit ua lëmë anëtarëve tanë ta vlerësojnë.

    Ajo që na gëzon ne më shume se sa vetë numri i anëtarëve të regjistruar që në fund të fundit është vetëm nje shifër, është konstatimi se forumi shqiptar mbledh shqiptarë nga gjithë bota, nga të gjitha krahinat e Shqipërisë, të të gjitha moshave, të besimeve të ndryshme fetare, të profesioneve të ndryshme qe i japin një larmi dhe interes së jashtëzakonshëm diskutimeve në forum. Nëse deri pak vite me parë shqiptarët ishin të ndarë në Internet në forume të veçanta krahinore ku diskutimi i përbashkët dukej si i pamundur, eksperienca dhe ekszistenca e këtij forumi shqiptar e ka hedhur edhe këtë tabu poshtë.

    Me këtë rast, po hapim edhe një sondazh në lidhje me vizitat që secili prej jush bën në forum, duke dashur të mësojmë se sa prej jush jeni vizitorë të rregullt dhe sa prej jush na vizitoni më rrallë.

    Stafi i Forumit

    marshallah ,marshallah, se mos na e morin ne sysh forumin .......

    ne forum futem sa here qe deshiroj,sepse nuk kam nje program te caktuar per te hyre ne faqen e forumitshqiptar
    Ndryshuar për herë të fundit nga ATMAN : 26-07-2005 më 09:48

Faqja 0 prej 7 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Ç'mendim keni për nacionalizmin shqiptar?
    Nga Anton në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 45
    Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
  2. Çfare historie false mesohet ne shkollat shqiptare?
    Nga BARAT në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 38
    Postimi i Fundit: 31-07-2009, 09:54
  3. Konfederata e Artizanatit Shqiptar
    Nga pekomeri në forumin Arti shqiptar
    Përgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 16-10-2006, 07:16
  4. Rreth emrit shqiptar?
    Nga Xhemis në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 24-10-2004, 06:24

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •