Close

Rezultati i Sondazhit: Sa shpesh e vizitoni forumin shqiptar?

Votues
495. Nuk mund të votoni në këtë sondazh
  • Disa herë në ditë

    212 42.83%
  • Një herë në ditë

    65 13.13%
  • Një herë në javë

    23 4.65%
  • Disa herë në javë

    54 10.91%
  • Një herë në muaj

    5 1.01%
  • Disa herë në muaj

    5 1.01%
  • Rrallë

    16 3.23%
  • Shumë rrallë

    22 4.44%
  • Sa herë kam mundësi

    93 18.79%
Faqja 5 prej 7 FillimFillim ... 34567 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 81 deri 100 prej 125
  1. #81
    Emathia Maska e MaDaBeR
    Anëtarësuar
    20-05-2003
    Vendndodhja
    Në çdo vend ku ka jetë
    Postime
    5,321
    Une hyj disa here ne dite pasi me temat e forumit te bejne per vete, dhe qe te gjitha te terheqin aq shume saqe nuk di ku te pergjigjesh me perpara.

    Uroj qe ne vazhdim te rritet edhe me shume numri i anetareve pasi me te vertet ja vlen te vizitosh kete fole kaq te bukur.

    Me respekt Besi
    Për inad të Djallit dhe Shqyptarëvet, Zoti ka me mbajtë Shqypninë më kambë me nder e me lumni

  2. #82
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    20-06-2003
    Postime
    1,553
    forumi mire, nuk qahemi
    bejm noj dore qyfyre ktu, shahemi nga dashnia madhe qe kemi per njeri tjetrin
    shtyjm edhe kohen nojher kur sna dalin leket per te vajt me noj lokal

  3. #83
    i/e regjistruar Maska e faiksmajli
    Anëtarësuar
    12-02-2006
    Postime
    117
    Dua ta pershendes stafin e Forumit Shqiptar dhe ta pergezoj per punen e mire qe po bejne. Me kete rast i pershendes gjithe anetaret e forumit qe po kontribojne me tema dhe informacione te ndryshme, qe ky forum te jete terheqes dhe shume me vlere.Per mua , Forumi Shqiptar eshte biblioteke e vertete dhe nuk kalon as edhe nje dite qe te mos hyje ne te dhe te kenaqem .

    Gjithe te mirat

  4. #84
    i/e regjistruar Maska e mitjuk
    Anëtarësuar
    19-05-2005
    Vendndodhja
    Monaco
    Postime
    900
    Ju pershendes te gjitheve
    I pershendes te gjith moderatoret per punen e tyre dhe te gjith qe vijn ne forum per te kaluar kohen dhe per te shkruajtur me njeri tjetrin edhe pse na ndan largesia apo vendi ku ndodhemi.
    Eshte interesante madje duke lexuar postimet e dikujt tjeter apo duke postuar edhe vetja ime apo juaja
    rrije prane ketije forumi disa here ne dite
    dhe respekte per te gjith
    Sa bukur eshte kur ne shpirt ke gjithmone ngrohtesi. FaLeMiNdErIt.

  5. #85
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    22-05-2005
    Postime
    97
    Arritja e nje numri te konsiderueshem antaresh te rregjistruar tregon edhe nje here per seriozitetin e ketij forumi te ri ne moshe por tashme te rritur ne numer.Une pergezoj te gjithe antaret dhe ne vecanti stafin organizues te forumot
    Ju lumte Vazhdoni keshtu.

  6. #86
    Perjashtuar Maska e Cappuccino
    Anëtarësuar
    01-12-2005
    Vendndodhja
    N'bisht t'ballanes
    Postime
    311
    Forumi shqiptar po me pelqen shume sepse ketu nuk po i lene mod, vahabistat te shtrijne rrenjet e tyre te qelbura.

    Respekt

  7. #87
    At'qivia Maska e Flori
    Anëtarësuar
    12-03-2004
    Vendndodhja
    Tiranë, Albania
    Postime
    2,551
    Disa her ne dit .

    e vizitoj disa her ne dit dhe qendroj online per rreth 6 ore !
    Femra ne Sex:
    Akmerikanka: o yes o yes
    Gjermanja: ja gut ja gut
    Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

  8. #88
    life is a flower Maska e maryp
    Anëtarësuar
    02-05-2006
    Vendndodhja
    ne univers
    Postime
    3,897
    forumin e vizitoj disa here ne dite...........dhe temat qe proposohen jane shume interesante..................

  9. #89
    i/e regjistruar Maska e DardanG
    Anëtarësuar
    18-02-2006
    Postime
    441
    Nuk mundem pa "Albasoul"! E hap disa herë në ditë dhe ndonjëherë për shumëcka më bëhet vonë! I shfrytëzojë informacionet, lexoj shumëcka cfarë më duket interesante për mua ( dhe njeriu mund të gjëjë dhe të lexoj në "Albasoul), por ndonjëherëedhe zhgënjehem me diskutimet e pamatura që bëhen në Forum. Pastaj, mos të flasim për muzikën që e ofron "Albasoul", muzikë e bollshme, për të gjitha moshat dhe zhanret. Ndonjëherë më mbetet hatri përse "Albasoul" nuk mund të ofroj më shumë këngë nga këngëtarët e viteve të gjashtëdhjeta dhe të shtatëdhjeta e ndoshta edhe të viteve të tetëdhjeta, porse sigurisht nuk është lehtë të gjënden ato përla( për mua, që aq shumë i kam dashur dhe me aq ëndje i kam dëgjuar),këngësh popullore dhe ata artist të këngës popullore si Agim Hoxha, Fitnete Rexha, Hafsa Zyberi....
    Uroj që "Albasoul"të arrij suksese të reja dhe atë të kenë mundësi ta hapin të gjithë shqiptarët. Albasoul është një faqe e vërtetë shqiptare dhe për shqiptarët. Suksese!

  10. #90
    i/e regjistruar Maska e dessa
    Anëtarësuar
    08-05-2006
    Vendndodhja
    itali
    Postime
    15
    sa here qe hyj ne internet gjen e pare qe hap eshte forumi pastaj hap dhe chatin.

  11. #91
    ciao belli !!! Maska e donna76
    Anëtarësuar
    30-08-2005
    Postime
    1,491
    Per fatin tim te keq e kam ne cdo moment te dites shpi pune dhe s'me rrihet pa u futur cik ...dhe do gerricem se s'ben ...
    me duket vetja sikur perjetoj nje jete te dyfishte
    po kur s'ke kohe te besh shoqeri ne jeten normale patjeter qe do e kompensosh ketu
    megjithate keni gjithmone respekte nga une!
    "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

  12. #92
    King Tirone Maska e Mr_Tironci
    Anëtarësuar
    05-04-2004
    Vendndodhja
    gjithanej
    Postime
    154
    Une e vizitoj forumin disa her ne dit, nji nga forumet me te mira ne internet.
    Mr_Tironci

  13. #93
    Kosovë e Shqiperi nje Maska e aska_peja
    Anëtarësuar
    30-01-2006
    Vendndodhja
    gjermani
    Postime
    362
    Un per veti e habi ne mengjes, edhe nuk e mbylli deri ne mbramje te roes 19 00 nuk shkruj ashtu shum, por lexoj shum, me pelqejn temat shum, edhe thuja qe gjith ditenm jam ne forum

  14. #94
    i/e regjistruar Maska e vrojtuesi
    Anëtarësuar
    06-04-2006
    Vendndodhja
    Në tokat shqiptare
    Postime
    237

    Smile Në Forum më solli Gorani!

    Isha duke kërkuar në Google tekste për koncertin e Goranit në Tiranë dhe pasi vërejta se shumica gjendeshin në adresën e Forumit u kyqa edhe vet për të diskutuar lidhur me atë temë.

    Kur fillova të kthej përgjigje disave prej tyre më vonë kuptova se i kisha zgjedhur për "kundërshtar" mu disa persona që janë moderatorë apo administrator të Forumit!! ( si ti ALBO)

    Kjo më kushtoi edhe me fshirjen e disa shkrimeve dhe njëherë vendosa ta lë këte punë, kurse këto ditë jam "infektuar" nga shum shkrime të cilat po më tërhjekin për gjuhe që të iu përgjigjem!


    BINDJA IME ËSHTË SE NË FORUM KA GJITHËÇKA! EDHE MIRË EDHE KEQ!


    Ndërsa ajo çka më pengon më së shumti është komunikimi i atyre që njihen me parë dhe shërbehen me shkurtesa që i njohin veç ata, me urime mirëseardhjeje të panevojshme pa thënë diçka me rëndësi.

    Poashtu më pengojnë edhe konfliktet sidomos ato fetare që barten nga një temë në tjetrën por kur e shof të nevojshme më duhet edhe vetë ta bëjë ate punë sepse dikush vërtet e kërkon përkatësisht e PROVOKON!

    MË SË SHUMTI MËPENGON NJËANSHMËRIA DHE QËNDRIMI NJËDREJTIMËSH QË PO E SHAFAQIN DISA ADMINISTRAOTORË APO PËRFAQËSUES TË NJË FEJE PËRKATËSE!

    SI NJËRI, POASHTU EDHE KRAHU TJETËR! KAPE NJËRIN E MËSHOJA TJETRIT!

  15. #95
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    26-04-2006
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    397
    Hyj shume here nme dite,ndoshta dhe me inponohet se e kam tere diten kompjuterin para vetes
    Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

  16. #96
    Biznesmen i ardhshem Maska e Tepelenas_nr_1
    Anëtarësuar
    30-11-2005
    Vendndodhja
    Athina fck city
    Postime
    202
    Disa here ne jav..tani ka filluar te me terheq megjithese kam kohe i rregjistruar ketu
    Mind is like a parachute it works best when it is open
    Dalai Lama

  17. #97
    ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
    Anëtarësuar
    20-01-2003
    Vendndodhja
    Jabanxhi
    Postime
    1,899
    Sa here ulem perpara pc,aktivizohem ne F/Sh
    Feel the pump √

  18. #98
    i/e regjistruar Maska e vrojtuesi
    Anëtarësuar
    06-04-2006
    Vendndodhja
    Në tokat shqiptare
    Postime
    237

    Smile Pse u regjistrova në Forum?

    Citim Postuar më parë nga vrojtuesi
    Isha duke kërkuar në Google tekste për koncertin e Goranit në Tiranë dhe pasi vërejta se shumica gjendeshin në adresën e Forumit u kyqa edhe vet për të diskutuar lidhur me atë temë.

    Kur fillova të kthej përgjigje disave prej tyre më vonë kuptova se i kisha zgjedhur për "kundërshtar" mu disa persona që janë moderatorë apo administrator të Forumit!! ( si ti ALBO)

    Kjo më kushtoi edhe me fshirjen e disa shkrimeve dhe njëherë vendosa ta lë këte punë, kurse këto ditë jam "infektuar" nga shum shkrime të cilat po më tërhjekin për gjuhe që të iu përgjigjem!


    BINDJA IME ËSHTË SE NË FORUM KA GJITHËÇKA! EDHE MIRË EDHE KEQ!


    Ndërsa ajo çka më pengon më së shumti është komunikimi i atyre që njihen me parë dhe shërbehen me shkurtesa që i njohin veç ata, me urime mirëseardhjeje të panevojshme pa thënë diçka me rëndësi.

    Poashtu më pengojnë edhe konfliktet sidomos ato fetare që barten nga një temë në tjetrën por kur e shof të nevojshme më duhet edhe vetë ta bëjë ate punë sepse dikush vërtet e kërkon përkatësisht e PROVOKON!

    MË SË SHUMTI MËPENGON NJËANSHMËRIA DHE QËNDRIMI NJËDREJTIMËSH QË PO E SHAFAQIN DISA ADMINISTRAOTORË APO PËRFAQËSUES TË NJË FEJE PËRKATËSE!

    SI NJËRI, POASHTU EDHE KRAHU TJETËR! KAPE NJËRIN E MËSHOJA TJETRIT!

    Po e citoj vetvetën për të nxitur debat me tjerët për pikpamjet e tyre lidhur me Forumin në përgjithësi. Kjo sidomos për shkak se pas leximit ë postimeve në shum tema po i has pikpamjet e njëjta nga këndet e njëjta të njerëzve të njëjtë!

  19. #99

    ME too

    Forumi eshte fantastik fare.Eshte i vetmi vend ku ndihem vetvetja , ku ndihem i lire dhe s`kam asnje ndrojtje.Eshte problem zgjidhesi #1.

  20. #100
    automotive Maska e ClaY_MorE
    Anëtarësuar
    16-05-2004
    Vendndodhja
    Deutschland
    Postime
    4,456
    Anëtarë: 25,698
    Tema: 28,420
    Postime: 554,330
    Kryeson me postime: Davius (7,923)

    Përshëndesim anëtarin më të ri, Burr_lak
    Jeta ime, mban emrin e saj..

Faqja 5 prej 7 FillimFillim ... 34567 FunditFundit

Tema të Ngjashme

  1. Ç'mendim keni për nacionalizmin shqiptar?
    Nga Anton në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 45
    Postimi i Fundit: 25-09-2012, 16:09
  2. Çfare historie false mesohet ne shkollat shqiptare?
    Nga BARAT në forumin Historia shqiptare
    Përgjigje: 38
    Postimi i Fundit: 31-07-2009, 09:54
  3. Konfederata e Artizanatit Shqiptar
    Nga pekomeri në forumin Arti shqiptar
    Përgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 16-10-2006, 07:16
  4. Rreth emrit shqiptar?
    Nga Xhemis në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 12
    Postimi i Fundit: 24-10-2004, 06:24

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •