Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Aop Tek #shqiperia Maska e InF-SpOrtS
  Anėtarėsuar
  15-08-2004
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  37
  Postime
  49

  Kush mendoni qe ne shqiperi kushe eshte Grupi Me I Mire ??? Dhe Lojtari me i mire ?

  Kohet e Fundit Ne shqiperi po luhet Loja Cs Dhe Kush mendoni qe eshte Grupi me i mire Edhe Lojtari me I mire

  Me Rrespekt SpOrTsMaN kLoD`1z
  SpOrTsMaN

 2. #2
  Aop Tek #shqiperia Maska e InF-SpOrtS
  Anėtarėsuar
  15-08-2004
  Vendndodhja
  Tiran
  Mosha
  37
  Postime
  49
  Per Mua Me BO I Dyshe te Fort NUCLEAR & INFERNO si del njeri ne tiron mgjth jepini mendimet e juja
  Dhe Lojtari me i mire ne tr Eshte ( MoNdi ) Por Me U Bashku me BaB SmOkeR Eshte Veshtir me I rraf
  SpOrTsMaN

 3. #3
  satyr Maska e Gunnar
  Anėtarėsuar
  23-06-2005
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  490
  une kam kohe pa lujt me thene te verteten po mbaj mend kur luja tek Top Net te blloku ka qene nje SS Albanian qe krijonte diference te dukshme me te tjeret.
  To look life in the face....

Tema tė Ngjashme

 1. Gjykata zbardh vendimin: SHIK-u vrau Remzi Hoxhėn si ‘agjent serb’
  Nga ex-x nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 384
  Postimi i Fundit: 26-09-2013, 08:45
 2. 200 tė shumėkėrkuarit shqiptarė nė tė gjithė Botėn
  Nga Albo nė forumin Nė kėrkim tė personave tė humbur
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-02-2011, 10:52
 3. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 24-12-2006, 01:46
 4. Bashkim Gazidede prononcohet nė media pėr ish-detyrėn si kreu i SHIK
  Nga Brari nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 01-11-2006, 13:17
 5. Ahmet Zogu dhe “lufta” nė emigracion me Mit’hat Frashėrin
  Nga rudo nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-01-2005, 02:27

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •