Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  RebeL AnGeL /IrC STaFF Maska e angel_guy
  Anėtarėsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  Hic
  Postime
  322

  Gjenerata e re e lojrave , kush eshte te argeton me shum sot nga Videogame ?

  Mendoj se ka ardhur nje kohe tjeter per te luajtur , Cs tashme ishte nje argetim i se kauares . Lojra ne rrjet ka shum llojshmeri madje dhe per Xbox psh Halo 2 , me nje grafik te jashtzakonshme . Kapa nje shembull ate por ka dhe lojra te tjera si per Plastation 2 , Dreamcast , Nintendo gamecube , etj .

  Cilet jane Preferencat tuaja ne lojra dhe videogamet me te mire te kohes jepni mendimin tuaj.
  DasHuRia PerBeheT NgA dY PjeSe NdJeNjaT DhE PreKjA

 2. #2
  Bordi Drejtues Maska e REJDI
  Anėtarėsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Switzerland/Zurich
  Mosha
  31
  Postime
  244
  Pershendetje !!

  1-GTA 5 "San Andreas " ne PlaY Station 2 eshte yll fare dhe eshte bere me nje projekt shume real.

  2-Spriter Celly ne Play Station 2 , eshte shume e loje e bukur me 1, 2 (me seri) game action.

  REJDI
  |---Lojra ne PC

  Swiss^Boy

 3. #3
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Po rejdi ke shume te drejt po ishim duke fol per lojra qe luen ne rrjet dhe multiplayer :P
  GTA SAN Andreas e ka nje sistem loje multiplyer free roam qe behet deri sa njeri prej te dyve te vdesi por nuk eshte ndonje gje kushedi se cfare
  Per Sa i perket Splinter Cell eshte nje loje stealth\action nga me te perfolurat dhe nga i madhu Tom Claney ( Krijuesi dhe i Rainbow Six ) dhe ka aritur deri ne 3 Seri (Pandora Tomorrow dhe Chaos Theory

  Dhe PO ditet e sotme edhe Consolet jan hapur ne fushen e multiplyer online e cila funksionon ne nje menyre te lehte ! Mjafton qe te abonohesh ne websitin e serverit te lojes qe doni te luani online dhe do te keni mundesi ta luani ate

  Nje Loje e Re multiplayer/online per PS2 qe ka bere buje keto kohet e fundit ka Qene Final Fantasy XI qe me ne fund ka dal edhe per PS2

Tema tė Ngjashme

 1. Gjeneron Me Tej Gjenerata E Re E Shqiptare
  Nga klarko_best nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-11-2004, 12:35
 2. Lojrat olimpike - Athine 2004
  Nga kolombi nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 211
  Postimi i Fundit: 06-09-2004, 14:24

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •