Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 1 prej 1
 1. #1
  Warranted Maska e Qerim
  Anėtarėsuar
  06-12-2003
  Vendndodhja
  Home
  Postime
  1,641
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Sofra dardane 2005

  Tė premten nė Bajram Curr tė Shqipėrisė ka pėrfunduar festivali i tretė “Sofra dardane 2005”, nė tė cilėn morėn pjesė ansamble dhe shoqėri kulturo-artistike nga Shqipėria, Maqedonia dhe Kosova.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

Tema tė Ngjashme

 1. Identiteti evropian i shqiptarėve
  Nga Iliriani nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 572
  Postimi i Fundit: 02-05-2012, 15:45
 2. Dhimbje tė kujtesės
  Nga hajla nė forumin Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 221
  Postimi i Fundit: 23-10-2011, 21:53
 3. Mbreterite dardane qe krijuan Britanine, mbreteria e YLLI-t
  Nga BARAT nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 286
  Postimi i Fundit: 02-05-2010, 03:26
 4. Historia e Popullit Shqiptar
  Nga Darius nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 128
  Postimi i Fundit: 03-03-2009, 11:16
 5. Ilirėt - diskutimi mbi ta
  Nga Leonard Alili nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 111
  Postimi i Fundit: 10-10-2006, 16:02

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •