36 motive pr t vendosur mbi dy preferencat

Futbolli dhe seksi n raport me njri tejtrin.
Ja t mirat dhe t kqijat e s cils. Nse do t zgjidhni

Futboll
1. Mund t luhet si n shtpi por edhe jasht saj.
2. Zgjat 90 minuta.
3. Mund t krkosh ndrrim kur lodhesh.
4. Mund t jesh i qet se ndeshesh nj her n jav.
5. Publiku gzohet kur t'i shnon.
6. Mbrojtset q prdor mund t lahen e prdoren prap.
7. Paguhesh edhe pse nuk je prostitut.
8. Mund t prqafosh shokt pa frik se t quajn gay.
9. Mund t shnosh me kok dhe me kmb.
10. Ndrhyrja nga mbrapa nuk t dmton moralin.
11. Ndrhyrja nga prpara sht normale.
12. T bsh finte sht zotsi.
13. Mund t zihesh kur t duash me arbitrin.
14. E di se kur fillon e kur mbaron.
15. Nse luan i smur ndjehesh m mir pas ndeshjes.
16. Mund t prdorsh kokn edhe pse nuk je inteligjent.
17. Mund t shnosh me t gjitha mnyrat.
18. Kur fiton i harron t metat q ke.


Seksi
1. Mund t prdoren edhe duart.
2. Mund t fillosh edhe pa rn bilbili.
3. Nuk duhet t pressh 90 minuta pr t'u lar.
4. Nuk ka pushim.
5. Mund t pushosh pasi ke shnuar.
6. Dmtohesh n raste shum t rralla.
7. Fushat jan t mira edhe n dimr.
8. Mund t zgjedhsh kundr kujt do luash.
9. Mund t pish duhan pas golit.
10. Ndrhyrja nga prapa nuk ndshkohet.
11. Ndrhyrja nga prpara nuk e ndrpret lojn.
12. Mund t simulosh dhe kundrshtari knaqet.
13. Nse luan keq nuk humb n burs nj dit m pas.
14. Nuk ka arbitr q t ndshkon.
15. Nuk je i detyruar t luash kur je smur.
16. Dhimbja e koks sht justifikim i mir.
17. Mund ta bsh n t gjitha mnyrat.
18. E rndsishme sht t marrsh pjes dhe jo t fitosh.