Close
Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 144 prej 144

Tema: Aurela Gae

 1. #141
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,896

  Pr: Aurela Gae  Si asnjher tjetr - Aurela Gae, Adi Hila dhe Ardit Gjebrea !

  E diela shqiptare - Prill 2020

 2. #142
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,896

  Pr: Aurela Gae  Aurela Gae - T Dua, Live

  ( Emisioni " E Ardhmja sht Vajz " )
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 08-03-2021 m 12:15

 3. #143
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,896

  Pr: Aurela Gae  Aurela Gae - E PAFAJSHME JAM

  Kompozimi: ADRIAN HILA - Poezia: ILIRJAN ZHUPA


  ( LIVE - Acoustic Version )
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 11-05-2021 m 10:35

 4. #144
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,896

  Pr: Aurela Gae  Aurela Gae - JETOJ

  Kompozimi: ADRIAN HILA - Poezia: JORGO PAPINGJI


  ( Live Acoustic version - Ne Piano : Ermal Pepa )

Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678

Tema t Ngjashme

 1. Aurela Gace me 5 maj ne Toronto
  Nga anabanana n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-08-2007, 22:12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •